Стрілець і Терези Сумісність

У знаках Ваги і Стрілець нескладно заплутатися, обидва знака є представниками двоїстих знаків. Багато їх примхи просто неможливо пояснити. Існують Ваги, які пристрасно люблять веселе життя, існують працьовиті інтелектуали. Є чутливі, артистичні і витають у хмарах натури. Шальки Терезів то піднімаються вгору, то опускаються вниз і складно сказати, коли вони досягнуть рівноваги. Але всі вони оптимісти, які намагаються бути справедливими до всіх.

Стрільці відверті іноді до безтактності, але при цьому щирими. До того ж вони сміливі, розумні і веселі особистості. Вони бувають набагато оптимістичніше Ваг.

Але при цьому існує велика різноманітність характерів Стрільців. Вони бувають проникливими і тихими, консервативними і серйозними, а потім збивають з толку феєрверком своїх мрій, які можуть бути властиві тільки дітям. Існують Стрільці, які постійно читають і думають, а існують і ті, які проводять час в танцях та співах. Стрільця неможливо збентежити і змусити почервоніти.

Така пара знаків постійно знаходиться на грані — друзі або коханці. У другому випадку Стрілець вибирає шлях, по якому їм буде зручно йти разом. А Терези будуть перевіряти, чи правильно було вибрано напрямок. Стрілець буде вважати себе головним у цьому союзі. Терези ж будуть представляти себе ініціатором.

Стрілець і Терези завжди зможуть бути хорошими друзями. Їм будить легко поратися по дому. Але в теж час Стрільцеві важко змиритися з Вагами, які мріють мати хорошу роботу або проявляють свою меркантильність у відносинах.

У свою чергу, Ваги не завжди розуміють неспокійний характер свого партнера, і це може і їх привести до частих переживань – і врешті-решт вони можуть вибрати самотність або шукати підтримку і розуміння в іншій людині. Ваги намагаються знайти в людях розуміння, схвалення і тому самі роблять те, що, як їм здається, сподобається іншим людям.

Для Ваг Стрілець є людиною широких поглядів. Що стосується Стрільця, то в принципі, йому подобаються Ваги, їх своєрідний гумор, їх комфорт і затишок, цілком влаштовує їх уявлення про щастя. Стрілець розуміє, що справжні любовні відносини вимагають жертв, і доводиться відмовлятися від своїх принципів.

У цієї пари є вада із-за прагнення до соціальної активності в обох, але в теж час їм вдається прекрасно розвиватися в духовному аспекті, відкривати для себе нові висоти і знання. І цей дух їм необхідно зберегти, не дивлячись ні на що.

Що стосується сімейних відносин, то Терезам доведеться взяти на себе всі обов’язки по дому, а якщо вони втомляться — їх шлюбу прийде кінець. Не варто ламати собі голову, підходите ви один одному чи ні, потрібно відкинути всі сумніви в сторону. Так як нерішучості у цих знаків вистачить на двох.

Щоб втриматися і не зійти з дороги, Терезам потрібно цікавитися мистецтвом, виявляти дружелюбність по відношенню до інших людей, і при цьому обов’язково виглядати як можна більш імпозантно.

Треба постаратися, щоб ці двоє перестали скандалити один з одним. Навчитися шукати компроміси і оптимальне рішення проблем, які Терези зможуть схвалити і оцінити. Але раз на раз не доводиться. У творчих спілках все не просто, але вони можуть бути стійкими, дружити і займатися спільними справами можна і навіть потрібно.

Дружні стосунки між чоловіком і жінкою завжди приносять щось новеньке в сексуальні відносини. Саме дружба подарує Терезам справжню ніжність. Що стосується фізичної близькості, то вона додасть відчуття радості і невагомості.

Таке прекрасне почуття, як кохання, робить ці знаки добрішими, ніжнішими, допомагає розкрити всі свої мрії. При цьому з’являється величезне бажання обійняти світ. Ваги і Стрілець краще, ніж інші, зможуть висловити ці почуття один до одного словами.


Залишити відгук