Стрілець і Близнюки Сумісність

Близнюки і Стрілець — противознаки. Цим знакам властива заздрість по відношенню один до одного. Близнюки хочуть володіти такими якостями Стрільця, як захопленість, щирість і любов до ідеалів. Стрілець хоче навчитися у Близнюка холоднокровності і спокою у будь-якій ситуації. Ці знаки мають дві можливості: захоплюватися якостями партнера, вчиться у нього і наслідувати йому або пригнічувати його якості, задовольняючи свою гордість.

Стрільці, целящиеся у фальш і лицемірство, не завжди бувають дуже відважними. Деякі Стрільці можуть виявитися досить непевними. Але іноді вони можуть показати кулаки і висловити свою точку зору з різкістю і прямотою. Але якою б не була вдача Стрільців, вони звикли дивитися на світ, широко відкриваючи очі. Оскільки Стрілець подвійний знак – напівлюдина–напівконя, можуть існувати два протилежних типу Стрільця. В одних проявляється людська сторона, в інших сторона кентавра. Близнюки, теж є подвійним знаком, що поєднує дві особистості.

<-IMAGES->

Майже ідеальна пара, але тільки майже… Вони і коханці, і друзі, і партнери, але довго така сім’я не проіснує. Їм просто стане нецікаво один з одним. Також вони не хочуть брати на себе зобов’язання, тому що почуття обов’язку в обох слабо виражена.

Близнюки славляться своєю товариськістю і захопленістю, але доповнюють її практичністю і тверезістю оцінок навколишнього. Стрілець життєлюбний, дружелюбний, але в оцінках часто керується настроєм. Стрілець намагається між справою зрозуміти, що він відчуває, а Близнюки намагаються зрозуміти, що відбувається навколо. Вони прекрасно доповнюють один одного. У них можуть бути різні смаки, але вони без зусиль зрозуміють один одного і не стануть нав’язувати свої погляди на життя, переробляючи партнера під себе.

Вони дійсно дуже схожі — яскравість і блиск замість творення і грунтовності, сміливість і зухвалість замість надійності і терпіння. Обидва розумні, але швидше кмітливі, ніж мудрі. В цілому, вони добре ладнають один з одним, але завжди існує небезпека, що хитрі Близнюки захочуть обдурити щирого Стрільця, який намагається обходитися без обману, але не володіє даром тактовності партнера.

Обоє прагнуть до змін і змін, зламів і перестановок, тяжіють до всього нового, ще не пізнаного, непізнаного, що обидва безперервно змінюють свої погляди і думки, переконання і світогляду. Так що тут можливий варіант приходу до спільного знаменника, так і проблемного шлюбного союзу, який закінчується розлученням.

Інтимні стосунки, як і будь-які інші між цими знаками, виникають легко і невимушено і так само невимушено закінчуються. Подружжя відчувають велику взаємну тягу один до одного, обидва обожнюють яскраві фантазії і мають багату уяву.

В їх будинку, як правило, ніколи не буває нудьги, але ще рідше бувають гроші. Якщо не обоє, то один з них обов’язково має досвід попереднього шлюбу, який, хоч часто і збагатила його духовно, але дуже підкосила його матеріальну забезпеченість. У них різне ставлення до грошей, відрізняються і їхні погляди на те, як заробляти. В цьому відношенні поборником моралі буде Стрілець (так йому, принаймні, буде здаватися). Неминучий компроміс і тертя його супроводжують.

У цих партнерів завжди є вибір із двох можливостей — небудь захоплюватися характером іншого, наслідувати йому і рости духовно, або заздрити і намагатися заглушити, роблячи все по-своєму і позбавляючи один одного права голосу. Цей союз може стати дуже міцним, якщо вони будуть не тільки сім’єю, а і складуть команду, займається рекламою, видавничою діяльністю, наукою, мистецтвом або медициною.


Залишити відгук