Риби і Скорпіон Сумісність

Таким партнерам не становить великої праці швидко знайти взаєморозуміння, чому сприяє схожість світоглядів, пріоритетів і захоплень. Їх цілком задовольняє спілкування один з одним поза галасливих компаній і активних розваг. Ці знаки Зодіаку ріднить чутливість, емоційність, глибина внутрішніх переживань. Скорпіон сприймає Риб, як уособлення творчого ставлення до життя. В особі Скорпіона Риби знаходять духовного наставника, рівняючись на нього, але разом з Рибами вперед йдуть і самі Скорпіони. Відносини не позбавлені деяких розбіжностей, але серед них практично немає критичних або нерозв’язних.

<-IMAGES->

Ця комбінація знаків Зодіаку, відрізняється вібраціями стихії Води, що більш загадково і таємниче, більш невловимо і незбагненно, ніж поєднання стихій Вогню, Повітря і Землі. Риб і Скорпіонів магнетично притягує один до одного мовчазна і повне розуміння. З-за сприятливих відносин між їх знаками Зодіаку вплив вібрації змушує їх дуже намагатися зрозуміти одне одного. Навіть коли інші конфігурації планет послаблюють позитивний вплив їх знаків, вони все ж будуть прагнути до розуміння і зближення, адже їм майже ніколи не загрожує ворожнеча або дисгармонія.

Неважливо, чи будуть вони батько й дитина, викладач і студент, два друга, колеги, коханці або дружини, Риби і Скорпіон постараються налаштовуватися на свідомість один одного, подібно парі короткохвильових радіоприймачів, настраивающихся на одну хвилю. Досить часто між ними встановлюється дивовижна телепатична зв’язок, і одного дня з’ясується, що вони більше, ніж просто киває один одному при зустрічі приятелі або випадкові знайомі. Їх потужна астральна зв’язок не залежить від відстаней, географічних або часових вимірів.

Вони можуть знаходитися у класі, офісі або будинку без видимих ознак того, що усвідомлюють присутність один одного. Кожен, хто опиниться поруч з ними, зможе заприсягтися, що вони навіть не помітили один одного, так як часто вони говорять дуже мало. Типові Риби і Скорпіон можуть розмовляти без слів, тому що обидва однаково мовчазні і чутливі.

Мати-Скорпіон часто знає (і не від інших), коли її син або дочка Риби в біді, і знає навіть — з-за чого. І навпаки, роботодавець-Риби відчуває напругу свого службовця-Скорпіона і розуміє причину. Риба та Скорпіон — коханці і подружжя (або друзі), навіть товариші по дитячим іграм — можуть відчувати радості і прикрості один одного. Вони черпають з мовчання один одного більше, ніж інші люди з розмови.

З цього ви можете зробити висновок, що у них не буде ніяких складнощів. На жаль, це не так: рай на Землі, хоча він коли-небудь і стане ближче, ще далекий. Головна складність у відносинах Риби і Орла — проблема сильного і слабкого. Здогадайтеся, хто зазвичай виграє заключну партію, хто сильніший, а хто слабший. Не бійтеся помилитися у своїх припущеннях, адже ви вже достатньо знаєте про астрологію.

Скорпіон сильніше, а Риба слабкіше? Немає. Як відомо, сильнішим у цій парі спочатку здається Скорпіон. Стихія обох — Вода, а Вода — найсильніша з усіх стихій, це означає, що обидва терплячі. Додатково до цього у Скорпіона є вся влада Плутона. Однак влада Плутона заснована здебільшого на «его». Людське «его». Влада Нептуна (Нептун — правляча планета Риб) заснована на силі, яку ніхто не може перемогти, — на смирення.

Скорпіон, який, знайомлячись з Рибою, вважає, що він (або вона) зможе проковтнути цю бідну маленьку рибку тому, що він сильніший, буде здивований. А ви знаєте, як важко здивувати Скорпіона. У змаганні в силі волі та у конкурсі на кращі сюрпризи Риба зуміє зробити несподіваний сюрприз, викликавши цим у Скорпіона справжній шок.

А тепер уявіть, що ви побачили справжнього скорпіона, в чомусь состязающегося з цією рибою. Хто з них, ви вважаєте, рухалася б швидше і більш непередбачувано? Ви б, напевно, вибрали скорпіона в якості символічного прикладу? Чудово! Ви на вірному шляху. Хто з них може швидше зникнути, не залишивши ніякого сліду: риба у воді йди орел у небі? Подивіться: риба зникла, а орел… Бачите точку, там, за тим хмарою? Погляньте в бінокль. Але не намагайтеся розглянути в бінокль рибу: бінокль не допоможе в океані.

Вони не сваряться через гроші. Але могли б. Типові Риби щедрі до неможливості, так само як Скорпіон, коли справа доходить до близьких друзів, родини або кожного, кого керований Плутоном називає «гідним». Скорпіон безмежно щедрий з ними, але з ким-іншому може бути скупуватий. Риб насправді не цікавлять ті, кому вони надають благодіяння. Не всіх, але більшість людей Нептуна можна назвати послідовниками так званої «філософії яблуні».

Яблуня не запитує тих, хто насолоджується її плодами: «А ви гідні? Ви друг або родич?», потім не прибирає гілку, якщо бажає зірвати плід — чужинець. Яблуня щедро ділиться з усіма плодами з однієї-єдиної причини: не віддаючи, дерево помре. Це приблизно те ж, що відчувають типові Риби. Є щось у серці Нептуна, що висохло б померла, якби хлопчикові або дівчинці Рибам не дозволили вільно віддавати, коли їх душа спонукає зробити це, що трапляється дуже часто.

Більшість Риб не замислюється про завтрашній день. Здається, вони завжди турбуються про чужих бідах не менше, ніж про своїх власних. Навпаки, будучи Постійним знаком, Скорпіон досить часто замислюється про завтрашній день. Він змушений це робити. Сталість Скорпіонів змушує цих чоловіків і жінок (а також дітей) турбуватися про те, щоб завжди щось було сховано на чорний день. Скорпіони мають звичку дивитися далеко вперед, щоб бути готовими до будь-яких лих, які коли-небудь впаде на них. Скорпіони вміють дивно точно відчувати прийдешні катаклізми, і, уявіть, їх майже ніколи не обманює передчуття.

Рибам, теж володіє телепатичними здібностями, в чомусь переконати Скорпіона буде нелегко. Хоча Риби менше метушаться через уявних нещасть у майбутньому, ніж люди Плутона, коли доходить до справді сильних передчуттів або інтуїції, Риби можуть втратити свою безтурботність і байдужість і розділити занепокоєння Скорпіона. Це рідко, але буває. Велику частину часу Риби думають, що Скорпіон піднімає бурю в склянці води.

Звичайно, бувають винятки, але можна помітити, що Скорпіон схильний до мовчання, за яким слідують періоди сумних роздумів, в той час як Риби схильні до розмов, за якими слідують періоди сумних роздумів. Це комбінація Нептуна і Плутона, або яка починається з розбіжності, а потім обертається подібністю, або починається в унісон (з роздумами) і закінчується розбіжностями.


Залишити відгук