День Народження 7 Травня: Знак Зодіаку — Телець

У народжених 7 травня поєднуються традиційна практичність Тельців і підприємливість числа 7. З одного боку, ви інтелектуал, який займається пошуками істини і володіє вродженою мудрістю, а з іншого — містик і окультист. Творча уява — ваша сильна сторона, оскільки ви володієте чутливістю справжнього художника. Ви дивним чином розумієте інших людей і можете мати телепатичних здібностей, завдяки яким налаштовуєтеся на емоції оточуючих.

Народжені 7 травня повинні якомога раніше у своєму житті привести в рівновагу полярні натури — розум і емоції, духовне і фізичне. Зрозуміло, це вимагає зусиль, що в свою чергу загрожує стресами і серцевими розладами нервової системи. Вже в зрілі роки, коли до них приходить розуміння своєї ролі в цьому житті, вони знаходять душевний спокій. Після 40-50 років поступово зростає значення фізичних вправ, але здорове вплив на організм надають також і споглядання, роздуми, збалансована дієта, звернення до духовних і релігійних сферах. Народилася 7 травня слід стежити за тим, щоб з роками їх тіло не дряхлело. Найбільш ефективною терапією для народжених в цей день є музика.

Народжені 7 травня вирізняються надзвичайною відданістю. Вони віддадуть останнє справі, якій служать, — будь то релігія, професія, мистецтво або суспільство. Хоча гроші самі по собі їх не надто хвилюють, народжені 7 травня відчувають смак матеріальних благ і радіють красивим предметів, що оточують їх побут. Можливо, через те, що вони не прагнуть розбагатіти за будь-яку ціну, на них часто обрушуються подарунки, спадщину або солідні винагороди. Менш освічені особистості тих, хто народився 7 травня, цілком задовольняються матеріальними здобутками; їх більш ерудовані побратими воліють просуватися від матеріального до духовного. Іноді цілі, що визначаються цими людьми, носять релігійний відтінок, але навіть атеїсти з числа народжених 7 травня відрізняються винятковою відданістю своїм ідеалам.

Знак Зодіаку 7 Травня — Телець

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку зарахований до знаків Земної стихії, які характеризуються м’якістю, реалізмом, емоційністю, впевненістю.

Планета Управитель: Венера. Відповідає за комфорт, а також уміння готувати. Венера — покровитель для людей мистецтва, живописців і тих, хто працює з готівкою. Планета у вигнанні – Плутон. Відповідальна за невміння мислити масштабно і ділитися.

Народилися 7 травня відчувають вплив практичного і прагматичного Тільця, який є їх знаком Зодіаку, і діяльності, основний риси гороскопу свого дня народження. Вони дуже розумні, стурбовані філософськими питаннями буття і пошуками відповідей на них, але в той же час захоплюється містикою і езотерикою. Це творчі люди, справжні художники і артисти, з дуже тонкою душевною організацією і розвинутою чутливістю. Що стосується інших людей, то народжені 7 травня дуже часто виявляються эмпатами, тобто людьми, які точно відчувають настрій і емоції оточуючих.

Любов до краси — особливо до музики — домінує в цей день; чуттєвість, сообщаемая народженим 7 травня їх покровителькою Венерою, дозволяє оцінити гарний голос і розкішне тіло. З яким би матеріалом не працював індивідуум, народжений 7 травня, він неодмінно опиниться наповненим елементом чуттєвості — чи то у формі, кольорі, дизайні, звуках або словах. Жінки, народжені в цей день, можуть бути як надмірно активними, так і схильними до самопожертви. У складних, тривожних ситуаціях вони, як правило, дратівливі й емоційні. Але, знаючи цю слабкість, прагнуть удосконалювати себе і наполегливою працею приходять до спокійного, врівноваженого іміджу. Чоловіки зазвичай завжди досягають поставленої мети, але швидше за ціною неймовірних зусиль і боротьби.

Видатні особистості, народжені 7 травня, відрізняються внутрішнім благородством і грацією, своїм виглядом вони вселяють іншим впевненість у собі. Більшість з них надзвичайно пунктуальні і точні в своїх висловлюваннях і діях і терпіти не можуть ходити навколо. По натурі вони одинаки, які віддають перевагу комфорт і безпеку шумного суспільству. До своїх батьківських обов’язків вони ставляться надзвичайно серйозно і дають своїм дітям все, що потрібно, як у матеріальному, так і емоційному плані. Як правило, народжені 7 травня — самоучки. Ось чому вони вважають за краще вчити інших особистим прикладом і власним досвідом і не замислюючись відкидають прописні істини, якщо ті не спрацьовують.

У сутності, народжені в День відданості досить консервативні у своїй життєвій орієнтації; більше того, вони охоче вивчають старі традиції, намагаючись застосувати їх у сфері своїх інтересів. Незалежно від того, наскільки формально або неформально їх ставлення до життя, народжені 7 травня — надзвичайно тонкі й чуйні люди, свято оберігають свої емоції. Ключ до успіху для них — в умілому використанні своїх кращих якостей без якого б то ні було придушення або пригнічення характеру.

Чоловік Телець — народився 7 Травня

Чоловіки, народжені 7 травня, володіють наступними властивостями: розсудливість, рішучість, пристрасністю. Тельці не відрізняються ідеалізмом, вважаючи за краще аналізувати і вибирати комфортну для себе жінку на все життя. Вони воліють рівноправні відносини, а вступивши в шлюб, рідко розлучаються.

Жінка Телець — народилася 7 Травня

Жінки, чия дата народження припадає на 7 травня, наділені такими властивостями: вірністю, ніжністю, а також реалістичністю. Тельці – одні з найкрасивіших жінок зодіакального сузір’я, що відрізняються потужною сексуальною енергією і прагненням бути в центрі уваги. Нерідко вони стають душею компанії, при цьому не претендують на безумовне лідерство.

День Народження 7 Травня

7 травня – день чуттєвих і відданих Тельців. Унікальною особливістю людей, які народилися 7 травня, є вражаюча відданість. Вони можуть повністю віддатися не тільки коханій людині, але і справі, що їх захопить. Унікальна відданість даних особистостей – ключова характеристика. Вони трепетно служать не тільки людині. Це може бути мистецтво, релігія, суспільство або робота. При цьому їх зовсім не цікавить матеріальна сторона питання. Даними Тельцям подобаються хороша їжа, якісна одяг, гарні меблі, дорогі машини. Вони цінують комфорт в побуті, не замислюючись, як заробити гроші. Що дивно, при всьому відмову від зацикленість на грошах, їм часто вдається отримати такий дорогий подарунок, про який не варто було б і мріяти.

Основна частина людей, народжених 7 травня знак зодіаку Телець, прагне зростати. Стосується це не кар’єри як такої в матеріальному плані, а морального розвитку. Найчастіше ці люди релігійні. Це відбивається і на їх цілях у житті. Окремої уваги заслуговує інша риса характеру даних особистостей. Телята, народжені 7 травня, дуже люблять все красиве. Особливою цінністю для них володіє музика. Вся справа полягає в тому, що покровителькою даних особистостей є Венера. Дана планет відповідає за тремтливість і чуттєвість. Саме тому ці люди так високо цінують не лише гарну фігуру, але і тонкий голос. Не дивно, що проекти, над якими працюють такі Тельці, повністю просякнуті красою і чуттєвістю, тремтливістю і ніжністю.

Багато людей, що з’явилися на світ 7 травня знак зодіаку Телець, виявляються не просто дивно активними. Це особистості, які вміють жертвувати собою. Вони вкрай емоційні, а в критичних ситуаціях їх краще не чіпати. Такі Тельці можуть бути сильно роздратовані. Проте їм варто віддати належне. Люди, народжені 7 травня, знають про таку своєї слабкості. Вони викорінюють її всіма методами, намагаючись сформувати імідж стриманого і раціонального людини. Ці Тельці вражають грацією душі і унікальним благородством. Інша ключова особливість цього дня – пунктуальність. Ці особистості точні в часі і у власних словах. Кожне їх висловлювання виважено і продумано, а від того виявляється максимально точним.

Телята, народжені 7 травня, люблять комфорт і затишок. По суті своїй вони є одинаками, оскільки не виносять надмірного шуму натовпу. Це серйозні люди. Вони здатні багато дати не тільки своїм дітям, але й батькам. Це стосується як грошей, так і морального спілкування. Багато хто з даних Тельців легко навчаються новому. Вони легко відмовляються від стереотипів і намагаються їх знищити. Якщо прописні істини не діють, дані люди миттєво відмовляються від них. Що стосується їх власного життя, то вони нерідко виявляються досить консервативними. Їм іноді подобається вивчати звичаї і традиції. Причому, це виявляється не порожнім інтересом, а можливістю використовувати знання для покращення власного життя.

Багато люди, народжені 7 травня знак зодіаку Телець, відрізняються чуйністю. Вони оберігають не тільки власні почуття, але і емоції оточуючих. Їм варто відмовитися від придушення власного «Я». Таким Тельцям не варто зациклюватися на минулому і мрії, яким апріорі не дано здійснитися. Відпочинок даними людям необхідний.

Любов і Сумісність

У близькому союзі ви — сентиментальний, ніжний і турботливий партнер, проте часом можете занурюватися у депресію і смуток, особливо якщо відчуєте, що ваші зусилля залишаються без відповіді. Якщо близькі стосунки псуються, неминучий розрив може розбити вам серце, і ви відчуєте себе зрадженим.

Кращі спілки у практичних Тельців складаються з іншими представниками стихії Земля – Дівами і Козерогами. Всі троє – стабільні, серйозні, не шукають випадкових зв’язків, люблячі чуттєві задоволення і комфорт. При цьому з четвертим представником знаку Землі – Вагами – стосунки не складаються – більш брутальний і сильний Телець дратується поверховістю і рафинированностью партнера. Суперечливий, але пристрасний союз можливий зі Скорпіоном.

Після 30 Тельці змінюють свої пріоритети і філософські погляди, а тому можливі варіанти їх зближення з вогняними знаками – Близнюками і Овнами. Близнюки вносять в життя практичного Тільця інтелект, однак легковажність і непостійність Близнюків здатні зруйнувати гармонію. Союз з Овном здатний додати Тельцю потужної життєвої енергії, проте здебільшого він базується на сексі, а не на спільних інтересах. Непримиренний і егоїстичний союз чекає Тельців і Львів, але самий рідкісний варіант – відносини зі Стрільцем.

Робота і Кар’єра

Ці люди дуже глибоко віддані справі свого життя і заради нього пожертвувати багатьом. За багатством вони не женуться, радіючи лише красивим речам. Часто вони набувають багатство волею долі, їм вкрай щастить у цьому. Ці люди завжди передають красу і чуттєвість творчо. А творчість, якщо не є справою їхнього життя, то неодмінно улюблене хобі. Особливо часто народжені 7 травня цінують музику. Найменш освічені з народжених в цей день людей оточують себе гарними речами.

Більш освічені і складні натури йдуть далі, звертаючи увагу на духовну красу. Іноді ці люди релігійні, іноді ні, але вони завжди віддані своїм ідеалам. Зовнішню красу ці люди теж не можуть не помічати і вкрай цінують її. Народжені 7 травня дівчата часто схильні до самопожертви, глибоко емоційні, мають холеричний темперамент. Знаючи це, частіше за все вони з часом виробляють імідж спокійною, стриманою жінки. Чоловіки, народжені 7 травня, до останнього б’ються за свої цілі, йдуть до них, ні на що не відволікаючись, і будь-якою ціною досягають бажаного, хоча іноді це займає дуже багато часу.

Найчастіше народжені 7 травня є благородними, тонкими, піднесеними, артистичними натурами, надихнути інших. У промові ці люди конкретні, напівнатяків не люблять, відразу говорять те, що збираються повідомити. Ці люди вважають за краще працювати поодинці, галасливих зборищ не люблять, дуже цінують безпеку і захищеність. Це дуже хороші відповідальні батьки, які дуже багато роблять для своїх дітей та їх розвитку. Вчитися всьому вважають за краще самі. Вчать теж, подаючи приклад як треба. Догми і рамки не люблять, легко відкидаючи їх.

Здоров’я і Хвороби

Основа здоров’я народжених 7 травня визначена їх умінням гармонійно поєднувати в собі крайності своєї натури, умінням примиряти доводи логіки і емоції, одно приділяти увагу духовному і фізичному. Зазвичай в повній мірі вони освоюють ці науки лише в зрілості.

Після сорока років ці люди починають розуміти сенс свого життя і стають внутрішньо спокійні і мудрі. Після півстолітнього кордону цим людям потрібно більше займатися спортивними вправами, при цьому не забуваючи про духовний розвиток і вивченні філософії. Найкращий заспокійливий і розслаблюючий ефект на народжених 7 травня має музика.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, що володіють неординарними здібностями. Вони схильні до містицизму, окультизму. Володіють красномовством, можуть проявити таланти в літературі. Прекрасні організатори, керівники. Наділені здатністю передбачати майбутнє. Це допомагає їм уникнути помилок, плануючи справи так, щоб витягати для себе якомога більше користі, перебуваючи завжди в потрібний час у потрібному місці. У сімейному житті можливі труднощі, так як домосідами цих людей не назвеш. Кармічне завдання цих людей — йти шляхом добра, нести гармонію в цей світ. В іншому випадку, ставши на шлях деградації особистості, людина сама прирече себе на страждання і безрадісне життя.

Поради Тельцям, Народженим 7 Травня

Народжених в цей день людей, мабуть, можна назвати консерваторами. До всього іншого вони з цікавістю вивчають історію і культуру предків, намагаючись взяти з неї все найкраще. Найголовніше для цих тонких натур – їх емоції, які є їх головним скарбом і які вони свято бережуть від чужих очей.

Народженим 7 травня неодмінно потрібно вчитися знаходити такий шлях для розвитку власної особистості, який би не обмежував і не ламав їх характер і їх емоційність, при цьому роблячи їх краще і досконаліше. Їм ні в якому разі не можна нічого ламати в собі. Акцентируйтесь на кращих рисах своєї натури, намагайтеся розвивати в першу чергу їх.


Залишити відгук