Риби і Стрілець Сумісність

Сумісність між Рибами і Стрільцями важко назвати гарною, ці люди мають різний світогляд, йдуть до різних цілей, сильно відрізняються темпераментом. Стрільцеві не зрозумілі ниці, дріб’язкові, на його думку, прагнення Риб, а Риби вважають Стрільця легковажним людиною, пропалює життя. Риби, будучи дуже чутливими і образливими, часто страждають від Стрільців, сражающих наповал своєю прямолінійністю та показним байдужістю. Представники цих двох знаків Зодіаку можуть сваритися навіть з-за того, що ніколи не стає причиною конфліктів в інших зодіакальних поєднаннях.

Це одне з тих «викликають» поєднань Сонячних знаків. Давайте скажемо: напружених. Напругу народжує енергію, і не тільки у фізичній лабораторії, але й між двома людьми. Дотик може дати вам енергію, рівноцінну щастя. Але очевидно, що надлишок цього призводить до певного результату. Ніхто не знає, що може накоїти перевантаження: підірвати випробувальні прилади, або — Боже збав! — Землю… Це може підірвати і дружні відносини.

Так що якщо Стрілець і Риби збираються досягти чого-небудь разом, вони повинні вчасно скидати напругу, коли воно почне наростати. І тоді обидва будуть нагороджені Долею золотими медалями, на зразок тих, які отримують в суботній школі (коли ведуть себе особливо добре!). Тільки золоті медалі Карми ще дорожче…

Нептун управляє Рибами, а Юпітер — Стрільцем, і в самих цих планет багато спільного. Якийсь час, поки не був відкритий Нептун, управителем Риб вважався Юпітер. При такому первісному «спорідненість» пара Стрілець — Риби зуміє уникнути великих прикростей і неприємностей, якщо кожен з них вирішить зосередитися на тих якостях іншої, які викликають повагу, і буде звертати менше уваги на відмінності.

До того ж їх об’єднує спільна схиляння перед тим, що не цілком точно можна визначити як релігію. Серед ченців та священиків часто зустрічаються Стрільці чи Риби. Якщо Риб захоплює в містичні води покірність і жертовність Нептуна, Стрільці снедаемы жагою духовної істини, що іноді призводить до крайнощів — від абсолютного атеїзму до споглядального усамітнення в монастирі. Але, треба сказати, ні Риби, ні Стрільці, ті, хто долучиться до релігійного способу життя, ніколи не втрачають почуття гумору.

Риб може дратувати звичка Стрільця випалювати правду прямо в обличчя, зате особлива здатність Риб вести тонку гру або недоговорювати до кінця призводить Лучників в лють, і вони часто звинувачують Риб у тому, що ті — великі брехуни. Хіба це справедливо? Стрільці повинні зрозуміти, що Риби не брешуть, просто вони іноді уникають правди. Поміркувавши, ви побачите, що це не одне і те ж. У них лише дві причини, щоб так чинити. Вони йдуть від прямої відповіді або, коли це стосується чогось глибоко особистого (і тоді це просто не ваша справа), або коли це може комусь зашкодити, і, з співчутливої точки зору Риб, не служить гідним цілям. У цьому випадку ви повинні визнати їх більш етичними, ніж ви самі. Основа вашої юпитерианской етики — чесність у що б то не стало.

Їх нептуннанская етика заснована на те, щоб уникнути емоційних втрат і для себе, і для інших. Але етика є етика, які б форми вона не приймала, чи не так? Що стосується вас, Риби, постарайтеся бути більш поблажливими до випадів Лучника, якщо не хочете стати мишешью для його стріл. Тепер ви розумієте, що наміри Стрільців принаймні чесні? Правда, благими намірами вимощена часом дорога в пекло, але мені здається, що і в рай все-таки теж.

Лучники легко ставляться до життя, абсолютно незалежні і не визнають жалості до себе. Трапляється, вони забувають про обов’язки і відповідальності, якщо це заважає їх пошуків або свободі. Це важко зрозуміти Рибам, які більше думають про тих, хто в них потребує, ніж про власні бажання. Вони рідко йдуть напролом, вважаючи за краще спокійно огинати перешкоди і терпляче тримають шлях вгору за течією, іноді затримуючись в прохолодних тихих водах позаду водоспаду.

Вони не намагаються обійти тих, кому потрібні їхні співчуття або цілком реальна грошова допомога, навіть якщо це якось міняє їх плани. Вони непередбачувано змінюються і намагаються втілити в життя відразу кілька задумів, не вміючи зосередитися на чомусь одному, то вичікують, упускаючи прекрасні можливості, і Стрільців це просто виводить з себе. Але не треба виманювати Риб з загати, де вони вирішили перепочити: вони так само потребують спокою і безпеки, як Стрільці — у свободі. Все, що треба й те, й іншим, — це спробувати зрозуміти один одного. Риби готові. А Стрільці?


Залишити відгук