Стрілець і Скорпіон Сумісність

За зовнішніми проявами Скорпіон і Стрілець можуть бути дуже схожими. Стрільці відкриті і привітні особистості, Скорпіони теж можуть бути такими, але тільки на поверхні. Всі Скорпіони практично з народження носять маску. У своїх відносинах з дружинами, друзями і родичами Скорпіони завжди грають. Якщо хтось образить Скорпіона, то послідує негайна помста. Це негативні сторони характеру Скорпіона, але, безсумнівно, є і плюси.

Стрілець, на відміну від Скорпіона ніколи не діє таємно, його слова прямі і гучні. Він настільки чесний, що з легкістю може «вбити» одним вагомим словом на очах у оточуючих. На перший погляд може здатися, що Стрілець не так небезпечний, як Скорпіон. Але це помилка: Скорпіон вжалить у відповідь на образу, а Стрільцю для нанесення удару, причина не потрібна. Реальність така – чим Стрілець щасливіше, тим імовірніше, що він візьме свій лук і вистрілить.

Стрільці не нападуть з-за рогу, Скорпіон ж воліє діяти без публіки. Стрільці не намагаються образити кого-небудь цілеспрямовано, але, тим не менш, саме це у них виходить.

<-IMAGES->

Складний, перспективний союз, в якому багато хорошого, але поганого ще більше. Це рівноцінний обмін, Скорпіон шукає почуття і знаходить їх у свого партнера, Стрілець отримує натомість внутрішню свободу, якої більш, ніж достатньо у Скорпіона.

Стрільці завжди і у всьому відкриті, привітні і прямолінійні, Скорпіони – іноді бувають відкритими, зате привітні і прямолінійні – лише зовні. У них є і загальні риси характеру: потреба знати відповіді на питання. Стрілець просто цікавий, а Скорпіон відчуває пекучу потребу розкрити все таємне і приховане.

Стрілець вміє програвати, але не втрачає при цьому бадьорості і надії на те, що обов’язково переможе в наступний раз, а Скорпіон – абсолютно не може бути в змозі переможеного. Скорпіон – постійний, тонкий і відкрито, а Стрілець – мінливий, відкритий і експансивний. Стрільця практично неможливо образити, на відміну від Скорпіона, якого дуже легко образити. Якщо Стрілець навчиться спочатку думати, потім говорити, він ніколи не знайде собі кращого друга, ніж Скорпіон. Якщо ж Стрілець, в присутності Скорпіона, не навчиться стримуватися, їх шлюб чекає неминучий розвал.

Для збереження шлюбу необхідно трохи більше ніжності, трохи більше поваги, і тоді будь-яка розбіжність між ними можна буде врегулювати з мінімальними втратами для обох сторін. Стрілець не любить прихильності з почуття боргу і відповідальності, але відчуває відкриту і чесну любов до партнера Скорпіон повинен спробувати залишити підозри і звинувачення на адресу Стрільця. Той просто хоче свободи та пригод. Стрілець, в свою чергу, повинен навчитися розуміти підліткову авантюрну вдачу Скорпіона.

Їх погляди на секс також сильно розрізняються, але цілком поєднуються. Скорпіон любить мовчки, всепоглощающе і зосереджено, Стрілець і в ліжку в будь-яку хвилину висловить все що завгодно, абсолютно не думаючи, що краще було б помовчати.

Питання грошей краще врегулювати з самого початку. Стрілець рідко буває проти того, щоб партнер займався власною карьеой. Скорпіон схильний до економії, Стрілець — до марнотратства — саме тому їм краще або мати роздільні бюджети, або надати керівництво в цьому питанні Скорпіону.

Взагалі, домовленості роблять цей шлюб міцнішим, спільні успіхи надають їм нові сили. Егоїзм і меркантильні інтереси, навпаки, руйнують шлюб. Коротше кажучи, якщо ви хочете яскравою і наповненого життя, якщо не цінуєте спокій і любите екстремальні ситуації — пробуйте…

У цих відносинах поєднуються довіру і обман, матеріальна залежність і духовні устремління, взаємне притягання і відштовхування. Сприятливе поєднання для духовного зростання партнерів.


Залишити відгук