Ваги і Риби Сумісність

Сумісність знаків Терези та Риби уособлює собою вічну суперечність. Союз цих знаків здається неможливим через їх абсолютного нерозуміння один одного. Ці люди немов виткані з різних матерій. У таких відносинах безумовним лідером стануть Ваги. Їх чарівність і доброзичливий характер для Риб стане пасткою, яка згодом обернеться душевними муками представника водної стихії.

Ваги будуть використовувати партнера для отримання власної вигоди, Риби ж знайдуть покликання в самопожертві. В той же час їх дивна здатність до співпереживання, верховенство почуттів і духовних якостей над матеріальним світом сильно пригнічує Ваги. Крім того, Риби для повітряного людини – постійний головний біль, адже як важко Ваг, які звикли до відкритого і прямого спілкування, розгадувати загадки партнера.

Суперечлива сумісність Риби і Ваг ускладнюється тим фактом, що Риби змушені нести на своїх плечах всю побутову навантаження. Ваги занадто витончені для домашньої роботи, а Риби надто мовчазні і заглиблені у свій внутрішній світ, щоб гідно протистояти вказівок партнера.

Постійно перебуваючи поруч, ці люди нездатні розгледіти один в одному те хороше, що є в характері кожного знака. Незважаючи на те, що Ваги і Риби в рівній мірі романтичні та чуттєві, вони перетворюють спільне життя в жорстокі тортури, відрізняється особливою витонченістю. Часом емоційність Риб приводить у зневіру представника знака Ваги. А буває так, що Риби перебувають в подиві від надмірної товариськості партнера. Позитивним моментом, що характеризує сумісність знаків Риби і Ваги, стає їх загальна нелюбов до агресії. В разі виникнення серйозних протиріч партнери краще розлучаться, ніж вдадуться до публічного з’ясування відносин.

Незважаючи на взаємні муки, союз Води і Повітря може бути і цілком гармонійним. Партнери повинні постаратися стати близькими на духовному рівні, тоді їм буде легше стримуватися від пошуку недоліків та висловлювання критичних зауважень. Тим більше що стосунки Ваг і Риб супроводжуються хорошою інтимної сумісністю.

<-IMAGES->

Знак Зодіаку Риби пов’язаний з містикою і містичної істиною і правдою, крім релігії, а знак Зодіаку Терези пов’язаний із справедливістю і пошуком світу, так у кого ж, як не у Риб і Ваг, можна знайти розуміння та співчуття? У відносинах Риби і Ваги діють заспокійливо на один одного і на життя інших людей, — це залежить від певних Риб і Ваг, від їх способу і стилю життя, амбіцій і цілей, які інколи так і не виходять назовні на межі мрій.

Стосунки і сумісність Риб і Ваг, є загадкою для них самих, буває так, що або Ваги, або Риби не можуть зрозуміти, чому їх партнер вчинив саме так, а не по-іншому, — вони є загадкою один для одного. Дуже часто буває так, що харизматичні Ваги і загадкові Риби з їх невловимим і двоїстим характером виявляються разом з-за зовнішніх обставин — або робота, або ж спільні знайомі, день народження близької, так просто сусідство, зводить їх разом.

Так, нехай вони і рідко вибирають один одного самі, але варто тільки долю підштовхнути їх один до одного, відмінності характерів між Вагами і Рибами приводять їх у такий захват і здивування, що вони, трохи повагавшись, вирішують, що особистість і характер іншого — це той секрет і таємниця, яку потрібно і можна себе присвятити.

В деякій мірі цим рішенням вони повинні того, що Ваги досить скоро помічають готовність Риб завжди прейти на допомогу їм, «стати» ним. Звичайно не в якості покоївки або дворецького, а трохи більш «тонкий», але Риби послужать Ваг «службу» — або реальну, або непомітну. Ваги і Риби – завжди готові допомогти один одному, у них сильний синдром «служби» навіть сильніше, комбінацій сумісності різних знаків Зодіаку. Риби взагалі, завжди готові допомагати іншим.

А от коли Риби стикаються з Вагами – ця схильність характеру тільки посилюється. Дуже погано, це бажання, здатне, повалити відносини навіть до дещо якого мазохізму: адже дуже багато хорошого, ви розумієте? Рибам бажано бути насторожі, як часто буває, звичайно добрими і справедливими Вагами, щоб Ваги не почали несвідомо використовувати «послужливість» Риб. Риби роблять життя Терезів, бути може, набагато приємніше і простіше, але при цьому отримують в результаті не зовсім, що їм хотілося б отримати.

Ваги так бажають врівноважити особисте життя шлюбом або стабільними відносинами. Ваги так чудово гармонують з флердоранжем і «Весільним маршем», що їм, може, загрожує депресія, коли вони залишаються одні. Риби, як часто буває, дивляться на одруження як на дуже небезпечний, для них, блискучий гачок. Вони з успіхом уникають цього гачка його і дивним чином, примудряються випливати з різних шлюбних мереж, навіть у ті моменти, коли потрапляють до них.

Риби часто залишаються одинаками (повністю добровільно, адже і чоловіки і жінки Риби привабливі для протилежної статі), або, навпаки, дуже часто розлучаються, а потім знову вступають у шлюб. Дуже мало Риб вступають в шлюб один раз в житті. Звичайно, є Риби, які вступають у шлюб один раз в житті, і щасливі в ньому, але це буває дуже рідко.

Та ось і Риби і Ваги – розчаровані одне одним. Так діє кармічна справедливість. Хоча люди трохи легковажні, але з точки зору астрології Ваги і Риби не дуже сумісні. Вони досить різні, багато питань у них будуть закінчуватися суперечкою. Риби дуже релігійні і духовні, а Терези люблять судити і відстоювати право на істину. Щоб бути разом, їм потрібно стати іншими, а людям дуже важко зміниться.


Залишити відгук