Риби і Рак Сумісність

У характері людей цих знаків Зодіаку є риси, що зближують, і віддаляють їх один від одного, тому сумісність між Рибами і Раками може бути непоганий — за умови, що обидва внесуть до взаєморозуміння свою лепту. Обидва знака володіють схожими звичками, величезне значення в їх житті мають почуття та емоції, але Раки, незважаючи на всю свою емоційність, все ж менш мрійливі, ніж Риби, і більш міцно стоять на землі. У такому поєднанні від обох партнерів не доводиться чекати абсолютної вірності один одному. Вони по-різному дивляться на матеріальну сторону життя, що також їх аж ніяк не зближує. Це поєднання гороскоп не відносить до вдалим, але при певних зусиллях все може скластися.

Коли Риби і Рак разом, їх супроводжує гармонійна мелодія вібрації. За винятком тих випадків, коли світила або планети в їх гороскопах перебувають у складних аспектах, більшість спілок Рак — Риби складаються вдало. Часом вони розуміють один одного краще, ніж кого б то не було, і, звичайно, набагато краще, ніж інші розуміють їх — цих трьох. Так, їх не двоє, а троє (Риби — знак двоїстий, його символ — дві риби), і вони однаково потайливі, чутливі, мінливі і непостійні. Настрій Риб управляється приливами і відливами почуттів, а вони убувають і прибувають, повторюючи припливи і відливи океану.

Намагатися визначити настрій Риб в якийсь певний момент — все одно що намагатися визначити колір перламутру. Як тільки ви подумаєте, що знайшли йому точне визначення, що-то в ньому спалахує, і він змінюється. Так як фантазії Риб таємничим чином залежать від припливів і відливів, можна сказати, що і на них впливає Місяць, хоча вони — люди Нептуна.

На Раків Місяць впливає не настільки побічно, тому вони більш передбачувані. Риби можуть прогнозувати настрій Краба, просто звіряючись з місячними фазами в календарі, але у Раку будуть великі труднощі, якщо він вирішить скласти графік змін настрою у Риби — одного, ділового партнера, родича, коханця або чоловіка. Їхні стосунки — це хвилююча гра, повна загадок. Це поєднання сприятливо, але і воно не здатне дати гарантію повної і постійної сумісності. Час від часу можуть виникати конфлікти, які вимагають деякого компромісу, і це залежить не тільки від можливих негативних аспектів Сонце-Місяць між картами їх народження, але і від деяких індивідуальних якостей їх все-таки різних натур.

Коли ці два знаки Води стосуються теми грошей, у їх відносинах піднімаються величезні хвилі. Риби частіше всього думають про гроші як про прикрий неминучість, як про зло, з яким треба мати справу з найменшими витратами, і, звільнившись, забути про все до наступного разу. Люди, керовані Нептуном, зазвичай недбалі з готівкою, рідко економні і не дуже зацікавлені в тому, щоб збирати гроші, вважати і приховувати, враховувати якісь там доходи, прибутки, збитки тощо. Все це таке нетворческое, прозовий і відверто нудне заняття!

Рак, навпаки, ставляться до фінансових питань з поштивістю і благоговінням. Для типового Раку дзвін монет — приємна музика, шелест розвертають банкнот (або акцій) майже симфонія. Краби дуже добре розуміють всі складнощі взаємної вигоди і навіть можуть спробувати впровадити ці теорії в мрійливе свідомість Риб — правда, з незначним успіхом. Обережність і ощадливість — ось гасло Краба. Цей девіз підтримується несвідомим страхом злиднів, породжуючи у деяких «місячних» людей дивні і забавні звички.

Якщо обережність і ощадливість — гасло Краба, то недбалість і щедрість (іноді непомірні) — девіз Риб (за винятком тих рідкісних дітей Нептуна, в чиїх гороскопах явно відчувається вплив Раку, Діви, Тельця і Козерога). Про обережність вони замислюються лише тоді, коли мова йде про особисту безпеку, і хочуть жити так, щоб їх не турбували, але і вони не збираються турбувати інших. «Живи і дай жити іншим» — це так схоже на переконання Водолія, але, може, виявляється більш явно. Риби не стануть вчити жити інших, хоча це не означає, що чуже життя їм нецікава. Відомо, що вони трохи цікаві. Звичайно, вони не стануть шпигувати або щось з’ясовувати спеціально, але ті плітки, які пропливають повз їх вух, їм явно цікаві.

Раки, і чоловіки і жінки, власники по відношенню до інших і намагаються ліпити з інших те, що їм подобається. Вони отримують задоволення від того, що сунуть ніс в таємниці інших людей, але свої власні зберігають за сімома печатками. Їм вдається дізнатися, що ви думаєте, поволі, але коли ви намагаєтеся з’ясувати, що ж думають вони, вони закривають свій панцир, так що ви навряд чи що-небудь з них вытянете. Однак Рибам, як і Скорпіону, це іноді вдається. Це тому, що Риби — такий співчуваючий і уважний слухач, а ні в кого немає стількох страхів, що переслідують спогадів, одночасно прекрасних і сумних мрій і трепетних надій, як у Рака.

Просто йому нема кому вилити свою душу. Але як це радісно — коли у тебе є слухач, який насправді знає, як буває, коли так гостро відчуваєш, що тебе не люблять, і тобі так самотньо і ненадійно. Є хтось, хто буде безкорисно радіти твоїм успіхам і перемогам, хто буде співпереживати твоїм провалів і розчарувань. Яке ж це солодке полегшення! Покора та доброта Риб теж будуть переливатися через край, поки вся енергія Нептуна (слабка та незначна) не вичерпається. Зазвичай Риба не вдає, що їй цікаві секрети Краба, — це не просте прояв ввічливості, а справжній інтерес і даний участь, і, мабуть, ніхто не оцінить це більш щиро, ніж зворушений увагою і співчуттям вдячний Краб.

Одна з головних небезпек цих на перший погляд благодатних відносин (крім конфліктів із-за грошей) — це їх пристрасті. Цілком можливий і менш небезпечний відхід від дійсності — в мрії, нереальність життя, в самообман того, що краще відкласти на потім. Спокусливі манливі задоволення плоті можуть заманити Краба і Рибу так глибоко, що хвилі зімкнуться над їх головами, так що вони повинні постійно бути напоготові. Буде краще, якщо ці двоє залишаться на здоровій дистанції від експериментів з чорною магією, гіпнозом, спіритичними сеансами та іншими виходять за рамки загальноприйнятого окультними науками, тому що спільні вібрації знаків Води занадто легко захоплюють їх у оманливе хвилюючі матерії, що іноді обертається трагедією.

Рак любить будинок та домашнє вогнище, а Рибам більше властива полювання до зміни місць. Але трапляється, що Крабів зачаровує далеке сяйво, і вони виповзають, щоб дослідити його, і губляться серед піщаних дюн, нездатні знайти дорогу назад, до домашнього вогнища. Коли це трапляється, здається, навіть Місяць хмуриться, відмовляючись висвітлити небезпечний шлях, поки самотній мандрівний Краб не покається по-справжньому. Навіщо йому ця кочове життя, коли є затишний будинок, знайомі аромати вчорашнього дня, старі друзі і сусіди? А також мама…

Іноді Краб попадається на приманку честолюбства. Можливість заробити величезні статки спокушає багатьох Крабів поїхати далеко від свого каміна і від яблуні у дворі. Але їх серця відмовляються слідувати за їхніми тілами, і довгі тривожні сни вперто кличуть їх повернутися додому. У Риб немає такої сентиментальної прихильності до будинку. Будинок дає відчуття затишної безпеки, і це так приємно! Але при найменшій можливості Риби готові плисти вгору за течією до іншого озера або навіть в океан, і для їх творчої уяви це краще, ніж нудне одноманітність і монотонність життя.

Краб і Риба можуть відправитися в подорож удвох, і це принесе їм задоволення. Потім серце Раку почне тягнути «місячну» особистість додому, особливо по ночах і під час повного місяця. Риба, можливо, повернеться — заради свого друга-Краба, — але неохоче. Для людей Нептуна зміни — це те, з чого складається життя. Риби повні уяви, але проблеми або інших земні обов’язки часто змушують їх відкласти свої мрії і змахувати з них пил в очікуванні того чарівного ранку, коли всі нарешті можна буде здійснити!

Але коли довгождана мить настає, Риба починає коливатися: вона не впевнена в тому, що її мрії варті того, щоб вирушати за ними в непізнані глибини. Якщо сумніви тривають довго, можливість здобути свободу несеться водою, і вона зникає до того, як Риба зробить перший рух. Риба залишається на мілині пересічного існування і змушена чекати іншого сліпучого ранку. Іноді воно настає, іноді ні. Але Риба ніколи не перестає сподіватися.


Залишити відгук