День Народження 4 Травня: Знак Зодіаку — Телець

Люди, які відзначають 4 травня свій день народження, амбітні, багато працюють і проявляють надзвичайну практичність. Ви чітко знаєте, чого хочете, і володієте достатньою впевненістю і наполегливістю, щоб це отримати. Ви будівельник, повільно і послідовно працює заради досягнення мети, реалізуючи свої плани та мрії з неймовірним завзяттям і рішучістю. Якщо ви зібралися щось зробити, то не дозволиш нікому і нічому збити вас зі шляху. Численні таланти дають вам шанс реалізувати себе в області бізнесу і фінансів. Додатково до цього ви дуже проникливі в розумінні психології людей і їх потреб.

Народженим 4 травня слід побоюватися енергетичної виснаженості, що найчастіше є наслідком надмірної вимогливості з боку оточуючих. Для підтримки здоров’я і щастя необхідні регулярне харчування, повноцінний сон. Виховання дітей, як правило, стає завданням першочергової ваги, до того ж саме в процесі виховання потомства найбільш повно розкриваються якості годувальників і опікунів. Позитивний вплив на здоров’я народжених 4 травня надає краса у всіх її проявах; позбавлені краси, вони страждають як морально, так і фізично. Як і всі Телята, народжені 4 травня обожнюють поїсти, але їм слід контролювати свій апетит: вони набирають вагу надзвичайно швидко. Легкі фізичні навантаження — такі, як піші прогулянки, садівництво, — вельми корисні. Народжені 4 травня повинні берегти голосові зв’язки, особливо якщо спів або ораторство — частина їхньої професії.

Народжені 4 травня просто горять бажанням поділитися з іншими тим, що дізналися самі, — чи то з підручників або з власного досвіду. Незалежно від того, викладають у школі, ці люди готові досконально пояснити всі тонкощі досконало пізнаного ними предмета. Хоча зовні вони справляють враження людей м’яких і навіть боязким, в них живе глибока сила, завдяки якій вони здатні брати на себе скільки завгодно складні і відповідальні завдання. До лідерства, проте, вони ніколи не прагнуть, воліючи працювати у складі команди. Відмітною властивістю народжених 4 травня є деяка схильність до ризикованих підприємств, хоча на перший погляд вона може здатися несподіваною. Багато з них виявляють в собі це якість вже в зрілі роки, коли все сильніше відчувається потреба в самообновлении і зміни, без яких неможливе подальше духовне зростання.

Знак Зодіаку 4 Травня — Телець

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку відноситься до знаків Землі, які відрізняються конкретністю, вірністю, витримкою, творчою силою.

Планета Управитель: Венера. Телець отримує від неї вміння поводитися з грошима, а також почуття прекрасного. Планета сприятлива для представників богеми, живописців і тих, хто працює з готівкою. Планета у вигнанні – Плутон. Відповідає за невміння думати стратегічно і ділитися.

В цей день народжуються дуже працьовиті Тельці, вкрай практичні і амбітні люди. Вони чудово розуміють, що їм потрібно від життя, і твердо, методично працюють в заданому напрямку, не покладаючи рук. Ці люди дуже настирливі і уперті, вони можуть рухатися до мети повільно, але ні за що не зійдуть з дороги. Їх вотчина – це грошові потоки і комерція. Чужих людей вони бачать наскрізь, інтуїтивно розбираючись в їх психології.

Зовні спокійні, іноді навіть консервативні, в душі вони — азартні гравці. Ризик для них не зводиться лише до фізичного дії, він може проявлятися в сміливості і зухвалості мрій, народження нових ідей, руйнуванні стереотипів. Отже, рано чи пізно в їхньому житті настає момент, коли їм належить виявити дрімаючий в них азарт. Зовнішня м’якість народжених 4 травня іноді створює оманливе враження легкодоступність і уразливості цих людей. Однак їх внутрішній стрижень допомагає їм протистояти будь-яким формам тиску, а спокій і врівноваженість можуть змінитися впертістю й твердістю. Хоча в більшості випадків з народженими 4 травня можна домовитися, в принципових питаннях вони твердо відстоюють власну точку зору і переконати їх практично неможливо.

Народжені 4 травня, як правило, дуже дорожать своїми ідеалами і не допускають компромісів щодо них. Внутрішня стабільність, властива цим людям, а також їх чуйність залучають до них тих, хто шукає опори і підтримки. Однак народженим 4 травня слід пам’ятати, що не можна цілком присвячувати себе турботі про інших (друзів, сім’ї і навіть організації). Вони можуть бути щасливі, віддаючи себе служінню суспільству або конкретній людині (і не завжди самому близькому), але після довгих років такої відданості можуть пересититися своїми обов’язками і побажають звільнитися від них будь-яку ціну.

Як правило, народжені в цей день вітають відхід на пенсію, оскільки саме тоді для них настає благодатний період обігу до власним інтересам. Багато з тих, хто народився 4 травня, пізно розцвітають і лише до років сорока-п’ятдесяти приходять до усвідомлення того, що є справжнє щастя. Народжені 4 травня — люди надійні і завжди готові допомогти. Їх судження частіше виражаються не словами, а вчинками і особистим прикладом. Чуттєві і земні натури, вони спокійні і щасливі, коли перебувають в домашній обстановці, відповідної їх розуміння краси і гармонії.

Чоловік Телець — народився 4 Травня

Чоловіки, які народилися 4 травня, володіють наступними якостями: артистичністю, продуктивністю, працьовитістю. Тельці не відрізняються ідеалізмом, вважаючи за краще аналізувати і вибирати комфортну для себе жінку на все життя. Вони воліють рівноправні відносини, а вступивши в шлюб, рідко розлучаються.

Жінка Телець — народилася 4 Травня

Жінки, які відзначають день народження 4 травня, не схожі на інших такими якостями: чарівністю, природністю, а також рішучістю. Тельці – одні з найкрасивіших жінок зодіакального сузір’я, що відрізняються потужною сексуальною енергією і прагненням бути в центрі уваги. Нерідко вони стають душею компанії, при цьому не претендують на безумовне лідерство.

День Народження 4 Травня

4 травня – день найбільш незвичайних Тельців. Люди, день народження яких припадає на 4 травня, — це Тельці. У чому полягає особливість цих людей? Люди, народжені 4 травня знак зодіаку Телець, є в деякому роді вчителями. Їх долає спрага поділитися отриманою інформацією. Вони не шкодують знань з підручників та відомостей, які їм дісталися від інших людей. При цьому вони готові до дрібниць пояснити той чи інший, знайомий їм аспект. Їх зовнішність оманлива. Виглядають дані люди боязкими, тихими, лагідними. Однак насправді це цілісні особистості, з міцним внутрішнім стрижнем. Дивовижна сила закладена в їх характері. Саме тому їм по плечу будь-які складнощі. Телята, що народилися 4 травня, можуть вирішити будь-яку справу, впоратися навіть з найскладнішими проблемами. При цьому лідерство як таке їх зовсім не займає.

Любов до ризику – ключова особливість цих особистостей. При цьому самі вони інколи живуть багато років і навіть не здогадуються про таке своєрідності. Ризикованість і авантюризм у цих Телят часто виявляються вже в зрілому віці. Вся справа полягає в тому, що люди, народжені 4 травня знак зодіаку Телець, можуть відчувати спрагу змін. Їм необхідно постійне оновлення. Стосується це не тільки навколишнього світу, але й їх самих. Це дозволяє їм рости і розвиватися в моральному сенсі.

Чоловіки і жінки, які народилися 4 травня знак зодіаку Телець, дуже загадкові, непередбачувані і незвичайні. Це сукупність контрастів. За милою і соромливою зовнішністю криються справжні авантюристи і гравці з неприборканим азартом. Причому, ризик в їх розумінні не зводиться тільки до якихось божевільних вчинків. Максимумом для таких Тельців є надмірність думок і бажань. Їм важливо ламати рамки та усувати стереотипи.

Народжені 4 травня знак зодіаку Телець, особистості тільки зовні здаються вразливими та беззахисними. Насправді за їх врівноваженістю і непроникністю можуть критися настирливість і навіть жорстокість. Вони дуже сильні. Їм не страшні потужні випробування. При цьому з даним типом Тельців зазвичай легко знайти компроміс. Домовитися з ними можна тільки в тому випадку, якщо справа стосується питань принципового значення. Тут з ними сперечатися марно. Доводи і аргументи діяти не будуть. Вся справа в тому, що для осіб, народжених в цю дату, крайньої цінністю мають власні ідеали.

Чуйність, стабільність, внутрішня впевненість – ось те, що відрізняє даних Телят. Це привертає до них слабких людей. Адже дані особи можуть надати неоціненну допомогу і підтримку. Саме тому тим, хто народився 4 травня, не варто повністю присвячувати себе комусь. Вони можуть протягом довгих років віддано служити людині. Проте обов’язково настане момент, і вони зненавидять все навколо і себе за таку гіпер опіку. Тельці цього дня можуть стати зразком надійності і відданості. Вони є приземленими особистостями. Щастя для них – це бути вдома, відчувати затишок і комфорт. При цьому їм не рекомендується віддавати своє життя на вівтар комусь або чомусь. Не потрібно боятися своїх бажань і почуттів.

Любов і Сумісність

У любові ви здаєтеся холодним і незворушним людиною, але насправді так само емоційні, як і інші Тельці, просто не любите демонструвати свої справжні почуття. У глибині душі ви — романтик, але якщо у вас є невпевненість, то віддаєте перевагу залишатися закритим і стримувати себе.

Кращі спілки у практичних Тельців складаються з іншими представниками стихії Земля – Дівами і Козерогами. Всі троє – стабільні, серйозні, не шукають випадкових зв’язків, люблячі чуттєві задоволення і комфорт. При цьому з четвертим представником знаку Землі – Вагами – стосунки не складаються – більш брутальний і сильний Телець дратується поверховістю і рафинированностью партнера. Суперечливий, але пристрасний союз можливий зі Скорпіоном.

Після 30 Тельці змінюють свої пріоритети і філософські погляди, а тому можливі варіанти їх зближення з вогняними знаками – Близнюками і Овнами. Близнюки вносять в життя практичного Тільця інтелект, однак легковажність і непостійність Близнюків здатні зруйнувати гармонію. Союз з Овном здатний додати Тельцю потужної життєвої енергії, проте здебільшого він базується на сексі, а не на спільних інтересах. Непримиренний і егоїстичний союз чекає Тельців і Львів, але самий рідкісний варіант – відносини зі Стрільцем.

Робота і Кар’єра

Народилися 4 травня люблять і вміють відмінно пояснювати, більш того, вони раді ділитися накопиченим досвідом або своїми специфічними знаннями з іншими людьми. З них виходять хороші викладачі. З першого погляду вони здаються нерішучими, м’якими і іноді боязкими, але це тільки видимість, насправді це дуже відповідальні і сильні люди. Вони не люблять стояти на чолі колективу, воліючи бути лише одними з рівних, а не лідерами. До повної несподіванки оточуючих, народжених 4 травня час від часу тягне на ризик. Іноді ця нотка авантюризму прокидається в народжених 4 травня після тридцяти років, коли вони особливо гостро відчувають необхідність змін і розвитку.

Прихильність до традицій та старовини, стриманість і спокій парадоксально приховує любов до пригод і ризику. Іноді свій авантюризм ці люди втілюють у боротьбі зі стереотипами і очікуваннями, хоробрості і деякою нахабства, генерації нових ідей. У будь-якому випадку в житті цих людей одного разу настане день, коли їх потягне на азартні пошуки пригод. А їх маска, м’якість, буває, вводить в оману оточуючих, створюючи у тих враження, що народжені 4 травня дуже слабкі і навіть безпорадні, потребують підтримки з боку оточуючих і їх захист. Насправді під м’якістю народжених 4 травня ховається жорсткість і навіть іноді жорстокість, з чужим натиском вони впораються без проблем. На компроміси ці люди цілком здатні йти, але тільки якщо не порушені їхні принципи, в цьому випадку більш впертого і наполегливої істоти Вам буде не знайти.

Здоров’я і Хвороби

Народився 4 травня людям потрібно стежити за рівнем своєї втоми і пам’ятати про те, що час від часу усім потрібен відпочинок і сон. Не слід також харчуватися швидко, похапцем або від випадку до випадку, нерегулярно. В той же час не варто переїдати, так як зайва вага – не просто слова для народжених 4 травня. Цим людям обов’язково треба оточити себе красивими і гармонійними речами, для них споглядати красу – дуже важливо для їх психічного самопочуття.

З цієї метою їм варто частіше подорожувати або хоча б виїжджати на природу. З фізичних навантажень їм більше іншого підійдуть тривалі піші прогулянки і садівництво, тобто не дуже активне фізичне навантаження. Вразливе місце організму цих людей: голосовий апарат, тому їм потрібно завжди берегти горло, в зимовий час обов’язково носити теплий шарф. Особливо важливо берегти голосові зв’язки, якщо їх професія передбачає використання голосу (викладач, співак, актор, диктор).

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, яким дана можливість самим вибрати шлях, по якій вони підуть. Якщо людина обирає шлях зла, бездушшя, наживи, життя його буде безпросвітної, повної потреби. Якщо ж він піде шляхом еволюції, то зможе стати успішним в тій сфері діяльності, яку вибере. Удача, добробут стануть чином його життя. Народжені в цей день наділені сильним характером, волею. Вони люблять свободу, незалежні від чужої думки, справедливі, чесні, добросерді.

Поради Тельцям, Народженим 4 Травня

Народжені 4 травня не повинні забувати, що цілком присвятити себе турботі про інших людей не вийде. Та й частенько після багатьох років вірності і відданості (це стосується як роботи, так і особистих відносин цих людей) вони можуть відчути деяку втому, брак віддачі, з-за чого віддаляться від об’єкта своїх зворушливих турбот. Тому, наприклад, у професійній сфері, цим людям дуже важливо вчасно піти на пенсію, не чекаючи, поки вони морально «перегорять».

Ці люди іноді тільки до піввікового ювілею починають розуміти, що таке справжнє щастя і в чому саме для них воно полягає. Зазвичай повністю щасливі ці люди вдома, у затишній, милої серцю атмосфері, серед улюблених рідних людей. Щодо їх вони завжди дуже надійні, ніколи не підведуть і не змусять довго чекати допомоги. Підтримка від цих людей відчувається не тільки словесна, то і матеріальна, і проявлена у вчинках. Їх стабільність і їх стрижень, їх внутрішня сила завжди тягне до цих людей тих, кому потрібна допомога і захист.


Залишити відгук