Риби і Козеріг Сумісність

Відносини будь-якого властивості не пов’язували цих людей, разом їм буває добре і спокійно. Між ними є багато спільного, і навіть у відмінностях вони стають один для одного взаємним доповненням. Одним із секретів гарних відносин у цій парі гороскоп називає можливість Козерога задовольняти свої потреби в домінуванні внаслідок відсутності такого прагнення у Риб, які у всьому покладатися на більш сильного партнера. Користь від таких відносин буває взаємна: під впливом Риб Козероги найбільш повно реалізують відведену їм природою життєвий потенціал, а Риби отримують надійного покровителя.

В спокійному присутності Козерога Риби часто відчувають себе затишно і безпечно, як ведмежата, коли вони ховаються в барліг на зиму. Може здатися дивним, що Риби порівнюються з ведмедем, але правляча планета Козерога Сатурн саме так впливає на Риб. Із-за того що ними керує ненадійна і невловима планета Нептун, Риби вважають стійку стабільність Сатурна, напрочуд комфортною.

Навпаки, у присутності Риб Козероги відчувають безтурботність і почуття польоту, наче мильні бульбашки. Може здатися дивним, що Козерога порівнюють з мильною бульбашкою, але правляча планета Риб Нептун діє на Козерога саме так. Із-за того що ними керує строгий, що вимагає дисципліни Сатурн, Козероги вважають, мрійливу, розслаблену свободу Нептуна такою чарівною і обіцяє.

Ну що ж. Риби і Козеріг магічно змінюються від близькості один одного. Це дійсно чудово, чи не правда? Всім Козерогам і Рибам добре б зрозуміти, скільки чудес може дати їм співпрацю один з одним, і усвідомити велику цінність невловимих, але таких дорогоцінних дарів, якими вони можуть обмінятися. Розум допоможе їм впоратися з усіма труднощами, які їм доведеться переживати час від часу. Але давайте зупинимося на позитивних моментах їх сумісності трохи довше, перш ніж почнемо обговорювати небезпеки, які їх очікують.

Козероги відчувають себе з Рибами якось більш впевнено, ніж з іншими знаками Зодіаку. Хоча Козерогові вдається чудово уживатися з Тельцем і Дівою, вони значно частіше, ніж Риби, вибивають його з колії. З іншого боку, Риби в якійсь мірі відчувають себе більш захищеними з Козерогом, ніж з іншими знаками Зодіаку, не рахуючи Тільця. Отже, у багатьох відносинах Козеріг і Риби створені один для одного.

Якщо їх Місяця або Асценденты знаходяться в протиріччі, вони будуть часто сваритися. У разі сприятливих аспектів вони зуміють знайти щастя один з одним. У більшості випадків Риби і Козероги відчувають і думають однаково і розбіжності в думках між ними зустрічаються набагато рідше, ніж можливість узгодженого і не вимагає практично ніяких зусиль співробітництва. Навіть у тих областях, в яких їх думки розходяться, вони вміють знаходити компроміс або переконувати один одного.

Немає сумніву, що всі Риби незалежно від статі і віку схильні баритися і часом бувають надто поступливими. Таке ставлення буде турбувати типового Козерога, який ніколи не бариться ні у великих, ні в дрібних справах і часом занадто впертий. З боку добре видно, що обидва тільки виграють від спілкування один з одним, однак Рибам і Козерогам не так просто зрозуміти очевидне. Якщо Риба є рідкісним типом Риби-Кита, вона може пригнічувати Козерога до тих пір, поки Козеріг не відчує шалену паніку.

Але якщо Риба — типовий представник свого знака, небезпека полягає в іншому. Тоді завжди є можливість того, що більш сильний Козеріг буде настільки пригнічувати Рибу, що вона стане тінню Козерога, мовчки страждаючи від жахливої втрати власної особистості. Перелякана Риба може звернутися до брехні, наркотиків, алкоголю або просто зникнути, тихо, без попередження. Той, ким управляє Нептун, зрештою позбавляється від ув’язнення духу так чи інакше. Це неминуче.

Але це крайнощі невдалої зв’язку «дітей» Нептуна і Сатурна, яка трапляється лише тоді, коли між їх картами народження є додаткові напружені аспекти. Набагато частіше Козеріг і Риби надовго стають друзями (особливо при гармонійної Місяці). Вони набагато більш схожі, ніж різні, і навіть їх відмінності чудово доповнюють один одного. Зазвичай їм подобається одна і та ж музика, вони сміються над одними і тими ж жартами, а тонкий гумор Козерога майже завжди викликає посмішку на виразному обличчі Риб.


Залишити відгук