Стрілець Сумісність

Стрільця неспроста називають учителем знаків Зодіаку. Ця людина відрізняється надзвичайною мудрістю, неспокійним характером, здоровою цікавістю і невгамовністю. Зміни в житті Стрілець вважає головним у своїй долі. Він безстрашно крокує в незвідані справи і події, щоб дізнатися цей світ, а також мати можливість проявити свої таланти і здібності. Нерідко Стрілець хапається за багато справ відразу, не встигаючи доробити жодне з них. Але цей факт анітрохи не засмучує, адже вже через деякий час він крокує вперед, до нових справ в своєму житті.

Різноманіття ідей, які приходять в голову Стрільця, дозволяють йому пробувати свої сили в різних іпостасях. Він прямолінійний і напористий у всьому – і в роботі, і в стосунках з іншими людьми. Стрілець славиться іноді грубим і навіть жорстоким, за своє прагнення сказати всім правду в обличчя, не рахуючись ні з чим. Власну думку для Стрільця дуже важливо – він буде відстоювати його з піною у рота, наводячи вагомі доводи і аргументи, поки опонент не переконається в його правильності. На щастя, чарівність Стрільця завжди так велике, що на нього практично ніхто не може довго ображатися. У відносинах Стрілець завжди прагне свого ідеалу, який він виношує в серці. Йому важко створити такі відносини, які б повністю відповідали вподобанням, і тому часто Стрілець вступає в шлюб досить пізно, або залишається «вільним художником» на всю життя.

Найбільш сумісними знаками для Стрільця вважаються Овен, Лев, Терези і Водолій. Найменш сумісними знаками для Стрільця вважаються Діва і Риби.

<-IMAGES->

Ця таблиця показує середні результати відносин Стрільця з кожним із знаків зодіаку. Посилання в таблиці ведуть на додаткові статті про сумісність Стрільця, які більш докладно описують даний вид відносин.

Кожна комбінація Стрільця з іншими знаками зодіаку має свої сильні і слабкі сторони, і майже кожна з них володіє своїми особливостями і унікальними особливостями. У зв’язку з цим кожної можливої комбінації присвячена окрема стаття, в якій більш детально розглянуті всі сильні і слабкі місця цих відносин. Астрологічна зв’язок часто може відрізнятися від класичних канонів, тому ми рекомендуємо ознайомитися з описами самих знаків, вивчити особливості їх характеру, а також подивитися на відносини з точки зору кожного партнера окремо.


Залишити відгук