Риби і Близнюки Сумісність

Це одне з найскладніших поєднань у всьому Зодіаку. Такі люди можуть знайти порозуміння, але міцний зв’язок між ними досягається ціною значних зусиль кожної сторони. У них дуже багато відмінностей у характері, щоб бути поруч довгий час. Риби живуть минулим і майбутнім, Близнюки віддають перевагу жити тут і зараз; перші поглинені своїм внутрішнім світом, другі націлені на активну комунікацію; абсолютно по-різному вони ставляться і до почуттів — відмінності можна перераховувати довго. Вітряні Близнюки здатні завдати ранимим Рибам серйозну душевну травму і самі будуть страждати в їх суспільстві.

<-IMAGES->

Безглуздо робити вигляд, що Близнюки і Риби — знаки, які за своєю природою поєднуються так само добре, як полуниця і вершки. Навпаки, деякі з них несумісні, як араби і євреї. Але як між цими давніми ворогами досить імовірний світ, між Близнюками і Рибами цілком можливий щасливий компроміс, якщо їх світила перебувають в аспектах тріна, тіля або з’єднання. Вони цілком можуть порозумітися, якщо тільки Близнюки погодяться іноді поплавати у водах Нептуна, щоб скласти Рибам компанію, і якщо Риби не побояться час від часу безстрашно відправитися в політ з «меркуріанським птахами».

Звичайно, знак Повітря ніколи не відчує себе природно в Водної стихії — завжди є небезпека потонути. А знак Води трохи побоюється літати без парашута: «будь Ласка, хто-небудь, постійте з мережею, щоб зловити мене, якщо я впаду!» У разі, якщо між їх гороскопами виявиться негативний Сонячно-Місячний аспект, їм слід згадати, що воду з повітрям слід змішувати, дотримуючись обережності, інакше може вийде сірий, понурий або зовсім непроглядний туман.

Близнюки і Риби в чомусь схожі. Обидва вічно вислизають з рук, вміють маскуватися не гірше хамелеона, і їх так само важко зловити і наколоти на папір, як світлячків (Близнюки) або рибок (Риби). Обидва вони здатні як фізично, так і розумово до швидким і невловимим маневрів, спалахують перед вами в яскравому світлі, а потім зникають. Куди вони поділися? А кого саме ви маєте на увазі Риби просто спливли в глибини своїх емоцій, щоб уникнути подальших питань і не дати заподіяти собі біль. А «птах Меркурія», потім же самих причин, вже зник хмари (зрозуміло, подумки).

Ви знаєте, що Риби — дуже старі душі. Вони пройшли через очищаючий потік багатьох втілень, і вони розуміють всіх і вся — крім себе. Душа не може втілитися в Рибах, поки хоча б одного разу) не пройшла через досвід інших знаків Зодіаку. Оскільки деякі душі залишаються в одному і тому ж знаку (або повертаються до нього) багато життів, перш ніж досягнуть позитивну сутність знака, то зрозуміло, чому Риби — стара душа. Рибам випадають найбільш важкі кармічні випробування.

Справа в тому, що під дивним впливом Нептуна душі можуть помилитися і забути всі одинадцять уроків, отримані такою ціною, і тоді вони або змушені повертатися до якогось знаку, або втілюються, як Риби, до тих пір, поки не засвоять уроку. Не дивно, що Риби являють собою таку дивну компанію. Схоже, в цю групу входять тільки святі і грішники, рідко туди потрапляє рядовий пілігрим. Так, народжені Рибами дуже уразливі, їх життя являє собою найбільший спокуса для ангелів і… часто призводить до їх падіння.

Риби можуть чудово встигати в школі Нептуна, анатом раптом забути про щедрість, усвідомлену у втіленнях Овна, Стрільця і Лева, стати скнарою — і паща. Або гладко прожити життя, а потім, в один прекрасний день (чи ніч), немов внаслідок втрати пам’яті, забути справедливість Ваг і несправедливо засудити когось… Або забути слабо збереглося в пам’яті терпіння Тільця і прийняти яке-небудь поспішне рішення, за яким послідує запізніле гірке каяття. Не таке вже велике задоволення бути Рибами. Від цих чоловіків і жінок потрібно набагато більше знань, ніж від інших. Вони пов’язані кармічним кодексом честі, а будь-який кодекс честі — таке важке випробування для моральних якостей!

Таким чином, Риби пливуть по суцільним лабіринтах свого існування, часто у відчайдушних пошуках власної індивідуальності. І коли перед ними в дзеркалі життя дійсно миготять їх справжні образи, вони відчувають спочатку жах, а потім недовіру. Вони бачать богоподібна «я», з чим погодитися складно. Так що вони відрікаються від нього, ховаються і в кінці кінців біжать від нього в акторство або музику, а часто йдуть наркотики, алкоголь або ілюзії. Більшість (на щастя для всіх нас) йде в творчість, громадську діяльність, науку, релігію, лікування, навчання або присвячує себе друзям, родичам або любові.

Якщо Риби не розуміють, то Близнюки завжди намагаються розвіяти дим загадковості. Люди під управлінням Меркурія вважають, що здатні вирішити все що завгодно, обчислити, розділити на частини, подивитися, як воно влаштоване, а потім знову зібрати. Але, холодно проаналізувавши Риб, вони часто так і залишають все в розібраному вигляді. Риба, разъятая на частини Близнюками, може роками безпорадно борсатися, намагаючись відновити самоповагу. Близнюки самовпевнено намагаються розібратися у вічній невизначеності, огортаючої Риб, але самі не можуть деколи навіть заплисти за смугу водоростей. Вони намагаються зловити що-то в порожнечі, не бачачи дна океану і не вміючи визначити його глибину.

Більш мудрі Риби поблажливо, з щирою симпатією, спостерігають ребяческие витівки Близнюків. Якщо Близнюки, як це часто з ними буває, живуть в царстві вигадки. Риби із задоволенням наносять туди візит. Але Близнюки намагаються наклеїти ярлики навіть на містичні речі, і це отруює Рибам все задоволення. Мрія є мрія… Навіщо підходити до неї надто близько, роздивлятися її надто пильно?

Риби не стануть терпіти копання в їх особових справах або, наполегливих запитань з боку цікавих Близнюків. Якщо на них занадто часто тиснути, вони вислизнуть, або оберуть ще більш легкий шлях до порятунку — обман, починаючи з легкої уклончивости і закінчуючи відвертою брехнею (що Нептун виправдовує як «просту» самозахист). Іноді Риби просто відмовляються належним чином реагувати на красномовство Близнюків. Це може стати початком кінця, так як Близнюки будуть недовго терпіти, щоб їх ентузіазм і спалах натхнення охолоджувалися риб’ячим песимізмом. Риби можуть запропонувати віру, наснагу і підтримку, якщо захочуть. А якщо не захочуть, то… може настати момент, коли «птах Меркурія» залишиться сидіти на гілці на самоті.

Багато хто з нас, мені здається, недостатньо вміють цінувати красу, але і Близнюки, і Риби гостро відчувають мінливу красу природи, насолоджуються фарбами сходу і заходу, занурюються душею в мистецтво, поезію або музику… Риби вбирають красу в захваті, мовчки. Близнюки широко посміхаються, охоплені благоговінням і схвильовані інтересом. Прекрасне, з’єднуючи Риб і Близнюків, стає мостом, через який вони можуть перекинути сонячний промінь… і, можливо, дотягнутися один до одного.

Є між ними ще одна схожість — їм важко сконцентрувати свою увагу на те, що ви говорите, чи довго дивитися вам в очі. У Близнюків гострий, насторожений, іноді глузливий погляд. У Риб погляд ковзний, м’який, вологий, але повний розуміння, коли зупиняється на вас, що не так вже часто трапляється.

Риби є для нас таким хорошим резонатором, тому що самі пройшли через багато в кармічному або духовному сенсі. Вони навчилися обходитися без постійної уваги і лестощів. Сила Нептуна в тому, щоб знати, як без чого обійтися, не скаржачись, і це зброя Риб проти розчарувань життя. Ці люди сильніше, ніж вони здаються, і набагато витриваліше, ніж можна припустити за їх зовнішнім виглядом.

Риби ще до народження привчені до того, що на них не звертають уваги, тоді як Близнюки з пелюшок звикли до того, що їх чують і помічають. Близнюки мають потребу в спілкуванні, а співчуваючі Риби майже завжди знайдуть час з щирим інтересом вислухати чужі печалі і радості. Близнюки просто не виживуть без аудиторії, здатної оцінити їх дар красномовства, а Рибам не вижити без усвідомлення своєї необхідності.

Кожен з них може дати іншому те, чого у нього немає. Треба тільки менше думати про себе і більше чути іншого.


Залишити відгук