Стрілець і Овен Сумісність

Овен і Стрілець, завдяки спільним рисам, добре ладнають між собою. Люди, народжені під знаком Стрільця боятися пропустити хоч щось в житті, тому завжди пізно лягають спати, останніми покидають свята і вечірки і пізно виходять на пенсію. Їм здається, що будь-яка справа стосується саме їх, вони готові самовіддано розборонити вуличних забіяк і кинутися на виручку товаришам у будь-який час доби. Не брати участь в житті людей, вони просто не можуть.

Стрільці впевнені, що вони знають відповіді на будь-яке питання. Може завдяки цій участливости, з ними часто трапляються нещасні випадки. Стрільці завжди готові йти напролом, але роблять це досить незграбно. Адже Стрілець — це Кентавр, який є полулошадью, напівлюдиною. А впоратися з таким тілом досить складно. Отже, Стрільцям складно зберігати і своє внутрішнє рівновагу.

Здається, що не може бути нікого наївніший Овна. Тільки він має дитячої звичкою і здатний плутати можливе з бажаним. Але Стрілець у цій якості може скласти Овну гарну пару. Завдяки такій наївності і наполегливості Овни і Стрільці можуть реалізувати самі безнадійні проекти. Вони не зупиняться ні перед бюрократією, ні перед політичними заборонами. Обидва знака є палкими сперечальниками, при цьому вони сперечаються не для досягнення істини. А тому, що просто не в змозі пропустити словесний виклик.

Ця пара має відмінні шанси стати щасливою та успішною. Овен І стрілець швидко переймаються взаємною симпатією, яка часто залишається на роки. В цьому тандемі Стрілець виконує роль вчителя, якому напрочуд легко підкоряється волелюбний Овен. Більш того, Овен сам щосили прагне до Стрільця, визнаючи його зверхність. Стрілець може стати ідейним натхненником Овна, а в разі виникнення якихось незлагод Стрілець завжди проявляє великодушність і першим іде на примирення.

Кращою середовищем існування для цієї пари буде атмосфера вічного свята. Побутові турботи руйнують гармонію. Крім того, і Овен і Стрілець – любителі завести інтрижку на стороні, що, звичайно, не сприяє зміцненню сім’ї. Вони обидва нетерплячі і категоричні, тому сварки між ними – не рідкість.

Зате цей союз наповнений романтикою до самих країв. Любов між Овном і Стрільцем – всепоглинаюча, і духовне, і тілесне. Ця любов може стати серйозним поштовхом для розвитку обох учасників пари. Овен для Стрільця – улюблена дитина, творчість у чистому вигляді, щось світле і ніжне. Стрілець для Овна – зразок для наслідування, наставник, провідник до нових знань. Ці двоє будуть прекрасними партнерами в будь-якій справі, чуттєвими коханцями і вірними друзями.

Стрілець і Овен, навіть розходячись, не влаштовують гучних скандалів. Зазвичай, вони зберігають один до одного теплі почуття, продовжують спілкуватися і готові у майбутньому надати колишньому партнерові будь-яку допомогу. У соціальних справах Стрілець і овен будуть підтримувати один одного не тільки словом, але й ділом. Щоправда, лідерство в цій галузі намагається зайняти Стрілець, турбується про матеріальні вигоди для себе і використовує Овна для досягнень своїх амбітних цілей.

Уявлення про сімейне життя у цієї парочки теж різняться. Вони будуть сваритися по дрібницях, хоча Стрілець начебто і готовий поступитися, але Овен відрізняється особливою впертістю і продовжує наполягати на своєму. Зате ці дрібні сварки закінчуються бурхливими примиреннями, зміцнюючи союз. Тому в разі виникнення серйозних проблем, Стрілець і Овен вийдуть на боротьбу з ними пліч-о-пліч. І неодмінно впораються з будь-якою напастю.

Тандем цих двох знаків Зодіаку побудований на енергії Овна і чуттєвості Стрільця. Стрілець прораховує, а Овен виконує. Об’єднавши зусилля, ця парочка може досягти майже всього. Для того, щоб в їх домі панував мир і спокій, Стрільцю та Барана необхідно реалізовувати свою активність в інших сферах життя, наприклад – на роботі. Тоді сімейний затишок збережеться на довгі роки.


Залишити відгук