День Народження 5 Травня: Знак Зодіаку — Телець

Народилися 5 травня — справжні оригінали. Ви володієте незалежним духом і широким розумом, не соромлячись виявляти свої знання і ділитися новаторськими судженнями. Вас поглинають інтелектуальні цілі і ідеалістичні заняття. Далекоглядні і прогресивні погляди дозволяють передбачити майбутні можливості, які люди не настільки оригінального складу розуму не можуть собі навіть уявити. Ваше прагнення до незалежності підтримується наполегливістю та цілеспрямованістю Тільця. Ви з готовністю роздаєте поради, як поліпшити чиєсь життя, але активно чините опір будь-яким спробам оточуючих вплинути на уклад вашої власної.

Народжені 5 травня повинні так організувати своє життя, щоб домогтися здорового балансу і в роботі, і у фізичних вправах, і в сексі, дієті і дозвіллі. Небезпека виникає, коли вони зосереджують занадто багато зусиль в одній з перерахованих галузей на шкоду іншим. Вихід тут один — ретельне планування навантажень. Імпульсивність народжених 5 травня у будь-якому випадку знайде для себе лазівку назовні, так що в цьому плані можна не побоюватися проблем. Що стосується дієти, то народжені 5 травня воліють земну, ґрунтовну їжу, тому їм слід обмежувати себе в споживанні хліба, борошняних виробів, м’яса і смачних, але жирних продуктів. Досягти цього можна лише шляхом приборкання розумом фізичних потреб.

Народжені 5 травня вважають своїм обов’язком навчати і виховувати інших. Незалежно від свого соціального статусу, вони готові дати цінну пораду щодо того, як поліпшити життя. Їх активність в цьому плані буває надто настирлива і викликає щире обурення і протест з боку оточуючих. Однак пізніше до багатьох, що відкинув допомогу тих, хто народився 5 травня, приходить розуміння того, наскільки своєчасними були їхні поради.

Знак Зодіаку 5 Травня — Телець

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку відноситься до земним знакам, які характеризуються витривалістю, чарівністю, витримкою, ласкавістю.

Планета Управитель: Венера. Відповідає за комфорт, а також уміння рахувати гроші. Венера сприятлива для представників богеми, живописців і людей, які працюють з готівкою. Планета у вигнанні – Плутон. Відповідальна за невміння мислити масштабно і бути щедрим.

В цей день народжуються Тельці-новатори, вкрай оригінальні і незвичайні люди. Вони дуже волелюбні, не терплять втручання в їх життя, але самі з задоволенням використовують свій розум на благо суспільства, активно радячи як поліпшити життя. Це ідеалісти, спрямовані в майбутнє, що живуть тільки завтрашнім днем. Ці люди дуже вперті і не зійдуть з дороги, яка веде до мети, як справжні Тельці.

Народжені 5 травня володіють добре розвиненим інтелектом, вони рідко вдаються до софістики або гіпотетичним міркуванням. Істинний сенс своїх зусиль вони вбачають у впровадженні апробованих теорій і практицизме. Будучи людьми впертими і впевненими у власній правоті, їм буває нелегко зізнатися в тому, що вони допустили помилку. Їх успіх найчастіше визначається здатністю переступити через поразку і продовжити шлях вперед. Друзі і близькі тих, хто народився в День пробудівшейся практичності, часом відчувають збентеження від невтішних оцінок їх поведінки.

Кожна людина прагне визнання його індивідуальності, а народженим 5 травня не вистачає такту і дипломатичності, щоб заохотити успіхи інших. Ось чому їм слід розвивати в собі чуйність по відношенню до улюблених. Зокрема, батькам варто засвоїти, що дітей треба любити такими, які вони є, а не такими, якими вони повинні бути в поданні дорослих. Оскільки кожному оратору потрібна аудиторія, найбільшою трагедією для народжених 5 травня виявляється її відсутність. Вони прагнуть будь-якою ціною привернути до себе увагу. Менш освічені особистості тих, хто народився в цей день, занадто мало часу проводять за обмірковуванням своїх ідей, а намагаються насамперед вигідно продати їх.

Втім, народжені 5 травня вміють подати себе. Тема пробудження головує в житті цих людей. Вони завжди в русі, постійно стимулюють до дій інших, розкривають їм очі на те, що відбувається навколо, зриваючи покрови ілюзій. До чого б не закликали вони оточуючих, їх голос завжди звучить як сигнал горна до атаки. Вони рішуче не визнають пасивності в інших — чи то в друзів, близьких або колег. Народжені 5 травня ревно ставляться до своєї ролі просвітителів і відчайдушно конкурують з тими, хто зазіхає на їх місце. Однак їм слід уникати відкритої агресивності по відношенню до суперників, оскільки такий стиль поведінки лише тісніше згуртувати ряди супротивників. Виховання в собі терпимості — завдання не з легких для народжених 5 травня, особливо коли мова йде про терпимість до страшенним грішникам. Але, з іншого боку, вони можуть демонструвати дивну лояльність, якщо, на їхню думку, спостерігається процес зміни ситуації в кращу сторону.

Чоловік Телець — народився 5 Травня

Чоловіки, які народилися 5 травня, відрізняються наступними властивостями: надійністю, лояльністю, твердістю. Тельці не відрізняються ідеалізмом, вважаючи за краще аналізувати і вибирати комфортну для себе жінку на все життя. Вони воліють рівноправні відносини, а вступивши в шлюб, рідко розлучаються.

Жінка Телець — народилася 5 Травня

Жінки, народжені 5 травня, володіють наступними властивостями: залежністю, чарівністю, а також реалістичністю. Тельці – одні з найкрасивіших жінок зодіакального сузір’я, що відрізняються потужною сексуальною енергією і прагненням бути в центрі уваги. Нерідко вони стають душею компанії, при цьому не претендують на безумовне лідерство.

День Народження 5 Травня

Людей, які з’явилися на світ 5 травня, прийнято іменувати Тільцями. Унікальна особливість даного знака полягає в оригінальності, нестандартності. Ці особи все роблять не так, як прийнято. Ще однією особливістю виступає яскрава незалежність. Дані Тельці дивні. Вони вважають, що їх місія полягає в освіті оточуючих. Їм подобається займатися моралями. При цьому їхні поради завжди розумні і правильні. Вони відмінно знають, як зробити життя іншої людини краще. Причому, самі вони можуть займати далеко не найвищий соціальний статус. Такий підхід до спілкування з оточуючими може виглядати дещо настирливим і нетактовним. Саме тому з-за їх рад нерідко виникають суперечки і сварки. Насправді неправильної здається тільки подача. Самі поради даних Тельців завжди дуже правильні і цінні.

Ті люди, які народилися 5 травня знак зодіаку Телець, відрізняються чудовим розумом. Їм не властиво вибудовувати припущення і жити припущеннями. Це унікальні практики, які часто розвивають теорії до геніального рівня. Ці Тельці дуже вперті. Вони свято вірять у власну правоту. Визнати для них помилку означає програти. Такі речі для цих осіб дуже болючі. Щоб стати успішніше, їм необхідно навчитися визнавати поразку і бачити в ньому майданчик для подальшого старту.

Унікальна особливість людей, які з’явилися на світ 5 травня знак зодіаку Телець, полягає в разючою практичності. При цьому вони практично повністю позбавлені почуття такту. Їх судження і оцінки надто різання. Їм необхідно навчитися заохочувати успіхи оточуючих і бачити в них індивідуальних особистостей. Більше того, стати трохи м’якше їм варто і по відношенню до себе. Не менш важливо їм навчитися любити своїх дітей, почати сприймати їх правильно, з усім набором недоліків і мінусів. Основна проблема даних Тельців – це бачити те, як можна «перекроїти» людини, зробити його більш досконалим. Не варто забувати, що будь-яка людина, а дитина особливо потребує визнання власної значущості та унікальності.

Тим, хто народився 5 травня знак зодіаку Телець, вкрай необхідна публіка. Це природжені оратори. Вони буквально живуть публікою і суспільством. Їм подобається привертати до себе увагу і навіть іноді шокувати народ. Деякі з даних Тельців не продумують власні ідеї до кінця. Їм важливо вигідно продати їх прямо зараз. При цьому вони вміють вигідно подати себе. Такі люди постійно перебувають у русі. До цього ж вони підштовхують і оточуючих. Їм подобається зривати маски, викривати, розкривати таємниці й вади. Це постійні провокатори до дії, найчастіше напористому і агресивного.

Людям, що з’явилися на світ 5 травня знак зодіаку Телець, чужа пасивність. При цьому вони дуже ревниві. Чому варто навчитися даними Тельцям? Представникам цього знаку і дня необхідно стати стриманішим у висловлюваннях і терпиміше до людей. Варто розбиратися не тільки в проблемах оточуючих, але й покращувати власне життя.

Любов і Сумісність

Частково побоюючись тісних відносин і надмірної близькості, ви все-таки прагнете до надійності та сталості. Вирішивши пов’язати своє життя з іншою людиною, ви робите це від щирого серця, опиняючись відданим і надійним супутником.

Кращі спілки у практичних Тельців складаються з іншими представниками стихії Земля – Дівами і Козерогами. Всі троє – стабільні, серйозні, не шукають випадкових зв’язків, люблячі чуттєві задоволення і комфорт. При цьому з четвертим представником знаку Землі – Вагами – стосунки не складаються – більш брутальний і сильний Телець дратується поверховістю і рафинированностью партнера. Суперечливий, але пристрасний союз можливий зі Скорпіоном.

Після 30 Тельці змінюють свої пріоритети і філософські погляди, а тому можливі варіанти їх зближення з вогняними знаками – Близнюками і Овнами. Близнюки вносять в життя практичного Тільця інтелект, однак легковажність і непостійність Близнюків здатні зруйнувати гармонію. Союз з Овном здатний додати Тельцю потужної життєвої енергії, проте здебільшого він базується на сексі, а не на спільних інтересах. Непримиренний і егоїстичний союз чекає Тельців і Львів, але самий рідкісний варіант – відносини зі Стрільцем.

Робота і Кар’єра

Народилися 5 травня люди відчувають себе порадниками і вчителями людства. Вони з великою охотою роздають усім поради, як краще влаштувати своє життя і що потрібно змінити в ній. Зрозуміло, дуже часто така увага до чужого життя і бажання перекроїти її на свій розсуд викликає бурхливі протести й обурення. Але варто мати на увазі, що поради народжені 5 травня дають дійсно цінні, тому до них треба, як мінімум, прислухатися.

Ці люди дуже розумні і воліють практику порожнім просторікування і навіть теорії. Вони практичні, настирливі і уперті. Іноді ці люди можуть страждати невмінням визнати, що вони були неправі. Наскільки вдалою буде їх життя залежить від того, чи зможуть вони гідно і філософськи приймати невдачі, підніматися і наполегливо рухатися далі. До оточуючим ці люди дуже вимогливі і не соромляться говорити про це своїм друзям і коханим, ніж можуть здорово зіпсувати їм настрій і образити.

Здоров’я і Хвороби

Як і багато Тельці, народилися 5 травня люди часто не знають міри або в плотських утіхах, або у їжі, або у вживанні спиртних напоїв, на відпочинку або в роботі. Тому їм потрібно стежити за тим, щоб все в їх житті було в міру, не надто. Також у цих людей є ризик перестаратися, якщо вони сидять на дієті.

Чітко дотримуйтесь інструкцій дієти, не намагайтеся самостійно зробити їх більш суворими, а ще краще – заздалегідь порадьтеся з лікарем. Намагайтеся планувати заздалегідь свою роботу та свій відпочинок. Поривчастість натури цих людей так чи інакше трохи скоригує плани, але в цьому немає нічого страшного. У раціоні необхідно обмежити вживання м’ясних, жирних страв, а також борошняних виробів.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди оригінальні, вони володіють чудовою інтуїцією. Схильність до аналізу всього того, що відбувається, допомагає їм передбачати багато подій. В матеріальній сфері вони будуть щасливі, а от сімейне життя не принесе їм радість. Але знову ж таки все залежить від людини. Якщо він побажає стати щасливим, то цілком зможе здійснити свою мрію.

Поради Тельцям, Народженим 5 Травня

Цим людям потрібно вчитися бути більш м’якими, уважними і тактовними, частіше жаліти чужі почуття, хвалити оточуючих за їх успіхи, а не тільки лаяти і критикувати, як вони люблять. Близькі люди чекають від них чуйності та уважності, ці якості необхідно розвивати тим, хто народився 5 травня. Особливо уважно їм потрібно ставитися до власних дітей. Потрібно навчитися приймати їх такими, якими вони були створені природою, і не намагатися перекроїти дітей за власним задумом. Пам’ятайте, що вони не іграшки і не Ваша власність, це такі ж живі люди, вони мають право на свої помилки і помилки і зовсім не зобов’язані відповідати Вашим уявленням про них.

Народжені 5 травня дуже переживають, якщо у них немає уважних глядачів або слухачів. Увагу оточуючих вкрай потрібно цим людям. Найменш освічені з людей, народжених 5 травня, зазвичай торгують своїми задумами та ідеями, але при цьому недостатньо часу приділяють продумування деталей. Ці люди постійно руйнують чужі ілюзії, чужі стереотипи, вони як би будять оточуючих, не дають їм поринути в сон розуму. Вони стимулюють, підштовхують, надихають і починають. Навіть якщо вони просувають цілком мирні ідеї, здається, ніби вони кличуть вставати і битися. Слабких і безвільних людей народжені 5 травня не переносять, вони можуть навіть посваритися з близькими, якщо помітять у них слабкість.

Інших вчителів та просвітителів ці люди поруч не потерплять, вони ревно охороняють своє місце. Але народженим 5 травня не стоїть прямо і відверто проявляти агресію і злість, оскільки така поведінка не піде на користь їх іміджу, і результат буде протилежний тому, що вони хочуть бачити. Ще одна порада, яку можна дати цим людям, – це необхідність виховувати в собі терпимість. Правда, це завдання не з легких, народжені 5 травня дуже суворо ставляться до чужих гріхів і не схильні прощати. Однак якщо вони бачать, що «грішник» виправляється і намагається працювати над собою, то тоді стають уважними і терпимими людьми.


Залишити відгук