Ваги і Телець Сумісність

Сумісність знаків Терези та Телець – саме про цю «солодку парочку» і піде мова в даній статті, і відразу уточнимо, що обидва цих знака знаходяться під управлінням Венери (перший в меншій мірі), постійно конкурують і змагаються один з одним. Вважати, що Телець сильніше, бо є представником земної стихії — не вірно, повітряні Ваги теж активні, і недооцінювати їх не варто, повірте, слабоволием вони не відрізняються.

Їх товариськість і м’якість нікого не повинні вводити в оману, так як за зовнішніми проявами миролюбності і поступливості криється сильний, часом непримиренний дух і розсудливість. Поставлених цілей їм вдається домогтися за рахунок природного чарівності, в чому заслуга Венери, яка тим самим якістю значно обділила Тельців. Поговоримо про все більш детально.

Справді, запідозрити цю пару в міцній дружбі досить проблематично. Адже у Терезів, здавалося б, зовсім інші життєві цінності. Адже вони більше орієнтовані на досягнення певного соціального статусу, на світські заходи, що вимагають істотних фінансових вкладень і на інші подібні цілі. Тоді, як Тельці не відрізняються щедрістю, їм властива замкнутість.

Сумісність Ваг і Тельця в діловій сфері передбачити складно. В принципі, їх співпраця може бути плідною за умови роботи під керівництвом людини, народженої під іншим зодіакальним знаком. Практичність, інертність і терплячість Тельця, з його схильністю до конкретики і відчутній діяльності, можуть вдало поєднуватися з умінням Ваг відмінно налагоджувати контакти з оточуючими, в тому числі, і з діловими партнерами.

Венера застерігає обидва цих знака про необхідність дотримання законів, але чітко прислухаються до порад такого роду тільки Тельці, Терези ж не схильні дотримуватися кожної букви. У взаєминах Ваг і Тельця завжди присутні впертість з боку першого і самолюбство – з боку іншого, що і створює основну проблему.

Одразу слід сказати про те, що в житті все можливо, і астрологія не заперечує ймовірності виникнення тяжіння на фізичному рівні між цими зодіакальними знаками. Слід сказати, що сумісність знаків Терези та Тельця в любовній сфері досить спірна, так і зірки скептично налаштовані по відношенню до такого союзу. Справа в тому, що про свою чуттєвості і пристрасті Терезам частіше властиво заявляти словесно.

Кожен, хто захоче зрозуміти відносини між Тельцем і Вагами (обома управляє Венера), повинен розібратися в них самих. Це порами крок до розуміння того, хто перший, а хто другий в тій грі, якою зайняті ці настільки різні особистості.

Не робіть Поспешнего висновку про те, що Земний Телець набагато сильніше, ніж Повітряні Ваги, і що обидва вони можуть не витримати натиску Вогняних знаків, таких, як Овен, Лев або Стрілець. Земля, безумовно, важче, а Вогонь більше шкоди вони можуть завдати Повітря — пригадайте, що таке землетрус або изйержение вулкана. Повітря — головний зберігач життя, без нього неможливо дихати. У нього немає певної форми, і здається, що він не може впливати на що-небудь настільки матеріальне, як Земля.

Але якщо ви коли-небудь стикалися з тайфуном, то ви знаєте, що іноді речі зовсім не такі, якими вони здаються. Особливо Повітря. І особливо Ваги, що представляють Повітря в його активній формі. Вважайте, що це попередження тим Бикам, які вважають, що можуть підпорядкувати собі цих приємних людей, наступивши на Ваги важким копитом… Це абсолютно чарівна особистість: чарівне, принадне істота з ямочками на щоках, з ясним розумним поглядом не посмішкою, яка зігріває серце.

Хіба людина з такою відверто доброзичливою зовнішністю може являти собою загрозу? Але м’якість манер Ваг — це всього лише камуфляж, за яким ховається відточений потужний логічний розум. Взяти верх у суперечці і йти своїм шляхом — для Ваг в кінцевому рахунку тільки це і важливо.

І не звертайте уваги на спокусливу Венеру! Хоча Ваги обох статей мають тенденцію діяти традиційним для Венери способом і добиватися свого, чарівністю змушуючи супротивника здатися. Щодо Ваги-чоловіки дуже схожі на жінок того ж знака.

Ви говорите, Тельцем теж керує Венера? Так, але з серйозними застереженнями. Венера — не єдиний управитель Биків. Телець бере у Терезів у борг вплив Венери — до тих пір, поки не буде розпізнаний справжній управитель Тільця — планета Хірон, чи Пан-Хорус. Тому Венера не дарує їм, як Ваг, всіх своїх благ — наприклад, своєю таємницею стратегії. Але Хірон ще наділить Тельців іншими видами влади. Зачекайте. (Бики почекають — вони терплячі.)

В натурі середнього Тільця є інертність, з якою він сприймає традиції суспільства або закони уряду, і зовсім не тому, що ці люди або закони правильні. Типовий Телець переконаний, що нехтування умовностями і порушення законів можуть спричинити за собою неприємності або зіпсувати стосунки, а саме цього краще уникати будь-яку ціну — так вважає Венера. Таку ж пораду вона дає і Терезам. Одним і тим же радою і ті і інші користуються по-різному. Телець буде люто захищати свої принципи і своїх коханих. Він абсолютно не бачить сенсу в тому, щоб каламутити воду або обурюватися по дрібницях.

Ваги бачать. Здобуття інтелектуальних перемог — малих, великих або середніх — ось сенс самого їх існування. Якщо ставка — всього лише перемога у якому-небудь суперечці, типовий Телець позіхне або потисне плечима і спокійно скаже, що йому все одно, що станеться в цьому випадку, дуже дрібне, щоб його зацікавити, або занадто великий, щоб його торкатися. Але для Ваг не буває занадто дрібні або занадто великих проблем.

Якщо ви зайняті напруженою розумовою діяльністю з самого ранку, коли вирішуєте, з якого боку ліжка найкраще вставати, до пізнього вечора, коли, лягаючи спати, не знаєте, надягати чи ні піжаму, то цілком зрозуміло, чому ви відчуваєте легку втому і розбитість, не кажучи вже про подразнення.

Більшість Тельців можуть відчути себе усними і розбитими від самої необхідності розділяти з Вагами всі ці роздуми. Для Биків це звучить маячнею. Просто роби те, що ти відчуваєш (а важливі і вважаєш) правильним, і не дозволяй нікому зрушувати тебе з твоєю позицій ні на крок — ось коротенько усереднений, або типовий, погляд Тільця на прийняття рішень. А безперервні міркування — це саме марне і тому порочне зайняття, яке тільки можна собі уявити. У суперечці ніхто ніколи не виграє, чи не так?

Не так. Ваги виграють. Вони незмінно виходять переможцями — за винятком тих спорів, які їм швидко набридають. І це не дивно, особливо якщо згадати про те зброю, якою їх забезпечила Венера. Чарівність. Такт. Ямочки (де-небудь на тілі у них є ямочки! Просто вони їх не завжди демонструють). Інтелект. М’які, спокійні манери. Дивна посмішка. Але крім цього арсеналу, вони можуть підступно пустити в хід проти вас стріли своєї логіки, коли ви найменше будете цього очікувати.

Ваги використовують метод ведення дискусії, званий «сократівським». За ними треба уважно стежити. І слухати. Телець, який занадто поглинений опором і не звертає уваги на логіку Ваг, може попастися на власному впертості. Ваги представляють для Тельця ту астрологічну сферу, яка відкриває їм багато корисного.

Телець для Ваг трохи загадка. Безумовно, Ваги були б щасливі розгадати таємницю того, як Тельцям вдається залишатися спокійними і безтурботними серед усіх особистих і соціальних конфліктів, зберігати внутрішню стійкість і не страждати від безсоння ночі безперервно, якщо їм треба прийняти рішення. Адже, Бог свідок, Терезам не менш (а навіть більш), ніж Тельцям, потрібні сон та відпочинок, аби підтримувати свою рівновагу.


Залишити відгук