День Народження 6 Травня: Знак Зодіаку — Телець

Тельці, відзначають 6 травня свій день народження, — доброзичливі, товариські, приємні люди, спраглі яскравою соціального життя. Ввічливі манери привертають до вас оточуючих, а тому спільні проекти та спільна діяльність відіграють у вашому житті важливу роль. Ви не любите перебувати на самоті, але завдяки товариською, доброзичливою природі вам це не загрожує. Незважаючи на здатність знайти спільну мову буквально з кожним, ви намагаєтеся спілкуватися з тими, у кого схожі смаки та інтереси. Вміння співпрацювати — перше з ваших достоїнств, переконливість — друге. Практично в будь-якій ситуації ви здатні переконати або переконати співрозмовника, в залежності від ваших намірів.

Народжені 6 травня можуть стати жертвами підсвідомих і мрійливих поривів, які тягнуть за собою величезний емоційний стрес. Хоча об’єктивно вони розуміють, що різні перепади настрою, істерія та інші психологічні складності мають право на існування, потрібно стежити за тим, щоб не стати легкою здобиччю цих аномалій. Народжені 6 травня можуть страждати від низької самооцінки, а тому їм корисно частіше розглядати себе з реалістичної точки зору, виховуючи в собі самоповагу (втім, без нарцисизму). Крім того, не варто занадто захоплюватися опікунством. Варто обмежувати свої сексуальні і любовні домагання. Дієта, заснована на варених овочах і злаках, допоможе підтримувати чутливу нервову систему в нормі. Рекомендується лікування гомеопатичними засобами і травами.

Народжені 6 травня володіють мовою фантазії, уяви та підсвідомого. Це якість висвічується в двох площинах: по-перше, народженим 6 травня властиве підвищене співчуття до інших; вони точно вгадують настрої і сподівання оточуючих і прагнуть втілити їх в життя, стаючи свого роду дороговказом. Вчителі, радники, турботливі батьки, вони вміло ведуть своїх підопічних у світле завтра, допомагаючи їм долати перешкоди, усвідомлювати мотивацію вчинків.

Знак Зодіаку 6 Травня — Телець

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку зарахований до земним знакам, які сильні лагідністю, емоційністю, терплячістю, реалізмом.

Планета Управитель: Венера. Відповідає за вміння рахувати гроші, а також почуття краси. Планета сприятлива для людей мистецтва, митців та людей, які працюють з готівкою. Планета у вигнанні – Плутон. Її Тельці можуть подякувати за невміння думати стратегічно і грати проти правил.

В цей день народжуються відкриті комунікабельні Тельці, справжні екстраверти, що не мислять свого життя без спілкування. Вони ввічливі, відкриті світові і людям, що люблять працювати в команді однодумців і ненавидять бути одні. Ці люди можуть порозумітися майже з будь-яким, але, зрозуміло, воліють компанію схожих з ними індивідуумів, які і стають їх командою і їх друзями. Вони чудово вміють доносити свою точку зору, переконувати і співпрацювати.

Народжені 6 травня володіють даром висловити словами і почуттями мрії, глибоко заховані в інших. Однак маніпулювати цим даром треба з відомою часткою мудрості. Якщо народжені 6 травня розтрачують свій талант аморально і безцільно, вони можуть залучити близьких їм людей у вир неприємностей, підпорядкувавши їх життя власної вигоди, змусивши зробити невірний крок — чи то в кар’єрі або шлюбі. Успіх супроводжує тих з них, хто усвідомлює межу своїх можливостей і вміє додержати як свої інтереси, так і інтереси інших.

Часто у народжених 6 травня буває важке дитинство, проте їм вдається стійко перенести тяготи, що випали на долю юної душі. Труднощі лише загартовують їх, одночасно приносячи певну проникливість, якої бувають позбавлені люди, які виросли в здоровій атмосфері. Якщо народженим 6 травня вдається направити свій дар віщунів в русло сострадательности до оточуючих, вони можуть стати дуже цінними для суспільства індивідуумами. Часто буває, що народжені 6 травня підпорядковують себе служінню іншим, в той же час залишаючись жертвами власних душевних страждань, які вони ретельно приховують від зовнішнього світу. Будучи людьми особливо чутливими і вразливими, вони найвищою мірою схильні до емоційної нестабільності, важко переносять фізичний дискомфорт і біль. Життя цих людей підпорядкована проблемі подолання труднощів. Намагаючись хоч якось контролювати долю, вони стають занадто обов’язковими і відповідальними, розписуючи свій життєвий розпорядок по хвилинах, немов побоюючись, що інакше все кругом піде прахом.

Таким чином, за зовні впорядкованим стилем життя цих людей можуть ховатися вулканічні душевні емоції, про існування яких народжені 6 травня можуть навіть не підозрювати. З іншого боку, народженим 6 травня, як нікому іншому, зрозумілі імпульсивні пориви оточуючих, вони ніби мають шостим почуттям, що дозволяє вгадувати. Будучи людьми мудрими і сміливими, вони виявляються виключно надійними товаришами у хвилини тяжких душевних випробувань. Найчастіше саме вони стають на сторону слабкого і знедоленого, чию психологію розуміють до тонкощів. Проте зовні привабливим особам з тих, хто народився 6 травня, слід побоюватися, як би їх підопічні не піддалися ідолопоклонства. Хоча таке ставлення може бути дуже приємним, воно лише гальмує процес самореалізації, в якому беруть участь ті, хто з’явився на світ у День матеріалізованій мрії.

Чоловік Телець — народився 6 Травня

Чоловіки, які відзначають день народження 6 травня, можуть похвалитися такими якостями: врівноваженістю, рішучістю, музикальністю. Тельці не відрізняються ідеалізмом, вважаючи за краще аналізувати і вибирати комфортну для себе жінку на все життя. Вони воліють рівноправні відносини, а вступивши в шлюб, рідко розлучаються.

Жінка Телець — народилася 6 Травня

Жінки, які відзначають день народження 6 травня, не схожі на інших такими властивостями: залежністю, ніжністю, а також чуттєвістю. Тельці – одні з найкрасивіших жінок зодіакального сузір’я, що відрізняються потужною сексуальною енергією і прагненням бути в центрі уваги. Нерідко вони стають душею компанії, при цьому не претендують на безумовне лідерство.

День Народження 6 Травня

6 травня – день Тельців, які вміють втілювати мрії. Люди, які народилися 6 травня знак зодіаку Телець, відрізняються живою уявою. Вони вміють фантазувати і підсвідомо малювати дивовижні картини. Не дивно, що ця дата часто іменується можливістю реалізовувати мрії. Чим відрізняються особистості, народжені 6 травня знаак зодіаку Телець, від оточуючих? В першу чергу вони вражають своїм співчуттям по відношенню до інших. Також це дивно тонкі натури.

Дані особистості чітко і правильно зчитують настрій людей. Вони легко розуміють очікування і вимоги оточуючих осіб. При цьому нерідко вони намагаються допомогти. Іноді вони роблять все, щоб бажання і мрії сторонньої людини втілилися в реальність. Не дивно, що Телята, народжені 6 травня, стають чуйними батьками, грамотними радниками і хорошими вчителями. Їм вдається впевнено вести своїх підопічних до здійснення бажань. Вони допомагають долати труднощі.

Унікальна особливість Телят, які народилися 6 травня, — це вміння висловити вголос те, про що мріє людина. Не дивно, що вони стають стимулом до розвитку. Головне – грамотно користуватися своїм умінням. Не варто настирливо діяти. Таким людям потрібно вчитися бути мудрішими. Це дозволить насправді допомогти людині, уникнувши аморальних методів і неминучих проблем. Їм необхідно відмовитися від власної вигоди і діяти безкорисливо. Не варто змушувати людей вибирати не «ту» діяльність або партнера. Тельці, які з’явилися на світ 6 травня, будуть по-справжньому успішними, якщо зуміють об’єднати інтереси оточуючих людей з своїми власними. Їм важливо усвідомлювати межі особистих можливостей і бачити межі допустимого.

Люди, які народилися 6 травня знак зодіаку Телець, нерідко пройшли через складності в дитячому віці або юнацтві. При цьому вони, як правило, не виявляються зломленими. Вони гідно переносять всі складності і пручаються їм з гідністю. Проблеми роблять їх сильніше, нагороджуючи унікальною проникливістю і надзвичайним чуттям. Нерідко Тельці цього дня дуже трепетно ставляться до власних страждань. Вони ніби дорожать ними. При цьому їм вдається давати слушні поради оточуючих. Їм вдається з легкістю контролювати свої емоції. Окремої уваги заслуговує інша особливість цих осіб. Люди, народжені 6 травня знак зодіаку Телець, дуже чутливі. Душевні переживання і фізичний біль приносять їм масу проблем.

Нерідко ці Тельці намагаються занадто контролювати своє життя. Це робить їх надзвичайно відповідальними, оскільки кожен свій крок вони прагнуть спланувати заздалегідь. При цьому люди, народжені 6 травня, прекрасно розуміють і можуть виправдати чужі спонтанні вчинки. Вся справа в тому, що вони виступають чудовими знавцями людської психології. Цим Тельцям не варто боятися іноді бути слабкіше, звертатися за підтримкою до близьких. Їм необхідно користуватися власною інтуїцією, залишаючись чуйними до бажань і емоцій інших людей.

Любов і Сумісність

Відносини — та основа, на якій ви будуєте своє життя. Ви дуже любите спілкуватися і бути поруч із близькою людиною. Чутливий і ідеалістичний, ви здатні на пристрасну любов, повністю віддаючи себе цим відносинам і очікуючи від свого партнера настільки ж палкого, поетичного і романтичного поведінки.

Кращі спілки у практичних Тельців складаються з іншими представниками стихії Земля – Дівами і Козерогами. Всі троє – стабільні, серйозні, не шукають випадкових зв’язків, люблячі чуттєві задоволення і комфорт. При цьому з четвертим представником знаку Землі – Вагами – стосунки не складаються – більш брутальний і сильний Телець дратується поверховістю і рафинированностью партнера. Суперечливий, але пристрасний союз можливий зі Скорпіоном.

Після 30 Тельці змінюють свої пріоритети і філософські погляди, а тому можливі варіанти їх зближення з вогняними знаками – Близнюками і Овнами. Близнюки вносять в життя практичного Тільця інтелект, однак легковажність і непостійність Близнюків здатні зруйнувати гармонію. Союз з Овном здатний додати Тельцю потужної життєвої енергії, проте здебільшого він базується на сексі, а не на спільних інтересах. Непримиренний і егоїстичний союз чекає Тельців і Львів, але самий рідкісний варіант – відносини зі Стрільцем.

Робота і Кар’єра

Люди, народжені в цей день, — відмінні фантазери і вигадники, чиїм уяві немає рівних. Вони володіють даром емпатії, добре відчувають чуже настрій і чужі наміри, тому дуже співчуттям ставляться до людей і намагаються їм допомагати, виконувати їх очікування і мрії. Цим людям властиво піклуватися про інших і опікати їх. Вони обожнюють вчити, вести за собою, захищати, охороняти, направляти. Це хороші вихователі, викладачі та радники.

Також вони здатні точно озвучити таємні бажання і мрії інших людей, навіть якщо ті їх самі не усвідомлюють. Але з такою розвиненою інтуїцією і емпатією народженим 6 травня слід бути обережніше, звичайно ж, тому що їм по силам накликати неприємності на близьких і дорогих їм людей. Також їм варто побоюватися підпорядковувати життя інших людей або ж підштовхувати оточуючих до неправильного вчинку. Змушувати інших робити тільки те, що вигідно їм самим, — не саме гідне поводження, набагато краще шукати баланс власних інтересів та інтересів інших людей.

Часто ці люди зростають у складних умовах, що в якійсь мірі визначає їх пильність і проникливість. Проблемне дитинство багато чому вчить їх, і вони стають більш сильними натурами. Якщо ці люди будуть піклуватися про інших, допомагати стражденним, то вони можуть принести велику користь суспільству. Але буває і так, що ці люди приносять себе в жертву іншим, при цьому сильно страждаючи в глибині душі від власних нерозв’язних суперечностей. Свої страждання вони завжди від усіх приховують. Ці люди важко переносять біль, хвороби, страждання. Вони дуже чутливі і ранимі, тендітні. Все їхнє життя – це боротьба з постійними проблемами. Іноді вони намагаються настільки підпорядкувати своє життя контролю, щоб позбавити себе від неприємних переживань, що робляться вкрай відповідальними і навіть занудними в роботі, складаючи докладні плани свого життя і слідуючи їм чи не посекундно. Порушення плану здається їм чимось жахливим, як ніби легке відступ від нього все зруйнує.

Здоров’я і Хвороби

Народжені 6 травня Тельці схильні до несподіваних поривів, емоційним перепадам настроїв, які в підсумку можуть привести їх до депресії. Їм потрібно вчитися тримати себе в руках і слідкувати за своєю психічної життям. Часто ці люди занадто строго і вимогливо до себе ставляться, їм обов’язково треба вчитися любити себе і ставитися до себе з повагою. Їм варто більше думати про себе і трохи менше про інших, особливо з точки зору захисту кому-то.

Що стосується статевого життя, то тут цим пристрасним Тельцям треба тримати себе в руках, щоб не пуститися у всі тяжкі. У раціон варто включити велику кількість круп і варених овочів. Лікування – в першу чергу травами, лікувальним чаєм і гомеопатією. І обов’язково слідкуйте за станом своїх чутливих нервів. Нервова система – вразливе місце організму цих людей.

Доля і Удача

В цей день народжуються благородні, рішучі, вольові люди. Вони працьовиті, володіють великим творчим потенціалом, наділені музичними здібностями. Можуть проявити себе в музиці, образотворчому мистецтві, літературі, журналістиці. Ці люди володіють талантом організатора.

Поради Тельцям, Народженим 6 Травня

Радість і спокій народжених 6 травня часто – лише маска, під якою ховаються вулканічні пристрасті. Буває, що вони самі приховують від себе ці емоції, але підсвідомо здогадується про них. Тому ці люди добре відчувають подібні приховані імпульси в чужих душах. Багато в чому завдяки своїй сильній інтуїції і чутливості ці люди стають незамінною підтримкою у важкий час.

Вони ніколи не зрадять тих, хто їм близький, в складні моменти життя завжди підтримають. Психологія скривджених і нещасних близька їм, тому вони завжди стають на бік слабшого. Багато в чому вони є єдиним захисником таких людей. Тому народженим 6 травня варто побоюватися занадто сильної прихильності і психологічної залежності з боку тих, кому вони допомогли і кого облагодіяли. Звичайно, зворушлива прихильність може вкрай лестити, але це нездорові відносини, які можуть хіба що обмежити і перешкодити самореалізації обох сторін.


Залишити відгук