Скорпіон і Близнюки Сумісність

У цьому шлюбі досить часті розлучення, фатальні розлуки або овдовіння. Цю пару, швидше за все, зможе об’єднувати спільність інтересів, ділове співробітництво або співавторство. Між ними може існувати як фізична, так і духовна гармонія, але їхній шлюбний союз, швидше за все, буде досить проблематичний.

Їх спільне життя завжди і постійно буде ускладнювати і затьмарювати з боку Близнюків – їх невловимий вдачу, нескінченні друзі – подружки і вічні поневіряння по білому світу, а з боку Скорпіона – його сильний і власницький характер, хворобливі ревнощі, вічні підозри, постійні суперечки і сварки, з’ясування стосунків, скандали, доводять до розладу і кончающиеся розривом і розлученням.

Скорпіон – це імператор – самодержець, Близнюки ж – їх васали та підлеглі. Як ви розумієте, рідкісні Близнюки погодяться з такими правилами гри… Не те, щоб Скорпіони не бували іноді болтливыми, але більшість з них хотіли б, щоб їх бачили, не чули, а ще краще та й не бачили. Навіть ті рідкісні Скорпіони, які дуже говіркі, мають звичку говорити про все, крім того, що дійсно має для них хоча б мінімальний значення. Вони рідко обговорюють що-небудь, що стосується їх самих і навіть інших, якщо вони пообіцяли тримати це в секреті. Рідкісний Скорпіон порушує дану обіцянку – для нього це справа честі.

Скорпіон може бути лагідним, чутливим, жалісливим і фанатично відданим, але ніколи по-справжньому сердечним. Близнюки ж теж часто звинувачують у несердечности. Що ж стосується їхньої вірності – як ми знаємо, вони цим не відрізняються, якщо істинне значення цього слова – відданість людині, ідеї або ідеалу на все життя. Цим людям складно зберігати інтерес до чогось одного, не відхиляючись і не повертаючи в іншому напрямку – без постійного різноманітності і зміни місць вони задихнулися б від нудьги.

Безумці, танцюючі на краю прірви – так можна назвати цю пару. Рано чи пізно вони приречені оступитися: на жаль, любов Близнюків і Скорпіона практично напевно приречений… але саме про таких фатальних і родинних відносинах у всі часи поети складали самі зворушливі балади.

Інтерес допитливого Скорпіона до мінливих Близнюкам схоже спостереження за барвистою і веселою пташкою: та пурхає, скаче і цвірінькає, поки знаходиться на волі, а спробуй загнати її в клітку – випурхне збирати крихти з іншого підвіконня. Для чоловіків цього знака немає на світі нічого такого, що гідно прикувати його увагу навіки – будь то справи, ідеї або жінки. Відданість – безумовно не їх якість, «дволика» натура Близнюків жадає нових вражень, яких сталість у відносинах ніяк не може дати.

Для ревнивиці-Скорпіона такий партнер – іржавий цвях, загнаний в живе серце. Її почуття завжди граничні, вони здатні спопелити, вони подібні одержимості, в той час як для Близнюків закоханість рідко переходить в любов. Для них це витончена азартна гра, але ніяк не привід втратити голову. І якщо жінці-Скорпіону здається, що вона здатна впіймати вітер, ця помилка буде коштувати їй цілого океану сліз.

Жінка-Скорпіон дуже вимоглива. До інших – безумовно, але і до себе. Клятви вірності, дані коханому, для неї святі. Прагнення до постійності – сама собою разумеющаяся річ. Причому поняття «сталість» Скорпіон розуміє по-своєму: місце чоловіки Її величності – на ланцюгу у її трону. Але вітер не можна посадити на ланцюг. Єдина причина, по якій Близнюки поруч з нею – йому так захотілося. Зараз. А чого захочеться Дволикого завтра або через кілька годин, не знає навіть він сам. Скорпіон біситься: невже її чари на цей раз дали осічку?!

насправді причина в тому, що навіть сексуальний магнетизм, випромінюваний жінками цього знака, не є для Близнюків тим самим ключовим, «прив’язують» фактором, як для чоловіків, народжених під іншими зірками. Їм важлива їхня гра, а не партнер – тому що гра вічна, а її учасники змінюються так часто, як цього забажає Дволикий. Благо, на брак уваги з боку протилежної статі товариський, доброзичливий і дотепний Близнюк не скаржиться.

Втім, піти від Скорпіона не так-то просто. Вірніше, піти цілим і неушкодженим. Одного разу зрадника ризикує прокинутися від миски киплячого масла, выплеснутого йому на живіт: ревнощі здатна підштовхнути розгнівану фурію на страшну помсту. Танцюючі на краю прірви безумці не можуть вклонитися один одному і розійтися в різні боки, коли закінчиться музика. Але коли жінка зірветься вниз, вона розіб’ється об каміння, а чоловік… він крилатий вітер. Він забуде про предмет вчорашньої пристрасті раніше ніж зникне запах її парфумів з його одягу. Щоб відкрити себе новим почуттям-вражень і знову танцювати на краю безодні.

Зрозуміло, несумісність знаків – не вирок. Все залежить від самих людей: наскільки сильно вони хочуть зберегти один одного і готові жертвувати власними інтересами заради цього. Однак варто ламати себе, підлаштовуючись під потреби партнера, інше питання. Немає на світі нічого сумніше ніж жертва, яка не потрібна для того, кому вона була піднесена.


Залишити відгук