Стрілець і Діва Сумісність

Зазвичай у шлюбному союзі між знаками Діва, Стрілець напруга виникає відразу після весілля. Вже в медовий місяць вони відчувають різницю своїх темпераментів, при цьому відчуваючи потужне тяжіння до партнера. Стрільцеві дуже складно звикнути до розпланованого розпорядку Діви.

Від остаточного вибуху Стрільця, утримує тільки банківський рахунок Діви. Але дістатися до банківського рахунку Діви неможливо, оскільки у них є тільки стаття приходу, але ніяк не витрати. А таке становище Стрільцям не по душі. Стрілець починає частіше думати про свободу і мріяти про нові горизонтах. Він з роздратуванням ставиться до промов Діви про необхідність праці, відповідальності та перспективи.

Стрілець не може зрозуміти, чому навіть любов повинна бути загнана в рамки з прогулянками і ніжністю за розкладом. Зрозумівши про неможливість таких відносин, Стрілець відправляється в океан нової вируючого життя.

Але представникам цих знаків просто знаходити спільну мову, спілкуватися і подорожувати. Хоча Діва, на відміну від Стрільця, більше прив’язана до будинку. Але Вулкан, який управляє Дівою, змушує її вирушати на пошуки нового.

<-IMAGES->

Дуже складний і рідкісний союз двох знаків зодіаку, які з’єднані однією ідеєю – служінням суспільству. Завдяки цьому, Діву не буде дратувати широта душі Стрільця, а Стрільця — дріб’язковість Діви. При цьому Діві легше поступитися Стрільцеві в організації різних заходів заради сімейного благополуччя. Потрібно дозволити Стрільцеві розгорнути його грандіозні плани і обережно контролювати і орієнтувати його на чітке виконання задуманого.

Сила Діви — в її розумі, а Стрільця – у свободі. Діва чітко класифікує всі найдрібніші деталі. Часто Діва може страждати з-за незадоволеності життям, а Стрілець є для неї світлим образом сімейних відносин і традицій. Діва, яка за життя є кокеткою, у спілкуванні виявляє стриманість і обережність у відносинах, чого не скажеш про пристрасною і палкою вдачею Стрільця.

І завдяки таким практичним якостями, як точність і кмітливість, проникливість і акуратність, Діва — ділова і виконавча, з величезним почуттям боргу буде навчати свого партнера на кращу організацію бізнесу. Діва відразу бачить переваги і недоліки, як свого партнера, так і їх майбутніх відносин.

Найбільшою відданістю серед усіх знаків відрізняються саме Діви, тому так важливо для них відчувати стабільність і захищеність їх відносин. Діва завжди буде прагнути до порядку і всіма силами позбавлятися від невлаштованості.

Стрілець готовий допомогти своїй Діві в її кар’єрному зростанні, але Діві це не настільки важливо. Діва любить у Стрільці його успіхи і все, що пов’язано з матеріальним розвитком. Стрілець зажадає від Діви серйозних внутрішніх змін в любові, його не влаштує відсутність у Діви пристрасних стосунків до нього. Змінюватися і з’ясовувати стосунки доведеться обом.

Ласкава і добра Діва ненавидить конфлікти і по життю буде уникати ситуацій, що призводять до сварок і скандалів. Але для сімейного спокою Діва повинна навчитися говорити про свої бажання і нежеланиях своєму партнерові.

Труднощі очікують союз, коли вони почнуть розвиватися духовно порізно і підвищувати свій розвиток у різних сферах. Якщо хтось з них не зрозуміє душевних шукань партнера, їх союз буде розірваний однією із сторін. Прагнення Діви до нових горизонтів вимагає від Стрільця великих зусиль і жертв. Стрільцеві потрібна свобода дій і думок, нові люди, нові горизонти і нові можливості.

Майже ніякої романтики в їх відносинах. Швидше за все, союз буде існувати завдяки терпінню і почуттю боргу Діви, і поки Стрілець не зустріне когось нового, хтось не буде заважати його волі. Однак якщо партнери проявлять терпіння і вміння йти на компроміс, такий шлюб триватиме довго, адже саме союз Діва — Стрілець самий надійний шлюб з усіх шлюбів з розрахунку.


Залишити відгук