Стрілець Стрілець Сумісність

Створюючи пару, Стрілець Стрілець, самі не усвідомлюючи того, створюють не союз двох закоханих, а четвірку закоханих людей, т. к. Стрілець — знак двоїстий, і характер кожного з них надзвичайно мінливий. Для того, щоб зрозуміти сумісність двох Стрільців, необхідно розібратися в особистих якостях самого знака, адже такі відносини здатні підсилити, як його сильні, так і слабкі сторони.

Стрілець є одним з представників двоїстих знаків, тому в його характері присутня щось суперечливе. Одні Стрільці можуть бути можуть бути невгамовними, веселими, безтурботними людьми, обожающими жарти, а інші – серйозними, задумливими і старанними.

Тому, оцінюючи сумісність Стрілець Стрілець, потрібно враховувати тип особистості. Але що можна сказати з абсолютною точністю, так це те, що всі Стрільці доброзичливі і завжди мають добрі наміри. Іноді вони виходять з терпіння і можуть перейти на особистості і розповісти багато неприємних речей, але це відбувається не від злості, а від їх манери називати речі своїми іменами. Ця особливість властива всім Стрільцям.

Стрільці люблять співати, малювати, багато читати, подорожувати, танцювати. Коли усім цим вони займаються разом, то їх життя не буде нудним.

<-IMAGES->

Непогане поєднання для людей, чиїми діями керує чоловіча планета Юпітер. Їх відносини ніколи не будуть нудними. Стрільці завжди відкриті новим враженням, і нерідко приділяють своїм партнерам мало уваги. Стрільцям властиве постійне прагнення розширювати кругозір, набувати новий життєвий досвід. Вони просто обожнюють подорожі. Стрільці активні і легкі в спілкуванні. Відкритість Стрільця іноді може дратувати партнера своєю прямолінійністю. Тому Стрільцям потрібно пам’ятати про такті і етики в повсякденному житті.

Ще одна відмітна риса характеру Стрільця – постійне бажання вчити оточуючих, адже він знає все краще за інших. Стрільці досить стримані в прояві своїх почуттів, і не переносять прояви хоч найменшої слабкості. Хоча доброзичливість, щирість і привітність роблять Стрільця відмінним компаньйоном. Стрілець гостро відчуває правду і завжди стане на сторону несправедливо скривджених.

Відносини в парі Стрілець-Стрілець підтримуються завдяки почуттю гумору, оптимізму і єдності інтересів. Любовні стосунки розвиваються неквапливо, природним шляхом. Адже Стрілець не любить напористості. Спочатку Стрільці стають друзями, знаходячи спільні інтереси, а вже потім коханцями.

Будинок Стрільців завжди відкритий для друзів, які можуть прийти в будь-який час доби. Невимушену і затишну обстановку в будинку підтримують домашні тварини, яких у Стрільців може бути кілька. Щоденна рутина погано позначається на емоційному стані Стрільців. Вони не заглядають далеко в майбутнє, тому часто не надають значення таким соціальним аспектам, як страхові поліси та пенсії.

Гроші у Стрільців довго не затримуються і майже ніколи не відкладати на «чорний день». Вони позичають їх, витрачають з такою ж радістю, як і заробляють. Стрільці віддають перевагу працювати на тій роботі, де, насамперед, цікаво, і часто міняють на нову, привабливішу в емоційному плані.

Стрільці непогано розуміють один одного на емоційному рівні, тому завжди можуть знайти підтримку у партнера. Однак рідко впадають у відчай, адже вони дуже життєрадісні. У відносинах Стрілець-Стрілець є місце і для любові, і партнерства, і дружбу.

Однак Стрільцям потрібна якась особиста свобода, що може стати перешкодою до щасливого сімейного життя. Проведений час нарізно, з іншими людьми, допоможе Стрільцям по-новому поглянути на партнера і відкрити в ньому нові аспекти. Однак тривалий відпустку нарізно може покласти кінець їхнім стосункам, так як один з партнерів може серйозно захопитися і просто почати нове життя.

Коли два Стрільця роблять щось разом, їх ентузіазм і натхнення подвоюються. Гумор і азарт цієї пари зроблять їх життя бурхливої і різноманітною. Підтримувати стосунки впродовж довгого часу допоможе єдина мета і напрям в роботі і самореалізації.


Залишити відгук