Скорпіон і Козеріг Сумісність

Такий шлюбний союз, швидше за все, буде благополучний, міцний і не дасть великих підстав для занепокоєння, але лише в тому випадку, якщо чоловік є Скорпіоном, а жінка — Козерогом. Зазначимо, що Скорпіони вважаються єдиними чоловіками, здатними впоратися з партнерками з знаку Козерога. Щоправда, головну роль в їх відносини, швидше за все, стане грати не любов, як така, а сила товариства. Тому, шлюб тим міцніше, ніж чоловік старший і досвідченіший своєї половини. Звичайно ж, навіть при дотриманні таких умов, альянс не застрахований від невеликих сутичок, які, найчастіше, не страшні і практично ніколи не доводять до розлучення.

Коли один з партнерів славиться на весь Зодіак своїм умінням боротися, а інший – своїм мистецтвом чинити опір і давати відсіч, то відразу ж стає зрозуміло, що разом вони завжди будуть сильні своєю цілеспрямованістю і цілеспрямованістю. А як результат – їх серця загартовуються, нерви – зміцнюються і пишним цвітом розквітає рівноправність, займаючи почесне місце в цьому союзі. Адже їх обох об’єднує амбіційність, працьовитість, працездатність, взаєморозуміння, взаємоповага і спільність інтересів.

І якщо вже Козерогові вдалося заманити Скорпіона в шлюбні мережі, то він залишиться там до кінця життя. Адже вони дуже швидко звикають один до одного, а ще швидше – починають облаштовуватися, що, зокрема, може означати, що з часом вони переїдуть в свій власний будинок або дачу, а потім – задумаються про спільному підприємстві.

У цьому шлюбному союзі велику роль можуть зіграти почуття власної гідності і здатність кожного з них доводити розпочату справу до переможного кінця з абсолютним його завершенням. У будь-якому випадку, до соціального і матеріального успіху дана подружня пара йде з математичною точністю – надійно і впевнено, поступово і послідовно. У той час як типові Козероги живуть, більше думаючи про майбутнє, Скорпіони, в своїй більшості, воліють справжнє, вміло використовуючи при цьому досвід минулого.

Найбільше розходження між ними доводиться на їх інтимне життя. Якщо Скорпіони пылки і пристрасні, то Козероги трохи теплі або навіть прохолодні, як Діви. І це природно, адже ще жоден Казанова або Дон-Жуан не народився під знаком Козерога.

Зазвичай Скорпіон і Козеріг проводять більшу частину вільного часу, обговорюючи свої особисті та спільні надії, мрії та бажання, хоча методи і способи досягнення їх, швидше за все, викличуть у них розбіжності. Обидва вони, в таємниці, прагнуть поваги, обидва прагнуть до тихої влади, та все ж, Козеріг ніколи не стане підтримувати внутрішню напруженість Скорпіона, вважаючи її марною тратою життєвої енергії.

В той же час як останній буде вважати, що Козерогові бракує сентиментальності і чуттєвості. Однак вони удвох відносяться до категорії вкрай практичних людей, і якщо одного разу вирішать довіряти один одному, то зможуть об’єднати свої численні здібності, щоб підвищити шанси на успіх.

<-IMAGES->

Чоловік-Козеріг – єдиний з усіх можливих партнерів для жінки-Скорпіона, з яким вона буде відчувати внутрішню гармонію й умиротворення. Їм добре разом. Просто добре – і тут нема чого додати. Наскільки б не були різними особистостями представники цих двох знаків, у них багато спільного в чомусь самому головному.

Здавалося б, майже нереальна ситуація: прагматик до мозку кісток Козеріг і ревно захищає недоторканність своїх повітряних замків Скорпіон разом мріють вголос. Для неї підпустити кого-небудь близько до своєї душі – нонсенс, як і для нього – безтурботно щебетати і віддаватися мріям. І тим не менше, ці двоє будуть проводити вечори в неквапливих бесідах про майбутнє: просто обидва вони вже чітко бачать своє майбутнє спільним. Обидва ці знаки прагнуть до постійності і заводять любовні зв’язки з огляду на перспективу довгострокових стосунків і шлюбу.

Що ще характерно – і що дозволяє назвати Козерога абсолютно унікальним партнером для Скорпіона, навіть самі бурхливі сварки з ним не залишають у душі мстивої жінки образ і прагнення до відплати. Вражаюче, але вона… прощає Козерога, в той час як не пробачила б за ту ж провину нікого іншого! Сам же він тримати зла на кохану теж не стане – навіщо?.. Її жало не здатне поранити його по-справжньому глибоко, а її експресія його лише забавляє.

Обидва вони не дуже товариські і віддають перевагу домашній спосіб життя. І обидва дуже цінують ці якості один одного. Їх відносини не отруєні ревнощами, так як вона просто безглузда. Мова тут не про сліпе довірі: і Скорпіон, Козеріг просто знають, що партнер не стане шукати пригод на стороні, так як не має в цьому ні найменшої потреби. Один одного вони знаходять рівно стільки ніжності, турботи і пристрасті, скільки їм потрібно.

Ось вже дійсно їх пара – виключення з усіх правил: Козеріг прохолодний в любові з представниками будь-якого символу, але Скорпіон пробуджує в ньому палкого самця. Втім, хіба могло бути інакше, якщо ця фантастична жінка – втілення сексуального магнетизму, здатна розпалити страшенну пристрасть навіть у шматок граніту?

І все ж тінь відстороненості буде існувати навіть у такій гармонійній парі. Козеріг – проста душа, Скорпіон – неймовірно складна. Вона вибирає звивисті, «багатовимірні» шляху в пошуках розуміння суті речей, для неї реальне і містичне йдуть рука об руку, вона сама – найбільша загадка, оточена ореолом порочної інфернальності, в той час як він – людина абсолютно земна, і вся ця наводячи таємничість коханою для Козерога нудне.

Навіщо лізти на дерево пізнання, ризикуючи зірватися і зламати шию, якщо рано чи пізно заборонений плід сам дозріє і впаде в долоні?.. Це позиція не пасивності, але вичікувального терпіння. Козерога не можна назвати відомим, він лідер від природи, але не войовничий і не агресивний. Його справа – неквапливе творення в злагоді зі всесвіту і самим собою.

І знову ми приходимо до парадоксу: як можуть гармонійно співіснувати дві людини, кожен з яких однаково прагне до домінування? Рівність і взаємну підтримку. Чіткий розподіл обов’язків допоможе цій парі уникати конфліктів за право останнього слова. Оптимальною є така модель: за рішення проблем побутового характеру відповідальний чоловік, а глобального – жінка. Мудрість і нелюдська інтуїція Скорпіонів допомагають їм знаходити вірні відповіді на ті питання, які потребують глибокого аналізу й уміння прогнозувати.

Варто називати поєднання знаків Козеріг – Скорпіон ідеальним? Все залежить від конкретних людей, що складають пару. Точно можна сказати одне: зірки з’єднали їх життєві шляхи не випадково. Можливо, Козеріг і Скорпіон прийшли в цей світ для того, щоб своїм прикладом довести – виключення з правил існують. І, найімовірніше, вони зроблять один одного щасливими.


Залишити відгук