Риби і Телець Сумісність

У представників цих знаків Зодіаку є дуже хороший потенціал для налагодження гармонійних відносин, їх на підсвідомому рівні притягує один до одного. Для того щоб розуміти другу половину, їм деколи не потрібно нічого пояснювати. Союз може бути стабільним і тривалим. Риби в ньому отримають таку потрібну їм допомогу, підтримку і чуйну турботу, а Телець бачить в парнере джерело сил і натхнення для самореалізації. Предметом конфліктів у цій парі можуть стати різне ставлення до грошей і взаємна ревнощі, проте потенційно висока сумісність створює прекрасні передумови для благополучного усунення такого роду проблем.

<-IMAGES->

Риби — знак двоїстий, його символом є дві риби, що пливуть у різних напрямках. З одного боку, цей символ втілює полярність духовних і людських якостей, які борються за переважання. З іншого боку, він вказує на схильність Риб швидше плисти униз за течією, не прикладаючи зусиль, ніж долати шлях вгору за течією до вершин осяяння. Риби прагнуть вийти за межі земного знання, тому що вони народилися під Водяним знаком, і Нептун осяває їх душі духовним світлом Всесвіту. У цьому вони схожі — навіть генії і святі, наркомани та алкоголіки. Різниця тільки в тому досвіді, який кожен з них черпає з життя.

Телець може надати Рибам величезну допомогу в набутті практичного досвіду через відчуття реальності. Однак, поки вони не пізнають один одного краще, Бик може вважати, що Риби живуть тільки своїми уявними мріями. Рибам Бик може здатися небезпечним тваринам з головою, забитою впертими думками, важко ступающим по землі і думаючим тільки про презренном металі. Презренном тому, що «гроші» в розумінні більшості Риб іноді підсвідомо брудне слово.

Їх ображає необхідність думати про те, як їх заробляти, витрачати або берегти. Вони були б набагато щасливіші, якби хтось інший взяв на себе обов’язок піклуватися про їхні гроші. А їх тільки забезпечив необхідними засобами на їжу, питво, мрії, квитки на шоу і концерти, на пару якихось екзотичних шат, на можливість ковзати під вітрилом по блакитній воді — словом, життя, в якій було багато вільного часу для винаходів, художньої творчості та наукових досліджень. Все, що залишиться крім цього, вони готові пожертвувати на сирітські притулки, на притулку для тварин, благодійну допомогу акторам і багато іншого.

Типова Риба не бачить жодних підстав для того, щоб залишилися гроші збирали на собі пил під матрацом або в банку. Зазвичай Риба думає про гроші, коли їх немає і коли вони стають життєвою необхідністю. В іншому випадку гроші Рибу дратують. Підсвідомо вона відчуває, що статки найбагатшої людини у кінцевому рахунку папір… Сама ідея децежного звернення викликає у звичайної Риби подив, і коли Риба обговорює питання про гроші з Биком, який чудово розуміє ідею грошей, їх бесіда не може нагадувати розмову Маленького принца, безсумнівно перебував під впливом Нептуна, з діловим людиною у Антуана де Сент-Екзюпері.

Про речі серйозні у Риб і Тельців різні уявлення. Тому що, подібно Маленькому принцу. Риба теж прибула з далекої планети, де росте найпрекрасніша на світлі троянда, про яку він з ніжністю згадує і до якої так пристрасно бажає повернутися. У Риби (чоловіка або жінки) — це може бути людина або ідея… Або мрія. Дуже важливо при будь-яких впливах планет бути вірним своєму Сонячному знаку, тому що кожен із дванадцяти знаків має свій сенс в людському розвитку. Лінивий екстравагантний Бик — завжди вкрай нещасна людина, так само як і серйозна обачлива Риба я6ляет собою сумне невротичний істота. Якщо вони об’єднають свої сили, кожен з них зможе легше і природніше справлятися з тим, що йому належить.

Риба може підказати Тельцю більш винахідливі шляхи добування грошей і навчити його радості ділити ці гроші з іншими. У свою чергу Телець здатний пояснити Рибі необхідність елементарної поваги реальності, а також те, що було б мудро залишити в заначці хоча б кілька доларів, навіть якщо віддаєш при цьому сотню.

Зустрічаються, звичайно, Риби, затиснуті обставинами або охоплені спогадами дитинства, проведеного в бідності, у яких кожен пенс на рахунку, але потай вони ненавидять себе за таку нікчемність. І тим не менше, коли вони перестають скупитися, гроші, що приходять на зміну тільки що витраченим, здаються їм виникли з якогось чарівного джерела.

Дивні і цікаві відмінності між Тілами і Рибами — факт, пояснюється так само просто, як і їх імена. Дуже небагато Бики мають прізвиська, але якщо це трапляється, вони зазвичай їх не люблять. Що ж стосується не надто відповідного імені, можливо, Бик буде страждати від цього в дитинстві, але, ставши дорослим, він переконає себе в тому, що його ім’я звучить чудово, і кожен, хто з цим не згоден, може забиратися геть.

Зате майже кожна з тих Риб, які зустрінуться вам на шляху, чи має прізвисько, або таємно мріє про нього. Багато Риби, якщо це задоволення не доставлять їм друзі, самі пристосують інші імена до своїх власних. Дівчина або жінка-Риби по імені Катерин буде носитися з ідеєю вимовляти його як Кетрін; юнак або чоловік-Риби по імені Джон буде вважати, що це те ж саме, що і Джошуа, чи плекати мрію змінити його на більш романтичне Джонатан. Все що завгодно, лише б зробити життя більш екзотичною, приховати свою індивідуальність від тих, хто суне свій ніс в чужі справи.

Риби терпіти не можуть, коли їм ставлять прямі запитання або «пришпилюють до якого-небудь позитивного вчинку. Природа Риб в тому, щоб ковзати туди і сюди, дивитися на ситуацію з усіх боків, вбираючи в себе різноманітні її прояви, або просто спливати від суперечностей, які заважають їх рівноваги.

У Бика немає нічого схожого на ці ухилення. Він чесно і мужньо дивиться в обличчя обставинам і не зрушиться ні на п’ядь, поки не доведе свою правоту. Якщо після багатьох зусиль, це йому не вдається, він спокійно повертається і йде, але не вислизає, як Риба. Коли ці двоє сперечаються, вони рідко приходять до спільних рішень, на ситуацію може виручити сміх. Він допоможе їм або забути про розбіжності, або піти на компроміс. Нагадаю про те, що Земна і Водна стихії цілком сумісні і в астрології, і в природі. Вода збагачує землю, а земля готова увібрати в себе воду, однак, якщо того чи іншого буде занадто багато, виходить бруд або хиткий пісок.

Як і люди, чия дата народження складається в цифру 4 або 8 і які приречені на довічну зв’язок з чотирма або вісьмома іншими людьми, ці двоє повинні зрозуміти, що рішення зустрітися або бути разом залежить не від них. Вони будуть щасливі, якщо, звичайно, погодяться взяти на себе відповідальність за минулі кармічні зобов’язання друг перед іншому, — іншими словами, якщо вони погодяться переносити ті труднощі, які виникатимуть в їх відносинах, і брати на свої плечі тягар турбот, допомагаючи один одному.

І хоча безжальна необхідність брати на себе відповідальність може викликати в них почуття протесту, вони усвідомлюють, що їх зв’язок — це не тільки взаємний захват, але і взаємні жертви. Тельці вміють відкрито дивитися в обличчя дійсності. І вони здатні навчити цьому всіх нас, показуючи реальний шлях до вершин людського розвитку, якого б рівня духовності не досягли вони самі. Риби живуть у цьому світі, щоб навчитися зовсім іншим речам. Вони не люблять дивитися в обличчя дійсності, адже це нагадує їм, що вони на землі. Риби мають дуже мудрою душею. Вони розуміють, що пильність може бути і гріховна, адже вона відкриває тугу і потворність, а Світ має бути сповнений тільки краси і гармонії. Глибоко в підсвідомості Риб живуть давні молитви тибетських ченців, озиваються луною в круглих склепіннях монастирів: «Це світ Ілюзій… це світ ілюзій…».

Тельцю хочеться змусити Рибу визнати провину своїх помилок і подивитися на речі як на реальність. «Ти знову фантазуєш», — вимовляє Телець, навіть не підозрюючи, що сльози покараною Риби проливаютса зовсім не з-за того, що вона відчуває себе дійсно винуватою… Ні, вона оплакує всі втрачені і самотні душі в цьому «світі ілюзій».


Залишити відгук