Риби і Діва Сумісність

Сполучуваність знаків Риби і Діва не однозначна і залежить від того, наскільки сильно до цього прагнуть представники обох сузір’їв. З одного боку, можна говорити про взаємній повазі, але з іншого, між ними існує й чимало принципових протиріч. Риби для Діви надто емоційні, мрійливі і пасивні в діловому відношенні, Діва ж в очах Риб дуже педантична і холодна. Такі партнери, тісно взаємодіючи, здатні стати одне для одного добрими наставниками. Діви можуть стати більш чутливими, розкутими, идеалистичными, а Риби, повернувшись зі світу фантазій, отримають більш відчутну опору під ногами. Але для цього необхідно, щоб обидва мали до цього прагнення і гаряче бажання бути разом. Каменем спотикання для них може стати грошовий питання, але, як і у всьому іншому, ця перешкода не є нездоланним. Якщо вони дуже захочуть, то зможуть порозумітися і у фінансовому відношенні. Але простим цей союз не буде однозначно.

І Риби, і Діви відчувають на собі подвійне жіночий вплив, хоча Діва кориться також Меркурію, чоловічий планеті. Але не думайте, що Риби вважають це перевагою Дів. І дарма, бо Діви однаково володіють чоловічими і жіночими хитрощами і можуть виявитися хитрими. Втім, Риби, ухильні і вислизаючі, не страждають від нестачі хитрощі. Сумісність Рибами і Дівою являють собою протистояння. Не те щоб Риби і Діва воювали один з одним… Просто кожен з них має якості, яких немає в іншого, які викликають відторгнення, і заздрість.

Почнемо з того, що Діва — це сама методичність, і охайність. Її ділової розум з неабиякою вправністю сортує враження і факти, постачає їх акуратними ярличками і зберігає в бездоганному порядку. За винятком окремих індивідів, у яких Асцендент або Місяць припадають на знак Риб, Діви негайно оплачують рахунки, ніколи не спізнюються на роботу, не засиджуються за північ (якщо тільки їх не точить занепокоєння). Їхні будинки, їхні машини, їх одяг, їхні зуби, їхні думки — все в ідеальному порядку. Вони не витрачають багато енергії на таку непродуктивну діяльність, як витання в хмарах і абстрактні роздуми.

Відомий принцип: «Кожній речі своє місце, і кожна річ на своєму місці» — вигадали явно не Риби. Їх особисті речі схожі на абстракції Пікассо. Їх житла нагадують живописні руїни, це царство барвистого хаосу. Проте в цій мішанині і плутанини немає нічого жахливого, а тільки сонний спокій, як в антикварній лавці. Звичайно, серед керованих Нептуном людей трапляються й такі, чиє житло завжди готовий до візиту фотографа журналу «Дім і сад». Але, швидше за все, в їх гороскопах є кілька планет або Асцендент в Діві. Набагато частіше середовище існування Риб виткана з теплого сумбуру, трошки запорошеного затишку, разнеживающего співчуття. Ну і що з того, якщо пластівці пилу ховаються по кутках і щілинах? Надокучлива щітка разом з пилом може вимести ховаються в закутках секрети Риб.

Риби часто сміються над педантичною Дівою, але в глибині душі усвідомлюють, що не погано було б поменше мріяти і байдикувати, не відкладати справи в довгий ящик і привести в порядок свої речі, думки і почуття. Ось чому Риб чарують Діви протилежної статі і бісять Діви їх власної статі, чиї досконалості кидають Рибам мовчазний виклик. Ніщо так не дратує Риб, як необхідність суперничати, змагатися. Тим не менш Діви і Риби часто умудряються успішно співпрацювати всупереч розділяє їх глибоким відмінностей. Частково їх об’єднує скритність і стриманість з незнайомцями.

Було б несправедливо промовчати, що і Дівам є чому повчитися у Риб. Наприклад, мистецтву мріяти і бажати, причаровувати примхливу Вдачу. Риби втілюють мрії і бажання в реальність простою вірою в силу добра і мудрість незлобивого терпіння. Діви також можуть слугувати взірцем терпіння, але ніхто не назвав би їх Терпіння лагідним. Так, Риби дбайливо пестують свої мрії і бажання, оберігаючи їх від марноти буденності, але часом вони підкоряються безіменним страхам і боязкості. Цього Сонячного знаку притаманна двоїстість. Недарма його символ — риби, що пливуть у різних напрямках. Це непросто — плисти відразу у двох різних напрямках. Тому Риби заслуговують на співчуття. Вони так щедро роздають його всім нужденним, що мають право самі розраховувати на підтримку і симпатію.

Риби дивно сприйнятливі і проникливі. Вони вміють читати в умах і серцях. Ця здатність до співпереживання — і благословення, і прокляття Риб, бо вона припускає живе і палке уяву, здатне спотворювати реальність. Уява, як і вогонь добрий слуга, але поганий господар.

В цьому відношенні тверезомислячі Діви можуть бути дуже корисні Рибам, а можливість бути корисними вкрай спокуслива для Дів. Вони ввічливо і м’яко вкажуть Рибам, що їх враження або ідеї далекі від дійсності. Мрії Риб мають чаклунським властивістю. Це щось на зразок зоряного пилу, якій фея Лінь обсипала Пітера Пена. Це, чарівна субстанція, що дозволяє людям літати. Тепер і розсудлива Діва може парити над нудьгою і суєтою.


Залишити відгук