Скорпіон і Лев Сумісність

У цього шлюбного союзу фон занадто темного колориту. Можна сказати, що цей шлюбний союз замінований вже з перших днів залицяння, що небезпека тут загрожує з усіх боків, вже починаючи з медового місяця. З-за разючої відмінності обох партнерів, суперечностей їх характеру і вдачі, поглядів і думок, переконань і світоглядів, їх шлюбний союз не тільки сумнівний і проблематичний, але і з великою часткою ймовірності – приречений на загибель.

Правда, у них, безумовно, є і багато спільного. В обох сильно розвинені почуття гордості і власної гідності, свого «Я». Хоча, ні в якому разі не слід їх ображати або принижувати. Те, що Леви люблять грати з вогнем навіть у сфері любові і шлюбу – це не секрет. Але вони вже заздалегідь повинні знати, що з партнером зі знака Скорпіона жарти погані: це істоти надмірно серйозні і навіть небезпечні.

І ледь що – вони відразу ж готові вдатися до відвертого насильства. Скорпіон здатний схопити свого дорогоцінного Лева за гриву і кинути в клітку або, в гіршому випадку – кинути через паркан або в помийну яму. Представники цього знака – безжальні завойовники, власники, які прибирають і привласнюють все, що тільки можуть. А, присвоївши і зробивши своєю власністю, вони будуть захищати її, що називається, нещадно, до останнього патрона, до останньої краплі крові, до повної перемоги.

Потенціал напруги і заряд почуттів у Скорпіона і Лева досить великий. Так що його цілком могло б вистачити на цілу електростанцію. І якщо перший ніколи не злякається злісного рику Лева, то останній, цілком можливо, навіть і неодноразово, вдасться до захисту свого Скорпіона.

Лев ніколи не буває так беззахисний, як в той момент, коли дама з знака Скорпіона його хвалить або лестить йому, кажучи, що він, без сумніву, і найсильніший і найбільш міцний, і самий розумний і самий мудрий, і взагалі, самий, самий… І саме в цей момент вона прибирає його до рук не силою, а хитрістю і лукавством, скорпионьи дипломатично. Правда, якщо потім Лев іноді і порычит на неї, то більше для порядку, для власного задоволення, щоб оточуючі знали, що він все ж Лев, тобто з королівського роду, а не якийсь там ховрах або гадюка.

<-IMAGES->

Що може вийти з союзу льоду і полум’я? Поєднання вогняних і водяних знаків завжди непрості і припускають непримиренне суперництво, але якщо мова йде про співіснування Лева і Скорпіона, воно нагадує битву двох титанів.

Два хижака, два агресори: один величний полководець, той за життя переможним маршем, інша – підступна богиня відплати, наділена нелюдським віроломством самими зірками. От уже правду кажуть, найшла коса на камінь! Втім, у стороннього спостерігача не виникне сумнівів, хто в цій парі командує парадом. Навіть сам Лев, як правило, не засумнівається в своєї лідерської позиції… і це б стало його фатальною помилкою. Тому що зі Скорпіоном можна бути впевненим лише в одному: жінка, озброєна отруйним жалом, неодмінно використовує його проти кожного, хто зачепить її самолюбство.

Лев завжди в центрі уваги. Це яскрава, експресивна особистість: ви відчуваєте його силу і мужність, навіть випадково зіткнувшись з ним поглядом. Не встоїть перед левиними чарами і Скорпіон – ватажок звіриного царства пробуджує в ній жіноче начало. І разом з тим, його владність лякає її, так як нічим Скорпіон не дорожить сильніше, ніж власною незалежністю. Жінки-Скорпіони свідомо уникають чоловіків, здатних підім’яти під себе, чітко визначивши своїй партнерці роль веденого… але підсвідомо захоплюються ними і поважають.

Вогонь, розведений вправними жіночими руками, зігріває будинок і його мешканців. Але вийшло з-під контролю полум’я здатне лише руйнувати: це Скорпіон прекрасно розуміє, вирішивши зіграти з вогнем. Тому крижана дама буде триматися з Левом ще холодніше, кожним поглядом, кожним жестом ніби заявляючи: «У тебе немає наді мною влади!». Втім, чоловік-Лев далеко не дурний і теж прекрасно розуміє, хто знаходиться поруч з ним.

Навіть самовпевненість, характерна Леву, не відміняє їх фантастичного таланту розуміти людей і підбирати до кожного правильний ключик. Саме ця обставина (і, можливо, насамперед воно) дозволяє парі Лев-Скорпіон співіснувати хоча б відносної гармонії.

Наскільки щасливим буде союз, залежить більшою мірою від Лева. З них двох тільки він вміє згладжувати гострі кути – і тільки він здатний виділяти солодку брехню. У той час як Скорпіон або мовчить, сховавшись в глухий панцир відчуженості, або ріже правду-матку, підбираючи самі колючі, найобразливіші слова, Лев повинен показати себе тонким дипломатом.

Чоловіча агресія у відповідь на жіночу – завідомо хибна стратегія, особливо у випадку зі Скорпіоном. «Ти права – те, про що ти говориш, дійсно, проблема. Але я вирішу її» – ось якої відповіді від вас чекають. Так чому б не пригостити свою кохану напівправдою, щедро присмаченою солодкою брехнею, і не позбавити таким чином ваш конфлікт самої суті?

Поступки, втім, завжди ефективніше, якщо вони взаємні. Скорпіону слід пам’ятати, наскільки Леви ласі на лестощі. Зірки говорять, царю звірів бути пихатим і гордовитим – але ніщо не ранить чоловіка-Лева сильніше, ніж байдужість коханої до його успіхів. Коли чергову перемогу він присвячує своїй жінці, а та не удостоїть його і схвального погляду… можливо, майбутні звершення відбудуться в честь кого-то другого. Скорпіонам часом вкрай важко дається похвала, вони соромляться вираження емоцій, вважають їх проявом слабкості – однак ви дійсно любите і поважаєте свого чоловіка? Ви насправді пишаєтеся ним? Так просто скажіть йому це! Говорити правду – доля сильних людей.

Лев і Скорпіон дуже віддані один одному. Це союз на все життя, не сприймає невірності, ні духовного, ні фізичного. Обидва розуміють, що прощення за зраду їм не буде, обидва занадто горді, щоб благати про другий шанс. Але важливіше інше: представники обох цих знаків за своєю природою моногамні і вважають сталість чеснотою. Хтось саркастично помітить: «А чи так вже вірний Лев, якщо його всюди оточують жінки, захоплені його красою?».

Так, чоловіки-Леви дуже ласі на знаки уваги і відверто насолоджуються своєю популярністю. Але життя присвячують тільки одній жінці. Найдостойнішою і мудрою. Тій, кому він відведе роль не зброєносця, а повноправного соратника – і якщо цією жінкою виявиться Скорпіон, вона відповість йому непохитною відданістю.


Залишити відгук