Риби Сумісність

Риби дуже відрізняються від інших представників зодіакального кола своєрідністю мислення, способу життя. Вони дуже оригінальні в своїх ідеях, хоча можуть виношувати їх у собі, не намагаючись ділитися з ким-небудь. В одній людині може поєднуватися відразу дві Риби – жива і мертва. Від того, яка з них починає домінувати, залежить і поведінка Риб в конкретний відрізок часу. Риби люблять доглядати за іншими, присвячувати себе турботі про близьких, але глибоко переживають, коли ними починають відверто користуватися.

Риби намагаються уникнути прямого впливу на себе, хоча дуже потребують підтримки і розуміння. Повинен бути хтось, хто зможе повертати їх емоції в потрібну сторону, не даючи панікувати або нервувати без причини. Риби воліють жити в дуже уявному, вигаданому світі, тому що їх дуже турбує сувора реальність. Іноді своїми фантазіями вони намагаються замінити справжню життя, і тоді вони дуже близькі до помилок і самообману. Їх дуже легко обдурити, тому що Риби схильні ідеалізувати, як людей, так і відносини з ними. Риби можуть стати підозрілими і замкнутими, якщо в житті неодноразово зустрілися з обманом. Почуття дуже потрібні їм, щоб не відриватися від реальності, відчувати радість життя і мати цілі, підживлюватися енергією і дарувати свої почуття коханій людині.

Найбільш сумісними знаками з Рибами вважаються Телець, Рак, Скорпіон і Козеріг. Найменш сумісними з Рибами вважаються Близнюки і Стрілець.

<-IMAGES->

Ця таблиця показує середні результати відносин Риб з кожним із знаків зодіаку. Посилання в таблиці ведуть на додаткові статті про сумісності Риб, які більш докладно описують даний вид відносин.

Кожна комбінація Риб з іншими знаками зодіаку має свої сильні і слабкі сторони, і майже кожна з них володіє своїми особливостями і унікальними особливостями. У зв’язку з цим кожної можливої комбінації присвячена окрема стаття, в якій більш детально розглянуті всі сильні і слабкі місця цих відносин. Астрологічна зв’язок часто може відрізнятися від класичних канонів, тому ми рекомендуємо ознайомитися з описами самих знаків, вивчити особливості їх характеру, а також подивитися на відносини з точки зору кожного партнера окремо.


Залишити відгук