Ваги і Скорпіон Сумісність

Цю пару утворює не просто зв’язок, а кармічне призначення. Сумісність знаків Скорпіон і Ваги ґрунтується на виконанні ними особливих ролей в такому союзі. Терезам доведеться отримати від партнера безцінні знання, тому вони виступають в якості учня, а Скорпіон – вчителя.

Ставлення Скорпіона до свого обранця буде поблажливим, немов ставлення до молодшого товариша. Для цього є серйозні підстави: всі помилки, які робить у своєму житті представник знаку Терези, так чи інакше вже були пройдені і піддані аналізу Скорпіоном. Його світовідчуття тепер стало більш глибоким і серйозним, тому він дивно терпимо реагує на промахи Ваг. У той же час він як ніхто інший добре розуміє внутрішній світ повітряного знака, і в складний момент стане найкращим помічником для Ваг.

Проте Ваги не приймають на віру нічого просто так: їм потрібні реальні докази, після чого вони десять разів зважать всі за і проти. Це стомлює Скорпіона. Сумісність Скорпіона і Ваг характерна тим, що Скорпіон – зрілий знак, його принципи і погляди на життя вже устоялися і в деякій мірі скам’яніли.

Ваги не приймають такий інтелектуальної нерухомості. Вони схильні піддавати аналізу, сумніву і постійно будуть пропонувати партнерові погляд на речі з іншого боку. Оскільки бесіди Терезів дуже тривалі, а замовкають вони тільки щоб перевести дух, терпіння Скорпіона поступово підходить до кінця.

Інше протиріччя, що характеризує сумісність знаків Скорпіон і Ваги, — нескінченний оптимізм і дружелюбність повітряного знака. Скорпіон дивується, як можна постійно знаходити у всьому тільки хороше. Він починає сумніватися в щирості партнера, не підозрюючи, що насправді це є частиною його натури повітряного людини.

У будь-якому випадку, ці знаки потрібні один одному. Ваги на рівні інстинктів відчувають, що їм потрібна підтримка Скорпіона, і в такий момент намагаються зблизитися з партнером. В той же час вони розуміють, коли виникають труднощі у обранця і можуть надати йому гідну моральну підтримку. Шкода тільки, що вони не удосужатся дізнатися у коханого, що змушує його так нервувати, адже Скорпіону це просто необхідно.

Гармонійні стосунки можливі, але це зажадає від Терезів більш глибокого ставлення до обранця, а Скорпіону потрібно бути більш відвертим.

Ваги та Скорпіон — це Повітря і Води, таємниці і істини, що означає дуже багато. І насамперед кармічне рішення про те, що Ваги повинні перейняти від Скорпіона таємницю. Навіть більше, ніж таємницю. Одному дана роль вчителя, а іншому — учня.

Оскільки Скорпіон йде в кармічному колесі, після Ваг, буде надзвичайно терпимо до помилок і невдач Ваг, адже він вже пройшов через всі ці коливання і володіє дивним розумінням всіх венеріанських пасток. Йому є про що згадати, включаючи задоволення. Але він не хотів би до цього повертатися, адже він вже прийшов до більш глибоких і серйозних проблем, які знаходяться у віданні Плутона.

«Здається, мені варто дечому повчитися у цієї людини», — прозрівають Ваги під безжально пильним поглядом Скорпіона. «Якимось чином я розумію цю людину краще, ніж хто-небудь інший», — думає Орел після уважного вивчення Ваг.

Скажемо прямо: це не флюїди між учителем і учнем. У той же час у Скорпіона є смутний спогад про серйозні розчарування, які часто слідують за оптимізмом, справедливістю і чесністю Ваг, тому він готовий простягнути руку допомоги Ваг.

Терезам хочеться отримати користь з мудрості Скорпіона і проникнути в секрети Плутона. Але, будучи Повітряним ментальним знаком, вони нічого не приймають без доказів, так що між учнями учителем час від часу трапляються інтелектуальні розминки.

Скорпіон досить швидко виявить, що Ваги чарівні, привабливі, веселі і приємні в спілкуванні… по понеділках, середах і п’ятницях. Але, наприклад, по вівторках, четвергах і суботах все може бути навпаки. По неділях — в залежності від обставин… Більшість людей знаку Терезів, особливо жінки, люблять вести довгі розмови. Чоловіки-Терези часом здаються сором’язливими і скритними, але киньте виклик їхньому гострому розуму, і вся їх сором’язливість миттєво випарується. Вони будуть з жаром переконувати вас, що у будь-якого питання або ситуації є дві сторони, і замовкнуть тільки для того, щоб привести в порядок свої думки і взяти верх в наступному суперечці.

Скорпіони добре знають, що їм подобається, а що ні. І змусити їх змінити думка часто неможливо. Природна пристосовність Водного елемента Скорпіона рідко перемагає нерухомість скорпионьей природи, що відрізняє його від двох інших Водяних знаків. Скорпіон абсолютно нерухомий знак, і його усталені думки і певні переваги можуть призвести до напруження в стосунках і навіть образити вроджене почуття справедливості Ваг.

А коли Ваги висловлять своє невдоволення, Скорпіон на час забуде про терпимості по відношенню до Ваг, засмутиться, образиться або вирішить, що його партнер — тугодум. Але це помилка. Ваги можуть бути лінивими фізично, зазвичай після великого сплеску життєвої сили, але інтелектуально вони не бувають ледачими ніколи. Постійні вправи розуму, викликані необхідністю щодня і щомісяця приймати рішення, зберігають інтелект Ваг в найкращій формі. І все-таки у Скорпіона, звичайно, є серйозні підстави для невдоволення.

Ваги вражають своєю здатністю зберігати оптимізм перед обличчям труднощів, падінь і катастроф. Це, звичайно, чудово, але через деякий час починає дратувати. Більш обережний і уважний Скорпіон задається питанням: невже Ваги дійсно щирі? Як може людина весь час бачити навколо тільки хороше? Зачекайте. Одного разу наші Ваги зміняться і будуть бачити всі з іншого, тільки похмурою боку.

Якщо ви мені не вірите, просто скажіть Терезам що-небудь виразно позитивне і скажіть це з абсолютною впевненістю. Ваги відразу ж стануть на протилежну точку зору. Чи будуть коливатися десь посередині. Іноді вони одночасно дотримуються обох точок зору. І все абсолютно щиро. У підсумку довірливі люди відчувають себе обдуреними, не розуміючи, яким чином їх змусили вчинити так, як потрібно Ваг.

Скорпіони можуть обходитися з Вагами навдивовижу спокійно. Коли Ваги інстинктивно відчують необхідність підтримки Скорпіона, вони стануть краще адаптуватися до обстановки і шукати компромісу заради того, щоб зберегти гармонію та уникнути напруженості у відносинах. Скорпіону варто трохи потерпіти, щоб досягти бажаної мети. Правда, він повинен мати на увазі, що дружелюбність Ваг, навіть якщо воно щире, може бути добре продуманим і вміло використовуваним прийомом.

Ваги вміють маніпулювати ситуацією в своїх особистих цілях. При цьому ви не бачите жодних проявів агресивності — тільки чарівність, переконливі інтонації і чарівна посмішка. Скорпіон, проте, далекий від того, щоб бути «довірливою душею», і він не з тих, кого можна обдурити. Ваги можуть перехитрити Скорпіона лише один раз. Після першого ж досвіду Скорпіон з його платонівської проникливістю запам’ятає венерианскую стратегію і зуміє захистити себе від цієї спокусливої лестощів.

Скорпіони можуть бути такими ж хитрими у своїй стратегії, як кмітливі та розумні представники знаку Терезів. І набагато більш стійкими, хоча часто образливими. Ваги — не той знак, який здатний на глибокий аналіз людської природи, — вони краще аналізують біржові зведення, юридичні справи, шедеври мистецтва та рівень активності виборців. Ваги здатні співчутливо поставитися до Скорпіона, якщо бачать, що він нервує, але їм не прийде в голову запитати: чому? А Скорпіон потребує, в тому, щоб його запитали: чому?

Так, гармонія між ними можлива, але лише, коли Ваги обережні, а Скорпіон чесний.


Залишити відгук