Ваги і Стрілець Сумісність

Ця пара – той самий випадок, коли люди балансують на межі дружби і любові. Дуже цікаво, що обидва партнера достатньо сильні духом і кожен з них вважає себе головним у відносинах. Сумісність знаків Терези та Стрілець базується на спільних інтересах та спільної діяльності. У тому випадку, якщо Терезам захочеться просунутися по кар’єрних сходах на шкоду їх ніжних відносин, Стрілець прийде в сказ.

Терезів часто турбує брак врівноваженості партнера, чому їх долають дуже сумні думки. Можливо, деякі представники повітряної стихії вирішать залишитися на самоті або шукати розради в обіймах іншої людини.

Сумісність Ваг і Стрільця виражається в їх спільному прагненні до духовного розвитку. Крім того, їм комфортно бути разом. Стрільцеві імпонує веселий норов партнера і його дружелюбність, а Терезам подобається, що їх обранець має досить широкий кругозір, це задовольняє потребу повітряного знака в спілкуванні.

Цим творчим особистостям буває дуже важко досягти рівноваги і конструктивно підійти до вирішення труднощів у стосунках. Основна перешкода – пристрасне бажання обох партнерів реалізувати себе в соціумі, тоді як для гармонії у відносинах їм слід більше уваги приділяти одне одному. При цьому всі домашні клопоти в сім’ї доведеться звалити на свої плечі Терезам, що для них за визначенням неприйнятно.

Ясний і живий розум повітряного людини невтомний, але фізична робота для Ваг є протиприродною. І якщо спочатку вони готові приносити таку жертву для збереження і розвитку відносин зі Стрільцем, то з плином часу можуть просто втекти, кинувши кухонний фартух на порозі.

Однак у разі виникнення сильних почуттів між цими людьми сумісність знаків Терези та Стрілець може привести їх до гармонії і щастя. Найбільш важливий компонент, що створює сприятливу атмосферу в їх відносинах – відмінна здатність виражати свою любов і ніжність з допомогою слів. У цьому вони як не можна краще підходять один одному.

<-IMAGES->

У Вагах і Стрільців легко заплутатися: їх астрологічні дані так само різноманітні, як і у Близнюків і Риб, оскільки всі ці чотири Сонячних знака називаються подвійними знаками або знаками двоїстості. Багато хто з властивостей і примх Ваг і Стрільців просто не піддаються визначенню, але в цих знаків досить і таких яскравих відмінних рис, що їх можна безпомилково розпізнати в переповненому ліфті після декількох годин вимушеного спілкування, якщо ліфт застрягне між поверхами.

Є Ваги, люблячі розваги і веселе життя. Є «книжкові Ваги, працьовиті законники, учені-інтелектуали. Є артистичні, чутливі, витають у хмарах Ваги. Шальки Терезів ходять то вгору, то вниз, і важко сказати, в який момент вони прийдуть в рівновагу. Але можете бути впевнені: всі вони — невиправні оптимісти, які намагаються бути справедливими. Всі без винятку.

Що стосується Стрільців, ми точно знаємо, що вони щирими, відвертими і часто бестактны, хоча не мали на увазі нічого поганого. Ми також знаємо, що вони і сміливі, і дуже розумні, ідеалістичні, іноді незграбні — та ще більш оптимістичні, ніж Ваги. Вони в чомусь неминуче наївні. Однак між цими надійними покажчиками характеру Стрільців існує маса найкоротших шляхів і обхідних маршрутів.

Є оманливе тихі, схожі на сов, проникливі Стрільці, які хмуряться, а потім раптом підморгують вам і изрекают щось смішне або просто приголомшливо розумне. Є також Стрільці, які зовні консервативні і здаються серйозними. Вони ведуть себе в такій манері досить довго, але потім раптом ошелешують вас феєрверком мрій… настільки величезних за своїм масштабом, що тільки дитина наважився б так мріяти.

Якщо піти далі, існують ще Стрільці, які взагалі нічого не роблять, а тільки читають і думають. Є й інші, які проводять більшу частину часу в співі, танцях і подшучивании над друзями. А є ще Стрільці — натхненні дослідники, письменники та науковці. І такі, які зводять з розуму друзів, родичів і сусідів питаннями, питаннями, питаннями… Всі вони в якійсь мірі жахливо цікаві, жахливо для вас, а не для них. Стрільця нелегко збентежити — це не той знак, який легко червоніє. Стрільці можуть розмовляти на будь-яку тему. І якщо говорити про те, що об’єднує Стрільців і Ваг, це, безсумнівно, любов до розмов.

Швидкість думок і красномовство змішані і в тих, і в інших приблизно в рівних пропорціях — навіть у нетипових тихих і неговірких Вагах і Стрільців. Замість того щоб висловлювати свої думки вголос, вони просто записують їх і продовжують думати, думати, думати…

Коли стикаються типові Ваги і Стрільці, вони можуть розмовляти годинами з жвавістю і запалом, даючи одне одному задоволення. Стрільцям необхідна стимуляція будь-якого роду, так як це знак Вогню. Повітря Ваг роздуває Стрельцовський Вогонь, даруючи йому яскравість і силу. Однак якщо Стрілець втрачає почуття міри, чаші Ваг втрачають рівновагу, і Повітря може взвиться справжнім смерчем гніву.

Оскільки Терези — Кардинальний знак, а Стрілець — Рухливий, лідером в їх союзі будуть Ваги. Стрільці рідко протестують проти цього, адже якими б філософами вони не були, їм більше подобаються розваги і зміна декорацій, а лідерство передбачає відповідальність і нудні, сдерживающею вас обов’язки. Навіть Стрільці черниці та священики не бувають нудними і обмеженими.

Ні Ваги, ні Стрілець один одному не набриднуть. Стрілець надзвичайно ерудований, цікавий, як мисливський собака, швидкий, розумний і не стане відмовлятися від відповідей, які можуть запропонувати йому Ваги, адже вони завжди ретельно продумані і майже завжди мудрі. Бувають рідкісні випадки, коли цим двом не дуже-то комфортно разом, — якщо, наприклад, у одного з них Луна або Асцендент в Земному знаку і в ньому занадто багато раціональності і земної манірності, і він постійно виховує іншого.

Ваги, які люблять іноді налягти на солодощі, повинні бути обережнішими, коли їх поруч один Стрілець, який може вручити Терезам книгу Білла Дафти «Цукровий Блюз» і радісно помітити як ні в чому не бувало: «А знаєш, у тебе росте черевце! А товстий ти тому, що цукор — це наркотик, а ти — наркоман і навіть не усвідомлюєш цього». Схожим чином Ваги можуть порушити їх гармонію, пообіцявши Стрільцеві кудись піти, чи щось зробити, а потім ухилятися від цього, зважуючи всі «за» і «проти». Нарешті Ваги кажуть «так», але за цим слід: «Але може бути, краще не варто, тому що…» Або, нарешті, Ваги кажуть «ні», і за цим слідує: «Але з іншого боку, краще так і зробити, тому що…» — але до цього часу Стрілець вже передумав і домовився з кимось іншим.

Але не хвилюйтеся — це пройде. Вони все владнають, тому що між цими знаками аспект секстиля, а в астрології це означає можливість. Якщо тільки Стрілець навчиться рахувати до десяти, перш ніж щось говорити, а Ваги перестануть дуже ретельно зважувати кожне рішення, у них завжди буде можливість бути щасливими разом.


Залишити відгук