Ваги і Діва Сумісність

Союз Землі і Повітря створює пилову бурю. Сумісність знаків Терези та Діва навряд чи стане основою міцних гармонійних стосунків. Спільне життя цих партнерів частіше тягне за собою постійне смикання один одного з найменшого приводу. При чому порушником спокою, як не дивно, є Діва. Представник цього знаку часто критикує партнера, не надто добре вибираючи форму висловлювань. Це причина гострих конфліктів між Дівою і Вагами.

Ваги і Діва — сумісність знаків Життєві принципи цих людей абсолютно різні. Діва всю енергію звертає в діяльність. Людина, народжена під знаком Діви – стовідсотковий трудоголік, оскільки тільки постійна діяльність дає йому відчути внутрішню рівновагу. Життя Терезів проходить у постійній турботі про себе і комфорт. В результаті на них обрушается потужний шквал звинувачень в ліні і дозвільному поведінці з боку Діви. Терези ж дивуються: навіщо створювати стільки метушні та постійно працювати, адже потрібно насолоджуватися життям тут і зараз! Їм набагато простіше досягти рівноваги, на те вони і Ваги.

Сумісність Ваг і Діви несе в собі можливість формування шлюбу з метою співпраці. У тому випадку, якщо обидва партнери будуть зацікавлені в одній справі, їх відношення стануть вельми плідними. Незважаючи на більшу ймовірність виникнення конфліктів в парі Діви і Терезів, між ними відбувається і багато приємного.

Наприклад, обидва вони люблять порядок і справедливість в усьому. Їм імпонують рівні, без сильних емоційних сплесків, відносини. Діву надихає приголомшлива логіка партнера, а також його животрепетне оптимізм у всьому. Ваги у разі досягнення між партнерами взаєморозуміння навчать Діву радіти кожному моменту життя, не йдучи з головою в роботу.

Сумісність знаків Терези та Діва все ж несе в собі ложку дьогтю, яка отруює прекрасне спільне перебування закоханих. Діву дратує відсутність у Терезів вміння швидко приймати рішення. Тому лінь і повільність повітряного знака досить жорстко караються критикою і уїдливими коментарями з боку Діви.

Діву і Ваг можуть утримати разом або хороша інтимна сумісність, або загальні турботи. Хоча зобов’язання, що сковують цих людей, з часом стають нестерпними для них. В такому випадку Ваги починають шукати пригод на стороні, а Діви мучаться і страждають.

<-IMAGES->

Серед Ваг найчастіше трапляються ті, кого ми називаємо душею товариства. Вони розумні без зазнайства і веселі без кривлянь і кривлянь. Одне їх поява змушує посміхатися, оживляє збори найбезнадійніших — зануд і скигліїв. Вони додають солі в самий прісний розмова, надають блиск самим тьмяним ідеям, дозволяючи їм весело гратися в хвилях своєї логіки. Вони перетворюють краплі дощу в діаманти, а прозаїчну мильну піну — райдужний калейдоскоп повітряних куль фантазії.

до Речі, про повітряних кулях… Пробували ви коли-небудь побити повітряна куля? І не харчуйтеся — нічого не вийде. Він вислизає, скільки не тузи, яскравий і легкий. Єдиний спосіб розправитися з ним — це вколоти голкою. Ніжні і ввічливі по природі. Діви тим не менш озброєні повним набором голок і шпильок. І ніщо так не загрожує повітряно-райдужним світовідчуттю Ваг, як шпильки, подпускаемые Дівою. Хлоп! — і яскрава невагома сфера, до країв наповнена щастям, скривилася в жалюгідний, непоказний грудочку.

Правда, Діва не одразу пустить у хід шпильки. Дуже довго вона буде захоплюватися логікою, красномовством і оптимізмом Ваг. Типова Діва, спокійна і мирна душа, пишно розквітне під м’яким сяйвом Венери, керуючої Вагами. На якийсь час мир та злагода запанують між цими двома. Рівні відносини, без сплесків пристрастей, без прикрощів. Умилительное рівновагу індивідуальностей, акуратна гармонія загальних цілей. Терези люблять, щоб все було справедливо і гармонійно. Як і Діва.

Вони будуть блаженно бродити удвох, уникаючи всіх цих гучноголосих і грубуватих людей. Плекати надії один одного, пригладжувати один одному волосся, обмінюватися подарунками — зубними щітками або пастою — і книгами. В їх домі картини висітимуть абсолютно симетрично, вони ніколи не підвищать голоси до крику — все буде так мелодійно і благообразно!

Поступово з’ясується, що Діва не любить шумних вечірок, обтяжений необхідністю посміхатися і підтримувати світську бесіду (на відміну від товариських Ваг), зате змириться з нудною роботою і одноманітними обов’язками, такими, як миття посуду. Це так зручно! І ось уже прохання сиплються градом: розваж тітку Мілдред і дядька Каспера, посидь з дитиною, підстрижи галявину перед будинком… Та хіба мало є справ, які зовсім не до смаку Ваг?

Але земля під ногами починає тремтіти Ваг, чується гул (Діва — Земний знак). Це ще не землетрус, а просто кілька поштовхів. Діва терпляче і ввічливо пояснює Терезам, що не дозволить витирати об себе ноги. Можливо, хтось уявив, що придбав в одній особі покоївку, шофера, дворецького, трубкового і доглядальницю. Але це омана.

Ваги терпляче вислухають Білль про права Діви, зважать всі аргументи і визнають, що скарги справедливі. Він (або вона) добровільно погодиться взяти на себе принаймні половину обов’язків і відповідальності і вивільнити Діві дещицю часу — хай займається, чим побажає. Рівновага відновиться, але ненадовго.

У Діви золоті руки, всі домашні справи вона виконує грунтовно і докладно. Чого не можна сказати про Вагах… Всі знають, що ти не причесываешь собаку ззаду, тільки видимість створюєш! Не лий багато води на галявину — трава згниє! Знову галявина не полита, вона засохне! Коли протираешь машину, не залишай плям на капоті! І взагалі, твій прокляті кільця подряпали вітрове скло. (Більшість Ваг без розуму від коштовностей).

Наступає ніч, коли Діва виходить на кухню в пошуках проносного. Боса нога ступає на свеженастеленный лінолеум і… У-У!! О-О!! Відразу кілька цвяшків вп’ялися в п’яту. Ну, стережіться, Ваги! Пощади не буде. Запор, гнів і безсоння — страшне поєднання.

Втім, ми згущували фарби. Здебільшого відносини між цими двома Сонячними знаками — дружні, ділові, родинні, любовні або подружні — стабільні і спокійні. Діви знаходять у Вагах більше переваг, ніж недоліків, підозрюють, що ті вміють приборкувати хаос. Ваги можуть навчити Діву ставитися до життя простіше, примиряти ідеальне і досяжне і розуміти, що можна насолоджуватися життям, а не тільки вести облік невдач.

Ваги схвалюють працездатність Діви і трохи заздрять їй. Діві за душі справедливість Ваг, хоча її дратує їх нерішучість. Діви вважають довгий зважування всіх «за» і «проти» непотрібною тратою дорогоцінного часу. Іноді Діви ставлять в докір Терезам їх лінь, що абсолютно несправедливо, бо за періодами летаргії завжди слід прилив енергії та ентузіазму. Зрештою, людина має іноді відпочивати, якщо він розважається і трудиться з такою віддачею та ще підтримує рівновагу між роботою і дозвіллям.

Взагалі в натурі Ваг і Діви так багато спільного, що дуже важко провести грань відмінності. Як схожі, наприклад, чудова врівноваженість Ваг і прагнення до порядку Діви! У мене є друг-Риби, чий гороскоп одного разу я виправила, визначивши, що Асцендент знаходиться в знаку Скорпіона, і перемістивши його на один градус. Роками мій приятель не міг змиритися з цим і стверджувала, що його Асцендент знаходиться в знаку Терезів.

Справа в тому, що у нього була манія постійно перевіряти вміст гаманця. Причому всякий раз він робив це на ходу, в натовпі людей. Якщо купюри в гаманці лежали не в тому порядку (за однодоларовими папірцями повинні були слідувати п’ятидоларові і так далі, у порядку підвищення номіналу), б міг зупинитися посеред проїжджої частини, щоб перекласти їх. Він був впевнений, що так поводяться Ваги. Насправді це синдром Діви. Але його Асцендент був далекий від знаку Діви. Звідки ж взялася ця дивина?

Певно, Вулкан, який управляє Дівою, пов’язаний із Сонцем у карті народження. Людина з Асцендентом у знаку Терезів не застряг би посеред вулиці, щоб перекладати купюри, хоча він міг би застигнути там як статуя в припадку нерішучості. Що вибрати — перейти вулицю або повернутися назад в ресторан, щоб з’їсти ще шматок пирога з лимонним кремом? Комплекс Буриданова осла.

В Домі або офісі, де стикаються аури Діви і Терезів, зазвичай панує щаслива і гармонійна атмосфера. Це вишуканий світ приглушених, пастельних тонів. Красиві картини, все виблискує чистотою, м’яка музика… і пара цвяшків в підлозі.


Залишити відгук