Риби і Риби Сумісність

Якщо врахувати прекрасну сполучуваність двох Риб у духовної, емоційної сфері життя, то перспективи їх взаємодії виглядають непоганими. Однак на практиці відносини між ними не такі безхмарні, як це можна було б припустити. Риби, як правило, не реалісти, а їх мрії і фантазії — поганий «будівельний матеріал» для побудови як життя в цілому, так і відносин зокрема.

Щоб розвиватися, йти до мети, одночасно позбавляючись від поточних проблем, необхідно бути більш цілеспрямованими і відповідальними, а на цю роль жодна з Риб буває не готова і не здатна, очікуючи ініціативності від другого партнера. Гармонія між ними можлива, але досягти буде важко, оскільки для цього хоча б один з пари повинен стати більш практичним і відповідальним.

У чотирьох Риб, коли вони опиняються разом (кожна народжена під цим знаком являє собою дві Риби, що пливуть в протилежних напрямках), є кілька варіантів поведінки. Вони можуть прекрасно творчо співпрацювати у будь-яких починаннях від гуманітарних наук до архітектури або разом зануритися в ейфоричне забуття, досліджувати такі місця, на пару зайнятися викладанням у школі для маленьких пічкурів або просто разом плавати і розважатися, огинаючи водорості, заводячи знайомства з акулами, розмовляючи з дельфінами, вітаючи чайок над головою, граючи і перекидаючись на хвилях. Варіанти взагалі приблизно однакові в будь-якому випадку, коли два знака Води стикаються в такій схемі, хоча справа рідко доходить до такої напруженості, як при відносинах двох Скорпіонів, або до таких практичності і власництва, як при подвійний вібрації Раків.

У знаку Риб присутні деяка природжена м’якість і спокій, які можуть в різній мірі послабляти силу мотивувань і подальших дій. Риби, як правило, надзвичайно чутливі, вони трохи екстрасенси, хоча це якість часто виявляється пасивно. У своєму особистому повсякденному житті Риби багато в чому залежать від снів, інтуїції, миттєвих вражень.

Двом, якщо обидва вони Риби, завжди треба остерігатися різних аспектів негативної сторони їх Нептунианского психічного сприйняття: помилок, фальшивих ілюзій, снів наяву і самообману, так само як і легкого спокуси вводити в оману інших. Багато в особистій долі обох Риб і в їх відносинах буде залежати від їх Місячних знаків. До того ж, якщо відносини Сонця і Місяця при їх народження сприятливі, їм буде легко досягти гармонії. Якщо ж немає, потрібна велика обережність, щоб не «втопити» ініціативу і честолюбство один одного.

Найімовірніше в їх стосунках час від часу будуть і сперечання з-за дрібниць, і образи, і дратівливість, але, загалом, їм не доведеться стикатися з такими труднощами в розумінні одне одного, які вони відчувають з іншими символами — наприклад, з Близнюками або Стрільцем. Керовані Нептуном не тільки легко розуміють секрети і суперечливі характери один одного, вони мають також інстинктивним співчуттям до бід і негараздів партнера.

Цих двох притягує один до одного легко і природно. Вони часто знайомляться на узбережжі або за випивкою, будь то склянка мінеральної води або що-небудь міцніше. Вони, звичайно, можуть також познайомитися в концертному залі, в парку, в лікарні, у видавництві, в театрі, в монастирі чи в науковій лабораторії…

Риби зазвичай зовні м’які, з неголосними голосами, легко до всього приноравливающиеся. Вони недосконалі, у них бувають свої невдачі, але, як правило, Риби не схильні роздувати незначну образу. Вони досить легко і спокійно переносять всі неприємності, а коли тягар стає занадто важким, Риби швидше просто відійдуть в сторону, ніж будуть даремно боротися з долею або з тим, що їм здається неминучим.

На Риб-чоловіків, жінок і дітей — їхні друзі, сусіди, родичі та ділові партнери ніколи не звертають уваги, а іноді так відбувається навіть з коханцями або подружжям. Але, чесне слово, не треба їх жаліти. Власне кажучи, вони воліють спостерігати, будучи непоміченими. Риби навмисно ненав’язливі. Ці двоє не мають звички носити величезні плакати з написом: «А ось і я!» (вони терпіти не можуть надягати на зборах чи на роботі картку з ім’ям), і тому така пара цілком може залишитися майже непоміченою в переповненій кімнаті, якщо, звичайно, один з них не вип’є зайвого і не перекине акваріум або горщик з папороттю, що змусило б нещасних Риб почервоніти і жахливо мучитися від сорому — не тому, що вони такі незграбні або нетверезі, а тому, що привертають до себе стільки небажаної уваги. Є досить Риб, які знаходяться на очах із-за своєї професії, але їм це ніколи не приносить справжнього задоволення.

Завдяки своєму містичному спадок від природного риби, яка символізує внутрішню сутність, що народилися під знаком Риб (внутрішня сутність кожного з дванадцяти знаків може виявитися в їх символі), керовані Нептуном не рвуться до слави. Якщо слава сама, так би мовити, відшукає їх, вони покірно будуть носити мантію, часто з відчуттям деякого незручності. Типові риби відносяться до слави як до тягаря. Таке смирення чудово, але, оскільки всі властивості Сонячного знака посилюються, а іноді перебільшуються вібрацією будь схеми 1-1, двом особистостям знака Риб потрібно остерігатися, щоб ця зазвичай досить гідна риса, нептуниански ними перебільшена, не змусила б їх втратити всі стимули до активності. Багатство їх творчого і будь-якого іншого вкладу болісно необхідно нашому втомленому, пересиченому світу.

Яким би ні були всі інші планетарні позиції в їх гороскопах, будь Риби, що ввійшли в тісний контакт один з одним, завжди відкриють неймовірну глибину екстрасенсорної зв’язку між собою. Потрібно зауважити, що у стосунках між двома людьми, керованими Нептуном, не всі суцільно мир і спокій. Якщо у одного з них конфліктуючий Місячний знак, наприклад, Близнюки або Стрілець, між ними може утворитися прірва, яку не так легко подолати. Дисгармонія їх світил може призвести до того, що вони потраплять в поперечні течії і будуть періодично мучити один одного мовчазними звинуваченнями (що найгірше), похмурим байдужістю або брехливими відповідями. Але якщо Місяць будь-якого з них знаходиться в знаку Води чи Землі, гармонія їхніх взаємовідносин, як правило, рідкісної і незвичайною.

Обидві Риби знають, що люди з іншими мотивировками можуть несправедливо звинуватити їх у ухилення або брехні. Це іноді трапляється з-за надмірного контрасту між ідеалістичними і альтруїстичними мотивами Риб і звивистими обхідними шляхами, якими вони деколи йдуть до заповітної мети. Не всі, але багато риб мають дратівливу звичку уникати повної правди, але глибинна причина такої поведінки та ж, що лежить за усіма поглядами і діями Риб, — краще уникати прямої конфронтації, яка не має сенсу і тільки завдає зайві рани.

Риби всіляко намагаються уникнути бурхливих емоційних сцен і потворних особистих вендети. Вони краще збрешуть, недосказав чогось, ніж заподіють комусь біль або допустять, щоб біль заподіяли їм. Все ж зазвичай Риби більш відверті з іншими Рибами, може бути, тому що розуміють: один одного їм дурити марно. Отже, два представника знака Риб часто можуть сказати всю правду, якою б неприємною вона не була, якщо обговорюють щось удвох. Вони можуть бути впевнені, що не влаштують один одному гучну, грубу, потворну сцену.

хоч би Якими достоїнствами смирення, терпіння і безкорисливості не володіли Риби, вони не люблять занадто відверто показувати свою повагу, турботу або прихильність один до одного. Розуміння і співчуття можуть вільно виникати між ними, але вони не асегда виражені у видимій, відчутній формі, так що їм обом потрібно попрацювати над цією властивістю «холодної риби», яке вони легко бачать і визнають один в одному, але рідко в самих собі.

Є прекрасна властивість Риб, яке вони можуть удвох ще збільшити, до власної і до нашої загальної радості, тому що нам так необхідно їх спокій і співчутливе увагу. Вони володіють рідкісним даром сприймати негативних або дратівливих людей і ситуації (включаючи власні проблеми) з якимсь м’яким смиренням. Вони обидва розуміють, що людські слабкості часто незримо пов’язані з благими намірами, і Нептун тихенько шепоче їм, що опір злу тільки підсилює його. Здатність Риб з посмішкою знизувати плечима, коли щось не так, не робити з мухи слона і не влаштовувати бурю в склянці води чудова.

Ось формула магії Риб: любов і милосердя. Вона спрацьовує завжди, і особливо сильно, коли Риби виливають один на одного чарівною водою, іскристою бризками чудового гумору, який дозволяє типовим Рибам сміятися над собою, бо вони не обтяжені неправдивої гордістю. Це талант, яким наділені небагато, і він становить частину величезного золотого скарбу тих, хто може здаватися «останнім і самим бідним», але хто від народження багатий мудрістю і щедро обдарований неймовірними скарбами внутрішньої прозорливості.


Залишити відгук