Риби і Ваги Сумісність

Якщо представники цих двох знаків Зодіаку намагаються знайти спільну мову, вони мають для цього дуже мало шансів. Риби з Вагами по-різному ставляться до людей, до світу в цілому, керуються різними принципами, мають несхожі характери, і кожен не вважає за потрібне підлаштовуватися під іншого. Логіка та раціональність Ваг стикаються з надзвичайною емоційністю Риб, які спираються на свої внутрішні відчуття. У таких відносинах брати на себе кермо правління зазвичай доводиться Ваг, але жодну зі сторін це не влаштовує, що робить цей союз ще більш складним і крихким.

<-IMAGES->

Оскільки Риби пов’язані з містичною правдою, крім релігії, а Ваги — з встановленням справедливості і пошуком світу, у кого, як не у них, можна знайти розуміння та співчуття? Вони можуть діяти заспокійливо не тільки один на одного, але і на життя інших, — все залежить від конкретних особистостей Ваг і Риб, від їх способу життя, їх цілей і амбіцій, які часом так і не виходять за межі мрій.

Риби і Ваги становлять зодіакальну модель, а це означає, що часто один з них не має ні найменшого поняття, чому інший думає і чинить так, а не інакше, — один для одного вони загадка. Як і всі, хто відчуває на собі вплив вібрації, усміхнені Ваги і керовані Нептуном Риби з їх подвійним характером опинилися разом тому, що їх звели зовнішні обставини — то є робота, спільні знайомі, не залишає вибору випадок народження в одній сім’ї або ситуація сусідства. Хоча вони рідко вибирають один одного серед інших самі, варто долю підштовхнути їх, відмінності між ними призводять їх у такий захват, що вони, трохи повагавшись, вирішують, що особистість іншого — це та таємниця, якій варто присвятити себе.

Почасти цим рішенням вони зобов’язані тому, що Ваги досить швидко помічають готовність Риб бути їм корисними. Ні, не як дворецького або покоївки, а як би більш тонко, але Риби послужать Ваг «службу» — або фактично реальну, або невловимо непомітну. У Риб і Ваг синдром «служби» навіть сильніше, ніж у інших сполучень, адже Риби, навіть без впливу вібрацій, готові допомогти всім знакам Зодіаку. А коли Риби зустрічаються з Вагами, представляючи по відношенню до них шостий астрологічний будинок, ця тенденція посилюється.

На жаль, це може привести навіть до деякого мазохізму: занадто багато хорошого, ви розумієте? Так що Риби повинні бути насторожі з зазвичай добрими і справедливими Вагами, щоб ті несвідомо не скористалися подвійний «послужливою» вібрацією і не змусили бідних Риб плавати навколо них колами. Вони роблять існування Ваг, бути може, значно приємніше і легше, але отримують в результаті зовсім не те, що їм треба. Це як з курячою кісткою «бажання», яку двоє розламують одночасно, — пам’ятаєте таку гру? У того, кому дістався довгий кінець, бажання здійсниться, а володар короткого першим вступає в шлюб.

Це несправедливо — адже не Риби, а Ваги так хочуть врівноважити своє життя чиєїсь іншої життям. В сутності, Ваги так прекрасно гармонують з флердоранжем і «Весільним маршем», що їм загрожує депресія, якщо вони залишаються жити на самоті. З іншого боку, типові Риби, як правило, дивляться на шлюб як на небезпечний блискучий гачок, на який краще не потрапляти.

Вони успішно уникають його, і взагалі якось примудряються випливати з шлюбної мережі, навіть коли у неї трапляються. Риби або залишаються задумливими одинаками (добровільно, так як жінки і чоловіки Риби дуже привабливі для протилежної статі), або, навпаки, роблять вражаюче число вилазок в шлюбні води. Рідкісні Риби набувають лише в один шлюб. Вони, звичайно, існують, але вони як екзотична порода риб «метелик оксамитова малинова» в порівнянні з рибою гольян і фореллю. Зрозуміло, є Риби, які дійсно щасливі в постійному шлюбі, — таке трапляється, але не дуже часто.


Залишити відгук