Стрілець і Телець Сумісність

Під час союзу знаків Телець і Стрілець, Стрільцю доведеться уповільнити свій біг, так як Телець ні за що не прискорить свій розмірений крок. Стрільцеві призупинити свій темп досить складно, тому що всі Стрільці по натурі мандрівники, і їх стріли часто потрапляють в далекі країни. Більшість Стрільців мріють про таку професію, в якій було б необхідно подорожувати, і багато домагаються поставленої мети.

Так як символом Стрільця є Кентавр – напівлюдина, напівконя, натура представників даного знаку розривається навпіл. Тельцям подобається така роздвоєність Стрільців, так як вони бачать у Стрільців добродушний і милий вдачу.

Але коли Стрілець показують свою людську сторону, Телець починає сприймати його з роздратуванням. Стрільці можуть бути лютими ідеалістами, які відстоюють свої інтереси, не рахуючись з думкою і переконанням інших. В такі моменти, Телець перестає посміхатися, дивлячись на Стрільця.

<-IMAGES->

Перефразовуючи класика, скажемо «Вони зійшлися — земля і полум’я» — такі різні, абсолютно, здавалося б, несумісні — непостійний, вітряний Стрілець і стабільний, консервативний Тілець. Ваш союз можна швидше назвати партнерськими, ніж любовним або дружнім. Але якщо ви обоє хочете міцних сімейних відносин — треба відразу домовитися про розподіл обов’язків, ролей і повноважень в сім’ї.

Відразу приготуйтеся до того, що період притирання буде подвійно важким — кожен партнер буде автоматично обмежувати звички, смаки і цілі іншого. Але ці відмінності також можуть підштовхнути вас до розвитку і змін: Телець спробує рухатися швидше, ніж звик, а Стрілець навчиться озиратися назад.

Для прийняття вірних рішень, як у сім’ї, так і в бізнесі, важливо вміти подивитися на проблему з кількох сторін. З двох правд суб’єктивного оптиміста і об’єктивного песиміста народиться істина, хоча будьте готові до того, що народиться вона все-таки в суперечці.

Звичайно, якщо ви обидва не готові до компромісів — то, швидше за все, цей шлюб проіснує недовго. Швидше за все, тягар відповідальності за сім’ю доведеться нести Тельцю. Він переверне гори заради близької людини. Стрілець швидше схильний зробити щасливим все людство. Не дуже корисна якість для сімейного життя.

Стрілець — справжній Казанова — чарівний, упевнений у собі і користується великою популярністю у жінок. Але ні з ким він не залишається надовго. Свобода — ось його головне кредо. Телець — «кам’яна стіна». Важлива складова цього шлюбу, його наріжний камінь — саме почуття обов’язку, відповідальність і терпіння Тільця.

Що стосується сексу, то і тут повна протилежність у смаках. Телець цінує якість і тривалість, а для Стрільця головне — вироблене враження і кількісні показники. Тільця з часом можуть почати дратувати цінні вказівки партнера, особливо в ліжку. Стрільця, у свою чергу, втомлять незмінність ритму життя, халату і тапочок, настільки близьких серцю Тільця.

Тим не менш, ви добре розумієте один одного, у вас схожі темпераменти. До тих пір, поки ви готові миритися з недоліками один одного заради переваг партнера, ваш шлюб буде щасливим і надійним. Постарайтеся не копатися в минулому один одного. Запам’ятайте — життя почалася з вашої зустрічі, забудьте про те, що було раніше і з упевненістю дивитися в майбутнє. Ви будете разом.

Якщо ви поставитеся до створення сім’ї як до бізнес-проекту — у вас все вийде. Пара Телець-Стрілець виключно вдала в азартних іграх, грі на біржі. Шлюб за розрахунком може бути вдалим, якщо розрахунок зроблено правильно…


Залишити відгук