Стрілець і Риби Сумісність

Сумісність Стрілець і Риби – одне з найбільш напружених поєднань Вогню і Води. Напруга призводить до утворення енергії, яка може бути і позитивною, але якщо вона негативна, то загрожує серйозними наслідками. Тому якщо Стрілець і Риби хочуть бути разом вони повинні навчитися розряджати наростаюче напруження.

Рибами управляє Нептун, а Стрільцем – Юпітер, у патронують планет існує багато загального. Рибам не подобається звичка Стрільців говорити все, що вони думають прямо в обличчя. Стрільців приводить у лють манера Риб не договорювати і манера вести хитру гру, вони звинувачують Риб в запеклою брехливості.

Стрільці повинні усвідомити, що Риби не брехливі, вони просто іноді уникають правди. Якщо задуматися, то можна зрозуміти, що це не зовсім однакові речі. Риби йдуть від відповідей з двох причин: або, коли питання дуже особистий, або, коли відповідь може зашкодити кому-то.

<-IMAGES->

Представники цих знаків відрізняються один від одного як небо і земля. Тому вони можуть з успіхом вирішувати професійні проблеми, але праця шлюбних відносин навряд чи витримають, хоча, можливо, сексуальне тяжіння в цій парі буде досить сильним. Стрілець символізує для Риб успіх, а часто ним і є. Вони підтримають будь-які честолюбні задуми партнера, щоб допомогти йому досягти мети, але у більшості випадків тільки морально.

Риби для Стрільця — це порядок, будинок і традиції, і він із задоволенням самоусунеться від цих рутинних і неприємних для нього справ. Риб буде засмучувати дуже товариський характер, сверхдружелюбие і гіпертрофований оптимізм Стрільця. Також важко вони будуть переносити звичай Стрільця «різати правду-матку», абсолютно не замислюючись про наслідки. У свою чергу, Риби звикли вести свою гру і не договорювати до кінця — Стрілець все це вважає просто брехнею. Адже для Стрільця важливіше всього чесність, а Риби намагаються з усіх сил, щоб уникнути емоційних втрат, як для себе, так і для інших.

Стрілець буде дратуватися від постійних змін в настрої партнера, а Риба буде вважати його байдужим і черствим людиною. Тому всередині цієї сім’ї завжди буде присутня боротьба за авторитет у колі близьких людей і за сфери впливу. Дозволить створити міцний шлюб тільки загальне високе духовне прагнення або об’єднаність однією метою.

Стрільці повинні враховувати вразливість і чутливість Риб, а Риби повинні перестати накопичувати свої образи, перебираючи їх у самоті. Розглянемо відмінності в залежності від того, хто з партнерів належить до знаку стрільця. Якщо чоловік є Стрільцем, то типове початок відносин — бліцкриг. Жінка-Риби не встигає навіть отямитися, як виявляється завойованої і тільки з часом зрозуміє, куди власне потрапила. Але, якщо Стрілець наповнює сімейну скарбничку, то Риби впрягутся в сімейну візок. Рибам із задоволенням люблять багатого і дружать із забезпеченим.

Якщо ж жінкою буде Стрілець, а Рибами — чоловік, то однією з причин непорозумінь і сварок стане її прагнення до високого становища в суспільстві, яке змусить Риб повертатися з їх світу ілюзій і активно працювати. Хоча, в цьому випадку сім’я, можливо, буде міцнішим, особливо якщо Риби будуть займатися літературою, музикою або живописом.

Спочатку Стрільці вважають Риб дуже спокусливими, але потім починають помічати деяку холодність і відстороненість, на що Риби дадуть відповідь звинуваченням в інтересі лише до фізичної стороні любові. Якщо вони постараються зрозуміти один одного, то близькість між ними стане істинно чарівною, а якщо немає — то їх чекає віддалення і самотність. Але ревнощі й власництво рідко стають причиною сварок — адже обидва однаково цінують свободу і зовсім не власники по натурі.

Якщо в цій парі дійсно присутня любов, то вони обов’язково зможуть перебороти свої протиріччя; Стрілець стане більш тактовним, а Риби спробують бути більш відкритими і прямими, більш природними в прояві своїх почуттів та емоцій. Нехай Стрілець дозволить Рибі бути турботливою і ніжною по відношенню до нього, а Риби візьмуть від Стрільця хоч дещицю його оптимізму і необмеженого погляду на світ.


Залишити відгук