Риби і Овен Сумісність

Сумісність представників знаків Зодіаку Риби і Овен знаходиться під дуже великим питанням: ці люди не просто не схожі вдачею, світосприйняттям і своїм життєвим укладом, але буквально є антиподами один одного. Пасивне ставлення до життя Риб ніколи не знайде розуміння у Овна, ті ж будуть вважати його активність зайвої і дратівливою. Дати шанс на зближення і пристосування один до одного здатний хіба що який-небудь спільний проект, захопленість спільною справою. З цієї пари може вийти досить щаслива сім’я, але тільки в тому випадку, якщо обидві сторони цього дуже сильно захочуть та будуть готові заради цього йти на певні жертви.

<-IMAGES->

Зрозуміти відмінність між цими двома нескладно, достатньо перекинутися з ними парою слів. Почнемо з того, що добросерді Риби люблять робити людям приємне. Так, вони бояться відкритої конфронтації і відчувають себе незатишно, коли увага фокусується на них. Вони завжди цураються тих, хто суне ніс в чужі справи. Коли Овен зустрічає Рибу, у нього складається враження, що цим м’яким, добрим людиною можна управляти, як маріонеткою. Саме це він і намагається виконати. Яке оману!

Стихія Риб — Вода. Може здатися, що це найслабша з природних стихій. Але згадайте: вода камінь точить. І гасить Вогонь — стихію Овна. Секрет могутності Риб у непротивлення. Киньте камінь у річку — потік розступиться, поглине його, накриє і буде текти, як і раніше. До непротивлення злу насильством закликав той, чиє народження було передбачено, до речі, в Еру Риб, майже два тисячоліття тому. Ісус…

Союз між Рибами, якими править містичний, мудрий Нептун, і Овном, вдохновляемым вогненно-червоним Марсом, вигідний для обох. Фундамент його складають гроші (це внесок Овна) і таємниці (внесок Риб). Гроші і таємниці завжди залишаються важливою темою їхніх розмов, якби вони були родичами, друзями, діловими партнерами або подружжям.

Таємничість Риб, ревно зберігають свої секрети, часом бісить цікавого Овна, але в іншому він поблажливий до їхніх слабкостей, тому що зберігає в підсвідомості минулий досвід — адже Риби передують Барана на колесі Карми. Цей досвід минулого втілення проявляється у Овна як вразливість і образливість, з одного боку, і чуйність і щедрість — з іншого. Однак Овен відкидає пасивність Риб. Це ми вже проходили, дякуємо покірно! Овен не бажає повторювати уроки Нептуна.

Риби зазвичай дивляться на Овнів як на людей, здатних навчити їх чогось важливого, — таке ставлення унікально для Зодіакального кола. Вони найчастіше наслідують Овнам. Як правило, ці двоє не заважають один одному жити, скоріше, вони доповнюють один одного. Однак часом переживають бурхливі сутички (ініціатива Овна) або періоди охолодження (Риби).

Прямолінійного Овна іноді виводить з терпіння невловима безпринципність Риб. Один мій знайомий, народжений під знаком Риб, як-то порадив: «Обіцяй що завгодно, а потім відмовляйся!» Неважко здогадатися, як поставиться до цього до наївності чесний Овен. І як нетерпима для нього ця манера Риб вислизати невідомо куди, щоб в самоті дати відпочинок втомленої душі. Що поробиш. Риби не мають крутими рогами і марсіанської стійкістю. Обурлива, на погляд Овна, ухильність Риб зберігає їх енергію. Відгороджуючись часом від цього брутального світу і життєвих негараздів, вони зберігають молодість і спокій і без допомоги психоаналітика.


Залишити відгук