Скорпіон і Риби Сумісність

Такий шлюбний союз найчастіше відрізняється постійністю і міцністю, вірністю і відданістю, надійністю і безпекою. Навіть розлучення тут дуже велика рідкість. Риби здатні жити тільки в упорядкованих «акваріумах», які щедро обігріваються теплом душевного Гольфстріму. Адже вони завжди і у всьому зможуть покластися на Скорпіона, довірити йому не тільки свою любов і почуття, але також і своє щастя і долю. Останні ж — чудово впливають на Риб. Таким чином, обидві сторони будуть вкрай задоволені своїм шлюбним союзом, так і долею, яка звела їх разом.

Свої численні побоювання і страхи Риби абсолютно спокійно зможуть залишити за порогом Загсу, так як, пов’язавши своє життя зі Скорпіоном, вони автоматично забезпечили себе на все життя, до останнього подиху. Типові Риби вимагають до себе чимало турбот, гарного догляду і океану почуттів, і Скорпіони добровільно приймають такі умови, бо вони обидва щиро дорожать дружною сімейною атмосферою, надійним домом з гарантованим мирним співіснуванням.

Зазначимо, що в більшості своїй, Риб і Скорпіонів магнетично притягує один до одного мовчазна і повне взаєморозуміння. Досить часто між ними може встановлюватися і найпотужніша телепатична зв’язок, що не залежить ні від відстаней, ні від географічних або часових вимірів. А так як обидва вони досить мовчазні і чутливі, мають ще й мистецтвом розмови без слів.

<-IMAGES->

Ці двоє багато мовчать. Не тому що їм нема чого сказати. Просто їх стиль спілкування – розмова без слів. Рибам і Скорпіону властиво розуміти один одного з одного погляду – а раз так, навіщо даремно стрясати повітря? Союз двох загадкових мешканців водних глибин досить гармонійний, і це більшою мірою заслуга Риб.

На перший погляд може здатися, що домінує в даній парі Скорпіон, і навіть сама Скорпіон може так вважати… але все набагато складніше. Зазвичай між партнерами існує стійке рівність, і чоловік зовсім не проти іноді давати своєї коханої привід відчувати себе головним, але в критичній ситуації, коли для вирішення проблеми потрібно істинно чоловіча стійкість, Риби приймають удар долі на себе. Не про такому супутнику життя мріє більшість жінок будь-якого знака?

Для представника славного племені Риб ділитися всім, що він багатий – соціальна потреба. У тому числі він може бути і енергетичним донором: для егоцентричного Скорпіона мати у своєму найближчому оточенні таку «батарейку» – величезна удача. Соціальний вектор людей, народжених під цим знаком, навпаки, спрямований на споживання. Але у Риб не потрібно що-небудь відбирати силою: вони запропонують вам свою підтримку раніше, ніж ви самі усвідомлюєте, що потребуєте допомоги. Ось такий характер у Риб.

Риби дуже терплячі. І в цьому їх порятунок. Хіба цікаво жалити того, хто ніяк на це не реагує? Скорпіони, при всіх їхніх численних достоїнствах, відносяться до того сорту людей, яких потрібно постійно прощати – або воювати з ними до останньої краплі крові. Але так як ця крапля з величезним шансом може виявитися вашої, ігнорування нападок отруйної леді – краща від них захист. Ледь Скорпіон націлить жало для атаки, як Риби просто йдуть у недосяжну глибину, змахнувши хвостом на прощання. Все, конфлікт вичерпано.

І Риби, і Скорпіон, як правило дуже інтровертна. Пара, в якій кожен займається спогляданням внутрішнього світу і не нав’язує ближнього турботу про свій душевний стан, це, безумовно, щаслива пара, у якої ніколи не виникне надмірного емоційного напруження. Вони не розчиняються один в одному, не душать заявами «я не можу без тебе жити!» і навіть у шлюбі зберігають ефемерне відчуття свободи.

Що найголовніше, їм обом комфортно саме в таких відносинах. Хоча Скорпіон не буде Скорпіоном, якщо не стане намагатися контролювати кожен крок коханого, дізнаватися всю таємницю про його роботі, захоплення, друзів, родичів, вміст кишень… Наскільки Риби спокійні, настільки ж Скорпіон тривожний. Втім, і цікавість теж буде прощено. Риби так звикли.

У цілому, даний союз можна впевнено назвати одним з найбільш благополучних. Але хіба Скорпіон хоч ким-то буває задоволений повністю? Хіба що собою, великим і прекрасним, але ніяк не своїм коханим. Надмірно повільний, пасивний, боязкий і нерішучий. Риби ж спочатку думає, потім… знову думають, читають довідники, консультуються з експертами, систематизують отримані відомості, роблять висновки, і тільки після цього діють. Буває, втім, що під час всіх цих маніпуляції поїзд іде.

Нехай ідеальних відносин не буває, але є відносини хороші, стійкі й комфортні. В яких обидва партнери дорожать одне одним достатньо, щоб не звертати уваги на дрібниці – до таких парах можна віднести і цих двох мешканців загадкових темних вод.


Залишити відгук