Стрілець і Рак Сумісність

Союз знаків Рак і Стрілець може принести страждання кожному з них. Рак зовні твердий як камінь, а всередині ніжний і вразливий. Він дуже вразливий, і тонко вловлює будь-які відтінки і нюанси. Стрілець у своїй основі доброзичливий знак, але його чесність може ставати дуже жорстокою.

Що ж відбувається, коли обережний і дуже чутливий Рак зустрічається з непередбачуваним і безтурботним Стрільцем? Рак по-різному може реагувати на удари стріл Стрільця, адже Раками управляє мінлива Місяць. Рак може почати атакувати своїми клешнями, а може сховатися під панцир у великій образі.

Рак, занурений в меланхолію через людську безсердечності, являє собою дуже сумне видовище. Сльози цього чутливого створення можуть перевернути душу. Навіть коли Раки гордо приховують свою біль, їх тремтить підборіддя, а в погляді виражене стільки докору, що Вам здається, ніби Ви самі плачете.

<-IMAGES->

Життя цієї пари досить складна. Цей союз можливий, якщо обидва знака навчаться поступатися і будуть здатні мінятися, так як у кожного з них свій погляд на проблеми. Близькі відносини між ними будуть в першу чергу потрібні саме Раку. Хоча спочатку вони можуть бути болючі, але, зрештою, він зрозуміє, що не варто бути настільки чутливим, до того ж, після спілкування зі Стрільцем випадкові необережні зауваження кого-небудь іншого будуть здаватися Раку компліментом.

Живучи разом, цим двом знакам, швидше за все, доведеться не раз стикатися з приводу грошей, які пропалюють діру в кишенях Стрільця. А ось з Раком таке відбувається вкрай рідко, вони швидше порвуться від тяжкості. Слід також зазначити, що Стрільцям дуже щастить у різних азартних іграх, навіть таких, як біржа.

Іноді чутливість і співчуття Раку разом з прямою щирістю Стрільця дають сприятливе поєднання якостей. Енергетична залежність один від одного дає сили, але найменший обман отруює відносини і веде до розриву.

Рак приваблює Стрільця емоціями, Стрілець приваблює Раку своєю впевненістю в собі і енергією. І разом неможливо, і нарізно важко. Стрілець може не розуміти творчого Раку, болісно сприймаючи його пошуки, як посягання на свою свободу. Зате взаємність і творчість Стрільця Рак сприймає як свій власний успіх.

Цей шлюб може призвести до порушень нервової здоров’я і проблем душевного характеру. Обіцяє зради або може навіть призвести до смерті одного з учасників пари — того, хто енергетично слабкіше. Їх рятує тільки те, що вони— романтики, і це може зміцнити взаємини. Хоча кожен з цих знаків по-різному переживає любов.

Стрільцю, щоб зробити свого Раку щасливішими, потрібно обмежити себе, зменшити права і свободи, якими він так сильно дорожить і більше часу проводити зі своїм обранцем. Час від часу вселяй у нього впевненість. Раку ж потрібно постаратися якомога частіше створювати відчуття емоційної близькості.

А ще це союз за розрахунком, і розрахунок потрібно робити точний: підрахувати, на які жертви йдеш і чи варто це того. Інакше тут не вийде. Тут або відносини і родина, або кар’єра і слава. Союз між Раком і Стрільцем потребує багато зусиль, але ніщо хороше без праці не дається.


Залишити відгук