Скорпіон і Овен Сумісність

У цьому шлюбному союзі зустрічаються дві людини, які можуть стати або нерозлучними друзями, або – непримиренними ворогами. Іншого виходу тут не буває. Тільки свобода і незалежність, рівноправність і самостійність можуть найкраще зміцнити фундамент даного шлюбного союзу.

Найкращим варіантом є той, де наречений – Овен, а наречена – Скорпіон. Це, напевно, тому, що першому потрібно жіноча ніжність і материнська турботливість, подружня ласка, а другого – чоловіча сила і енергія, працьовитість, рішучість, вміння вести свої справи до переможного кінця. Все разом це народжує і довіра між партнерами, і впевненість в загальному майбутньому. Правда, і цього не завжди буває достатньо.

Овен – обов’язково повинен вгамувати свою імпульсивну натуру і нерозумну ревність, своє свавілля і норовливість, свій агресивний дух і тягу до насильства, примусу. А Скорпіону доведеться на повну котушку використовувати свої природжені дипломатичні якості, хитрість і лукавство. До свого Овна Скорпіон завжди повинен підходити тільки по-доброму, м’яко і ніжно. Правда від Овна, крім його любові, ласки і ніжності, тут потрібна ще й уважність, ввічливість, послужливість, щедрість, шляхетність, вірність і відданість.

А якщо Скорпіоном є жінка, то вона не тільки підкорить свого Овна яскравим розумом чоловічого складу, але і чисто жіночими слабкостями і таємничою натурою, а так само і своїми незайманими пристрастями. Якщо всі ці вимоги будуть дотримані, то цей шлюбний союз стане не тільки благополучним, але навіть щасливим.

<-IMAGES->

Союз Овна і Скорпіона досить складний, так як у цих двох знаків досить різні погляди на життя, і зокрема – на стосунки. Причому джерелом конфлікту завжди буде саме Скорпіон, Овну ж доведеться нескінченно прощати прояви норовливість, щоб ця пара могла співіснувати разом.

Овни все життя залишаються великими простими дітьми. Підступність невластиве їм – не сприймають вони його і в інших. Скорпіон ж від природи наділена запасом чудово вбивчого отрути: жінка-агресор ніколи не відмовиться від своєї сутності в догоду чоловікові, при цьому не стане і кидатися на амбразуру, захищаючи свою незалежність. Ні, атака в лоб – не її стратегія: Скорпіон жалить нишком, раптово, безпомилково вгадуючи больові точки суперника.

Овну вкрай важко співіснувати з партнером, дотримуються партизанського методу ведення війни: експресивний Марс вимагає чесного з’ясування стосунків на підвищених тонах – однак Скорпіон вже заповз під камінчик глухий емоційної блокади і готує нову порцію отрути.

Боротися з жінкою-Скорпіоном Овну безглуздо: гармонія в цій парі досяжна тільки одним шляхом – якщо чоловік визнає егоїзм своєї коханої як даність. Якщо жінка всіляко демонструє, що її власні інтереси для неї важливіше ваших – нехай буде так, прийміть це. Тому що чим більше ви будете тиснути на Скорпіона, тим більше він стане упиратися.

Повагу до її особистісних якостей породжує відповідне повага: в особі Скорпіона при правильному підході можна знайти дуже вдячного й вірного союзника в будь-якій справі. Це жінка, здатна на відданість і самовідданість – але тільки для людини, яка заслуговує таких жертв. А що ви цього дійсно заслуговуєте, доведеться доводити вдень і вночі.

Овен – простий хороший хлопець, безпосередній і щирий. Здавалося б – що може пов’язувати його з цієї отруйної дамою? І тим не менш, духовна зв’язок у парі Овен-Скорпіон незбагненно міцна. Їм властива близькість – в найглибшому, сакральному розумінні цього слова. Жінка-Скорпіон вручає своєму партнерові всю свою велику і складну душу, а той готовий знову і знову підставлятися під її жало. Безсумнівно, такі відносини можна назвати гармонійними… але не дуже потворна ця гармонія? Щоб роман не був для Овна тяжким хрестом, Скорпіону варто частіше згадувати про своє жіночому початку, про ту м’якості і гнучкості, якою наділила прекрасну половину людства сама природа.

Втім, в інтимних відносинах Скорпіон – стовідсоткова жінка і не прагне до домінування. При цьому палкий темперамент не дозволить їй виявляти і надмірну пасивність. Саме така пристрасна, але жіночна натура є для Овна ідеальною коханкою, єднання з якої – акт одухотворений, космічний. Чи Не тому обуянный безумством жадання самець готовий все прощати підступної коханої?.. Адже і солодкий отрута, якщо прийнятий з рук фатальний богині.

Закоханий Овен дуже емоційний і дуже ревнивий – саме це часом є причиною розставання зі Скорпіоном. Хто точно не потрібен їй, так це чоловік-тиран, який намагається підім’яти під себе волелюбну особистість. Вона буде противитися цьому навіть ціною розриву відносин. Не тому що непостійна – як раз навпаки, Скорпіон чи дасть реальний привід для ревнощів, а тому що категорично не згодна перебувати під чиїмось гнітом.

Можливі довгі і щасливі відносини для цієї пари? Зрозуміло, можливі. Але про тихого, спокійного життя і не мрійте. Лід і полум’я співіснують лише в непримиренній боротьбі – але хіба не цього ви шукали, вибираючи один одного?


Залишити відгук