Риби і Водолій Сумісність

Риби з Водолієм дуже не схожі один на одного, і говорити про їх високу сумісності не доводиться, але, тим не менш, їх союз при деяких умовах може виявитися досить міцний і витримати перевірку часом. В якості зближують факторів слід зазначити дружелюбність Риб, їх доброту і лагідність, а з боку Водолія самостійність і нестандартність мислення, що спирається не тільки на почуття та емоції, але й на логіку і розум. Якщо при цьому обидва проявлять толерантність, знайдуть у собі сили зрозуміти, що мають справу з людиною інших спрямувань та іншими звичками, Риби з Водоліями цілком здатні доповнити один одного і скласти гармонійну пару.

Ці двоє можуть уявити, а зрештою й створити все, що їм прийде в голову. Уран-планета, Водолієм управляє, в астрології називається Алхіміком, і більшість Водоліїв дійсно винахідливі і налаштовані на чудеса. Тільки зрідка неизменчивость цього знаку Повітря перешкоджає уранианским спалахів чудесного і змушує деяких Водоліїв жити як всі інші люди, не думаючи про прекрасне безумство генія, яке намагається пробитися крізь їх постійні звички і погляди, крізь їх монотонний спосіб життя. Майте на увазі, я зараз говорю про меншості.

Але коли до Водолія у всій цій абракадабрі приєднуються мінливі Риби, навіть постійність цих рідкісних Водоліїв значно пом’якшується Водною стихією Риб, і їх уранианская сутність може вільно прориватися назовні. Звичайно, для середнього Водолія ніякої сторонньої допомоги не потрібно, щоб його загадковість стала очевидною. Риби просто додають ще один вимір божевілля і чаклунству.

У природі вода пом’якшує повітря, створюючи вологий туман — найкращу атмосферу для таємничої алхімії, здатної втілювати бажання і мрії в райдужну реальність. Простіше кажучи, Риби і Водолій добре впливають один на одного, і на цей втомлений, старий світ. Немає кінця тим чудесам, які вони можуть разом придумати і створити.

З цих двох вийшла б.приголомшлива детективна команда: Водолій як Шерлока Холмса з повним набором детектива (лупою, дурній капелюхом і екстравагантними звичками), отыскивающего точні факти, і Риби в якості доктора Ватсона, набагато більш чутливого, проникливого і розумного, ніж сам персонаж сера Артура Копан Доїла. До речі, вологий туман Лондона якраз являє собою зразок тільки що згаданого з’єднання Води і Повітря, так що він був прекрасно підходящим місцем для таємниць, які розслідував Холмс. Коли чужий умовностей, але сверхметодичный Водолій слід нептунианской інтуїції Риб, розгадка «Великого пограбування потягу» або «Великої крадіжки коштовностей» здається елементарною. Неважливо, хто з них чоловік, а хто жінка. У цій парі ні вік, ні стать не впливають на їх здатність проникати в невідоме.

Коли Риби і Водолій стикаються один з одним в поєднанні хлопчик-хлопчик, дівчинка-дівчинка, хлопчик-дівчинка (в будь-якому Водолій — астрологічний знак рівності статей), у своїй поведінці один з одним вони будуть злегка відхилятися від норми, не кажучи вже про поведінку їх обох у відношенні інших людей. Де б вони «літали» і не «плавали» — у конторі, в церкві, в музеї, вдома або в класі, — на цих двох дійсно варто подивитися.

Водолій мав би відчути, що він (або вона) можуть дечого навчитися у Риб, але, бачте, Водолії зазвичай вважають, що знають вже практично всі. Однак Водолій тільки виграв би від наслідування терпінню, притаманного більшості Риб, так як він сам наділений цим якістю чисто символічно. Риби повинні реагувати на вібрацію їх союзу з співчутливої терпимістю до примх, слабостей і примх Водолія, і більшість Риб так і роблять. По натурі Риби схильні, вилазити зі шкіри геть, щоб догодити людям, в той час як Водоліїв анітрохи не хвилює, що вони не догоджають рішуче нікому.

Сумісність Водолій Риби: Перешкодою для досягнення гармонії може виявитися нептунианская схильність до скритності, до постійного придерживанию якихось дрібниць. Це може довести середнього Водолія просто до сказу. Як правило. Водолій не цікавиться особистим життям інших людей, оскільки з усіх Сонячних знаків він найменш схильний до пліток, якщо виключити знівечений Меркурій в його гороскопі. У звичайних умовах ці люди не сунуть носа в чужі справи. Але цього чоловіка або жінку спокушає і дражнить навмисна ухильність, і, якщо вони з нею стикаються, тут же на світ Божий витягується лупа і починається гонитва за секретом. Водолії просто не виносять, щоб ящик Пандори був замкнений.

Коли мова йде про загадки або головоломках життя в цілому (або людей, зокрема), Риби і Водолій з захопленням разом вгадувати відповіді. Водолій просуне голову прямо у вікно його цікавлять людей і запитає. Риби будуть триматися на відстані кількох кроків (типові Риби ніколи не наважаться так влазити до незнайомих людей), снедаемые цікавістю і бажанням дізнатися, що вдалося з’ясувати Водолію в його уранианской невимушеній, але прямій манері. Водолії можуть підійти до людини і поставити йому самий приголомшливий питання. Вони не грубі навмисно, вони просто хочуть знати.

Досить часто вони дізнаються, тому що більшість з них так дивуються, коли чують що-небудь начебто: «Коли ти був маленький, наливав ти воду в повітряні кульки, щоб кидати їх з вікна?», що ми відразу ж відповідаємо, не думаючи. Тільки у Стрільця цікавості більше, ніж у Водолія. (Лев і Скорпіон теж цікаві, але це цікавість краще контролюється.) Є різниця між сплетничаньем або вынюхиванием і уранианским цікавістю. Водолій ламаного гроша не дасть за те, щоб дізнатися, чому його сусід був одружений шість разів або який його банківський баланс, але він або вона раптом несподівано запитають, чому цей сусід пофарбував будинок в рожевий колір, тримав півонія коли-небудь будинку ручну змію, що він думає про вегетативному розмноженні або заробляв він коли-небудь безкоштовний квиток у цирк тим, що носив воду для слонів.

Більшість Риб не задають прямих запитань. Їх здогадки і психічне сприйняття відкривають їм так багато, що не треба про все питати. Уранианские передчуття і Природна інтуїція повинні були б дозволяти Йому теж мовчки про все здогадуватися, але Водолії хочуть все знати напевно.

Є багато властивостей і примх, загальних для Водолія і Риб. Однак є і кілька помітних відмінностей. Наприклад, люди, керовані Нептуном, — мрійники. Ті, ким управляє Уран, теж мріють, але більш диким, заплутаним чином. Риби люблять мистецтво, музику, поезію, принаймні більшість з них. Водолій любить все це, але він може несподівано віддати перевагу шарманку з мавпочкою класичного піаніно.

Ці двоє і виходити з себе, ймовірно, будуть по-різному. Коли Риби сердяться, вони або виливають потік роздратованих слів, — або відмірюють пару тихих, але виразно несхвальних фраз, а потім замовкають, що приводить у відчай Водолія, не приемлющего такий спосіб боротьби з неприємностями.

Уранианский спосіб розбиратися з розбіжностями — миттєво (і непередбачувано) вибухнути громами і блискавками, розраховуючи, що гроза очистить повітря і швидко вщухне і забудеться. Але Риби пам’ятають неприємні емоції трохи довше, і їм потрібен час на роздуми на самоті, перш ніж вони будуть готові до нормального спілкування.

У грошових питаннях вони більш-менш схожі. Деякі Водолії акуратно вважають кожен зароблений або витрачений пенні, а потім миттєво забувають загальну суму. Риби так само заплутуються з грошима. Вони часто вираховують банківський баланс у голові, на звороті конверта або на стіні біля телефону. Однак, якщо в обох Луна або Асцендент вдові, вони будуть справжніми ходячими калькуляторами. Звичайно, ми вивчаємо середніх або типових Водолія і Риб, як і всі інші знаки, але я думаю, мені варто постійно нагадувати вам про винятки, коли позиції інших планет дещо або значно послаблюють ті чи інші якості. Все ж, коли ви подивіться уважніше, ви знайдете основні властивості, притаманні їх знаків, надруковані в підсвідомості.

Допомагаючи Йому зрозуміти, як розібратися в Рибах і спілкуватися з ними, астрологія рекомендувала б багато м’якості, миру і спокою. І зображення. Керованих Нептуном нервує недолік спокою, ним потрібна постійна стимуляція в області абстрактного мислення.

Допомагаючи Рибам зрозуміти, як розібратися у Водолії і спілкуватися з ним, я б особисто рекомендувала вивчити висловлювання Водолія Авраама Лінкольна: «Вони роблять те, що вони роблять, тому що вони є те, що вони є». Ніхто не міг би більш коротко визначити природу Урану. Щоб зрозуміти її, потрібно самому володіти нею.


Залишити відгук