Скорпіон і Ваги Сумісність

Союз Ваг і Скорпіона, швидше за все, буде наповнений великими життєвими випробуваннями. Але так як тут зустрічаються два відмінних дипломата, то все залежить від того, хто кого перехитрить в кожній окремій ситуації і в загальному і цілому. Найчастіше, в такому альянсі гармонія валиться через упертість і безпечності Скорпіона, хоча, з іншого боку, він — досить надійний, якщо тільки сам полюбив по-справжньому.

Скорпіони обожнюють виховувати своїх партнерів як по любові й шлюбу, так і у справі або роботі. А претензії до Ваг у них – і великі, і справедливі. Частенько вони запрошують останніх на чашечку кави без оголошення порядку денного, де паралельно їм влаштовується також і шмагання з промиванням мізків, коли бідним Терезам доводиться вислуховувати повний перелік зроблених ними помилок; від самого моменту народження і до сьогоднішнього дня. На подібних вечірках Терезам дістається по повній програмі, а від тривалих бесід по душах вони приходять в себе і оговтуються ще довгий час.

Від Ваг у подібних відносинах завжди буде потрібно максимальна пильність і обережність, бо з займистими почуттями Скорпіона жарти погані. Хоча, в подібному шлюбному союзі все може скластися і дуже благополучно, якщо Ваги вчасно зрозуміють, що цілком можуть впоратися зі своїм Скорпіоном, а також розберуться, яким чином це краще зробити. Зі Скорпіоном можна боротися, але тільки по-доброму і його ж власною зброєю – хитрістю й лукавством – проти його власної хитрості і підступності. Але так, щоб він при цьому, і не запідозрив боротьби.

Взагалі, найбільш сприятливим вважається поєднання, де чоловік – Терези, а жінка – Скорпіон, в якому все буде залежати лише від поведінки самих Ваг, від їх лицарського серця і дипломатичного таланту. Скорпіонам дуже швидко вдається виявити, що Ваги надзвичайно чарівні, привабливі, веселі і приємні в спілкуванні …по понеділках, середах і п’ятницях. Але, наприклад, по вівторках, четвергах і суботах все може бути навпаки, а по неділях – в залежності від обставин…

<-IMAGES->

Здавалося б, жінка-Скорпіон може бути задоволена: вона нарешті зустріла чоловіка, у якого і думки б не виникло пригнічувати її. Від нього не дочекаєшся грубого слова, він тактовний і терплячий. Він так зворушливо крихкий, що хочеться обійняти сильніше і дізнатися – не хрустнут кісточки? Так чому ж Скорпіону знову чогось не вистачає?

Брутальність – це не про Ваги. Чоловіки цього знаку володіють м’яким характером і тонкою душею, вони дружелюбні і приємні у спілкуванні. В наш грубий вік якщо і залишилися справжні джентльмени, то вони, безсумнівно, народилися під сузір’ям Терезів. У розумінні агресора-Скорпіона такий ніжний і чутливий юнак – видобуток, жертва, встромити кігтики в яку велить сама природа. Полювання не буде довгою: хіба чоловік-Терези зможе встояти перед чарами фатальний хижачки? А сама вона лише потім зрозуміє, який скарб їй дісталося. Можливо, зрозуміє. Набагато пізніше.

В цій парі жінка бере на себе роль домінанта – так, Скорпіону того й хотілося, але теорія і практика, як відомо, поняття досить різні. Її коханий подібний воску, приймає будь-яку форму жіночих пальчиках… але віск – субстанція ненадійна. Якщо зліпити з нього меч, вийде не зброя, а шматок воску у формі меча. Такий «аморфний» чоловік не стане опорою своїй жінці. Втім, Скорпіону опора потрібна набагато менше ніж представницям інших знаків, зірки наділили її воістину героїчної міцністю. Ні, їй потрібен не той, хто вирішував би її проблеми, а той, ким вона могла б пишатися. Той, хто змусив би її і оточуючих себе поважати.

Для Ваг любовні стосунки зі Скорпіоном стануть корисним досвідом. З одного боку, він теж отримав те, що хотів: жінку-криголам, на кормі якого можна причепити свою шлюпочку і подорожувати по життю в повній безпеці. З іншого, задушлива влада отруйної дами обтяжує Ваги. Її безкомпромісність і вміння бачити наскрізь – випробування навіть для чоловіків міцніше. Йому хочеться спокою і розміреності – а вона відчуває себе найкращим чином у ситуаціях, які передбачають ураган емоцій, причому не так важливо, позитивних чи негативних. Йому з нею дуже важко. Їй з ним надто просто.

У будь-яких відносинах існують періоди спаду і підйому. І новий світанок почуттів цілком може настати, якщо обидва партнери зійдуть зі своїх улюблених позицій: «я не хочу нічого вирішувати» – Ваги та «я нічого не хочу міняти» – Скорпіон. Подолання труднощів породжує життєву мудрість, а бажання стати духовно ближче своїй коханій людині творять чудеса.

Якщо Терезам вдасться подолати свою боязкість, якщо спілкування з жінкою-стресом загартує його – а Скорпіон, у свою чергу, хоч ненадовго спуститься зі свого п’єдесталу, щоб підтримати його в цьому, можна сміливо стверджувати: у них все буде добре. Союз, визначений зірками як благодатний, тільки тоді стане таким, коли ви самі цього захочете.

У Скорпіона є одна дивовижна риса характеру: якщо вона опускає свою фірмову уїдливість і бажає підбадьорити людину, вона знаходить такі слова, які здатні вселити віру у власні сили і мужність навіть Ваг. Переконати з властивою прекрасній статі м’якістю, але рішуче, як можуть лише жінки Плутона – а не морально знищувати день за днем, ось що ви можете зробити для свого чоловіка. Раз ви в парі головна, на ваші тендітні плечі лягає ся непросте завдання – врятувати почуття і відносини. Ви дійсно сильніше. А значить, вам і вирішувати зараз за двох.


Залишити відгук