Ваги і Терези Сумісність

Відносини цих двох представників повітряної стихії, як і личить цьому знаку, знаходяться в постійній рівновазі. У їх сумісності важко уявити двох більш схожі в своєму прагненні до гармонії людей. Вони дивно прекрасні в своїй витонченості і любові до творчості, і романтиці. Терези ставлять перед собою в якості головної мети досягнення досконалості у всьому.

Сумісність знаків Ваги і Терези ідеальна завдяки їх неповторною здібності знаходити компроміси. Нездоланні розбіжності можуть виникнути лише тоді, коли справа стосується серйозних питань, пов’язаних з етикою і мораллю. Тут Ваги можуть довгий час шукати спільний знаменник, і конфлікти будуть продовжуватися, поки один з партнерів все ж не поступиться. Обох це позбавить сил, і моральних, і фізичних. На час ці люди, завжди такі живі і енергійні, стануть млявими й апатичними, ніщо не буде їх цікавити. Однак по закінченні якогось часу вони знову стануть радувати один одного приємними сюрпризами і романтичними вечорами.

Ваги завжди прагнуть бути разом. Вони дуже доброзичливі один до одного і без великої праці утримуються від неприємних емоційних сцен. У разі виникнення проблем у відносинах з коханим, Ваги все вирішать шляхом мирних переговорів. Сумісність знаків Ваги і Терези не терпить їх постійного перебування удвох. Відносини можуть стати прісними, тому Терезам варто час від часу залишати один одного. Тоді їх почуття постійно будуть підігріватися вогнем ніжної пристрасті.

Труднощі у відносинах цієї пари пов’язані з нерішучістю і повільністю обох. Вони будуть повністю влаштовувати один одного в спілкуванні і утворюють тонку духовну близькість, але в їх союзі нікому подбати про матеріальне забезпечення. Ваги занадто тонкі натури, щоб, наприклад, регулярно займатися прибиранням квартири та виносити сміття. Але кому-то все ж доведеться цим зайнятися. Так само як і нести відповідальність за всі інші аспекти сімейного життя.

Коли вони навчаться розподілять обов’язки, їх спільне щастя сягне неймовірних висот.

Ваги старші, тим вони мудріші. Впевненість приходить з роками, і це свого роду практика. Ваги вміють сумніватися, а це дано далеко не всім знакам Зодіаку. Вони запитують. Вони радяться. Вони обговорюють. І вони щиро зізнаються у своїй невпевненості. Моральні принципи означають для них багато, і вони навряд чи зроблять що-те, що вважають морально хибним. Ось чому, коли Ваги зрештою що-то кажуть, люди вважають, що це заслуговує довіри, і в дев’яти випадках з десяти це так і є.

Звичайно, їх судження бувають помилкові, але вони дійсно намагалися зробити те, що справедливо і морально, а така спроба вже сама по собі чеснота. Хоча іншим цього і не видно. Те, що повинно бути, безсумнівно, гідністю, може іншим здаватися явним недоліком. Тепер зрозуміло, чому люди інших знаків звинувачують їх у непослідовності? Так що Терези відчувають себе більш комфортно, коли мають справу один з одним.

принаймні, двоє Ваг дають один одному кредит довіри. І поки одні Ваги сумніваються, інші сповнені співчуття. Всі Ваги знають, що наміри їх побратимів по знаку сповнені добрих помислів, і якщо вже рішення прийнято, воно остаточно. Дійсно, що може бути краще цього? Думка Ваг схожа на глину, яка податлива до тих пір, поки їй остаточно не додадуть яку-небудь форму. Тоді її обпалюють в печі, а потім перевіряють на міцність.

Коли Ваги сперечаються, словесний обмін між ними зазвичай закінчується внічию. Кожен з них починає з одного боку, потім підходить з іншого, а потім використовує обидві точки зору, перебуваючи десь посередині. Стороннього спостерігача це може скоєння заплутати, зате обидві сторони, що сперечаються щасливі. Поки ці двоє спілкуються один з одним, обговорюючи проблеми і приходячи до своїх висновків, ніяких «травм» не трапляється.

Це відбувається, коли інші знаки нав’язують їм рішення. Саме це призводить до того, що Ваги втрачають рівновагу, і приносить набагато більше шкоди — ментального, емоційного і фізичного, — чим хто-небудь, крім інших Ваг, міг би припустити. Людини, керованого Венерою, не можна навантажувати одночасно великою кількістю проблем, кожна з яких вимагає першочергової уваги, — Терези можуть просто «зламатися».

У Терезів набагато більше спільного, ніж просто типові для них ямочки, посмішки, ставлення до краси або нерішучість — вони люблять пастельні тони і не будуть відчувати себе комфортно серед занадто гучних звуків. Дуже небагато Ваги йдуть будівельні робітники не тільки з-за шуму, але й тому, що вплив Венери змушує їх уникати брудної одягу. Це неестетично, а неподобство будь-якого роду швидко виводить Ваги з рівноваги. Ваги-шофер «Швидкої допомоги» безумовно буде нещасною людиною, якщо врахувати пронизливе виття сирени і суть самої роботи.

Одна з серйозних проблем, здатних докучати Терезам, — це те, що я називаю метаболічним синдромом. Справа в наступному: для рівноваги один життєвий стиль Ваг, або один період, повинен змінюватися іншим, про який недоброзичливці можуть сказати, що це лінь… Але це зовсім не лінь — це виснаження, що вимагає відпочинку, але за виснаженням знову слід вибух життєвих сил і енергії. Ваги вміють працювати як ломова коня, старанно, вміло і не скаржачись, поки раптово все не зупиниться. Далі слідує період заціпеніння, майже летаргії, протягом якої (вірите чи ні) навіть для розмови потрібно зусилля. Батарейки треба перезарядити, гарненько відпочивши в атмосфері тиші і спокою.

Якщо ж у Терезів немає можливості це зробити, і замість цього вони змушені, змішавшись з натовпом, йти на роботу, вони стають нещасливими і просто нестерпними. Залишається тільки дивуватися, як це астрологія може так помилятися, називаючи їх спокійними людьми з поступливим характером і м’якими манерами. Ваги здатні стати «примхливими крокодилами», якщо їх тіла і душі не отримали належного відпочинку тоді, коли вони цього потребували, але одягли їх у цьому звинувачувати? Краще двом Ваг, які живуть разом, накреслити графіки своїх періодів і молити Бога, щоб вони припали на різний час. Якщо ж періоди злетів і падінь співпадуть, один з них може спробувати повернути на 180 градусів, щоб врівноважити похмурий період інших Ваг.

Ваги відомі в астрології як Миротворці. Одна з найпрекрасніших речей, яку можна сказати про Вагах, — їх дивна здатність вносити мир у чужі уми і серця. Хоча ці люди не дозволяють собі ніяких угод з совістю, вони ніколи не нав’язують цього іншим. Ваги можуть винести невблаганний вирок Істини і Справедливості, але Венера вчить їх не поспішати, щоб дати грішників ще один шанс.

Не судіть, та не судимі будете. Так Ваги зважують і людську слабкість, і марність всіх устремлінь, намагаючись знайти рівновагу.


Залишити відгук