Скорпіон і Рак Сумісність

Між Раками і Скорпіонами цілком можливий тривалий і щасливий шлюбний союз. За статистичними даними, розлучень між представниками цих двох знаків Зодіаку практично не буває. Правда, відзначається великий відсоток овдовіння і, як правило, Скорпіони переживають своїх партнерів.

Гармонія у цьому шлюбному союзі, в основному, створюється, підтримується і залежить від Раку, який більше думає серцем, ніж головою, який з істинним майстерністю створює ту атмосферу будинку, той серцевий мікроклімат в сім’ї, який так необхідний його партнеру Скорпіону. Важливо, а, може бути, і головне в їх відносинах полягає в тому, що обидва партнера, крім гарячих сердець і палких почуттів, відчувають так само і сильне бажання зберегти як можна довше їх спільне життя.

Вірність і відданість спільним ідеалам, загальним цілям, як і спільне прагнення до цього – стає міцним фундаментом даного союзу. А любов і прихильність тут залишається до гробу. Скорпіон, зустрівшись з Раком і відчувши в серці стрілу Амура, без зволікання спрямовується до законного шлюбу. А якщо потенційний партнер вже зайнятий, то він буде тихо і спокійно чекати своєї години.

<-IMAGES->

Їх зустріч просто не могла не відбутися – Раку і Скорпіона зводить разом сама доля. Якщо існують люди, народжені одне для одного, то це вони. Таку пару можна сміливо називати найбільш гармонійною, тому що кожен із закоханих читає іншого як розкриту книгу.

Дивно, що дві людини, від природи досить укритті, можуть так тонко відчувати настрої, переживати всі радощі і печалі партнера як свої. Довіра, що Рака, Скорпіона – благо, яке ще потрібно заслужити. Тим не менш, один одного вони підсвідомо відчувають відданого союзника, і саме це зберігає даний союз від життєвих штормів. Що ніяк не завадить Скорпіону і Раку ревно оберігати одне від одного своє особисте простір, свої секрети – і це зовсім не дивно, якщо враховувати, наскільки інтровертна представники обох знаків.

Як правило, ні в кого з них немає справжніх скелетів у гардеробах, серйозних помилок молодості та досвіду, що ганьбить їх моральний вигляд, але Скорпіон буде ретельно оберігати ореол таємничості, а Рак ніколи не дозволить, щоб хтось вліз йому в душу. І нехай буде так: обопільно поважайте право партнера на маленькі таємниці – це допоможе вам уникнути багатьох конфліктів.

Чоловіка-Рака зірки наділили майже жіночною м’якістю: в конфліктних ситуаціях він пасує перед напором владної партнерки-Скорпіона. Замість твердих аргументів він використовує благання, замість люті відчуває образу і розчарування. Але що характерно, саме такий коханий ідеально підходить Скорпіону – не намагається тиснути на примхливу даму і домінувати над нею. І вона дуже високо цінує цю м’якість у чоловіків.

Тонкий романтик, в якому як у дзеркалі бачиш відгук на кожне своє слово, дію, жест, зворушливо чутливий і чудово крихкий – таким Раку бачить Скорпіон. Що, втім, не зовсім відповідає дійсності: чоловік-охоронець просто піклується про своїй дамі, оберігаючи її від усього, що здатне її поранити. Трепетно піклуватися про партнера для нього так само природно, як і дихати.

Скорпіон в даному союзі виступає в ролі захисника. Вона також прагне вберегти свого коханого від всього і всіх, перед зовнішньою загрозою приймаючи удар на себе. Дві головні помилки жінок у такій ситуації – впадання в крайнощі. Не потрібно пригнічувати партнера, душити його ревнощами: роль віроломного тирана не до лиця навіть Скорпіонам. Але не варто приносити себе в жертву сімейного вівтаря, поміщаючи свого чоловіка в затишний вакуум, захищаючи його від усіх життєвих проблем і пестуючи його безтурботність.

Причому другий варіант навіть гірше: ризикуєте «виростити» зі свого тонкого і крихкого принца зніженого і примхливого варчука. Чоловікові-Раку йдуть лише на шкоду відносини, в яких жінка культивує його почуття власної важливості. Він не хоче бути лідером в парі, та й просто не вміє, а коли йому поступаються домінуючу позицію, душевно мучиться і не знає, що з нею робити. Скорпіон, у свою чергу, з часом помічає ці зміни, усвідомлює свою помилку, але… але гармонія вже втрачена. Безповоротно? Це залежить тільки від вас.

Охоронець і захисник – союз фантастично міцний, якщо ролі розподілені вірно. Кажуть, в деяких парах закохані дивляться один на одного, в інших – в одну сторону, а Рак і Скорпіон стоять спина до спини, у нескінченному поєдинку – нехай навіть з цілим світом, їм не страшно: їм обом є кому прикрити спину. Відчуваючи один одного одночасно міцне плече і надійний тил, ця пара вийде переможцем з будь-якої складної ситуації.

Рак уміє радіти з життя, сміятися так завзято, як ніколи не зможе Скорпіон. Скорпіон володіє рішучістю, безстрашністю і холоднокровністю, якими не наділений Рак. Вони знаходять одне в одному те, чого немає у них самих чи не в цьому секрет гармонії даної пари? Кажуть, від цього союзу народяться самі славні діти: у них поєднуються кращі якості характеру обох батьків.


Залишити відгук