Скорпіон Сумісність

Скорпіон знаходиться під впливом стихії Води. Представник цього зодіакального сузір’я відрізняється своїми вольовими якостями, рішучістю і наполегливістю. Скорпіон майже не має ворогів, які можуть завдати нищівного удару, але він дуже часто страждає від власних комплексів. Для Скорпіона велике значення має успіх в житті – він буде прагнути до нього всіма силами, намагаючись домогтися більшого.

Скорпіон завжди прагне до емоційних і почуттєвих відносин, тому що шукає підтримку, енергетичне джерело для себе. Для того, щоб тримати себе в тонусі, відповідати своїм прагненням, він може вступати у відносини, як спосіб придбати ту саму, необхідну йому, емоційність. Він володіє прекрасною інтуїцією, і може передбачати протягом свого життя. Скорпіон апріорі є найбільш цілеспрямованим серед усіх знаків Зодіакального кола, але його шлях до успіху, перемоги в житті залежать тільки від його особистої активності, бажання перемагати. Скорпіон не любить кидати справи на півдорозі. Він буде боротися за кожну свою ідею – навіть, якщо в процесі вона показала себе не зовсім заможної. Впертість Скорпіона краще називати завзятістю – він сміливо йде вперед, і практично завжди є першопрохідцем у своєму справі, одинаком.

Оточуючі люди нерідко не розуміють дій Скорпіона. Їм може здатися дивною його боротьба з «вітряними млинами», тому що ніхто не може бачити того, що здатний передбачати тільки він. Цінність відносин і дружби зі Скорпіоном зрозуміє тільки той чоловік, який став йому близьким по духу. Скорпіон не любить говорити про своїх прихильностях і почуття, розкривати душу. Але з близькими людьми, які не здатні зрадити, Скорпіон розкривається, і являє на світ дуже чуттєву і вразливу душу. У любові Скорпіон використовує всю свою уяву, чарівність, щоб зачарувати обранця. Любов Скорпіона одночасно і таємнича, і приваблива. Він із задоволенням пуститься по хвилях пристрасті, оскільки пристрасть є однією з форм його емоційної підживлення в життя, дає сили.

Найбільш сумісними знаками для Скорпіона, як правило, вважаються Рак, Діва, Козеріг і Риби. Найменш сумісними знаками для Скорпіона вважаються Лев і Водолій.

Ця таблиця показує середні результати відносин Скорпіона з кожним із знаків зодіаку. Посилання в таблиці ведуть на додаткові статті про сумісність Скорпіона, які більш докладно описують даний вид відносин.

Кожна комбінація Скорпіона з іншими знаками зодіаку має свої сильні і слабкі сторони, і майже кожна з них володіє своїми особливостями і унікальними особливостями. У зв’язку з цим кожної можливої комбінації присвячена окрема стаття, в якій більш детально розглянуті всі сильні і слабкі місця цих відносин. Астрологічна зв’язок часто може відрізнятися від класичних канонів, тому ми рекомендуємо ознайомитися з описами самих знаків, вивчити особливості їх характеру, а також подивитися на відносини з точки зору кожного партнера окремо.


Залишити відгук