Ваги і Лев Сумісність

Це поєднання водної і вогняної стихії може покласти початок тривалим цікавим відносин. Сумісність знаків Лев і Ваги ґрунтується на постійній вібрації. Вони часто сперечаються, але, як відомо, у суперечці народжується істина, а значить, будь-які зіткнення в цій парі рано чи пізно будуть дозволені. Конфлікти можуть виникати на ґрунті їх різного сприйняття інформації.

Лев, маючи свою думку, буде абсолютно впевненим у ньому, навіть не намагаючись вивчити інші варіанти. Ваги – відчайдушні сперечальники, вони будуть ретельно аналізувати, перш ніж винесуть вердикт. При цьому вони сперечаються не для того, щоб посваритися з партнером. Насправді це приносить їм невимовне задоволення, така їх природа. Впевненість Лева в будь-якому рішенні бентежить недовірливих і обережних Ваг.

Серед мінусів в сумісності Лева і Ваг, які виникають у стосунках — любов першого до владної агресії. Ваги від такого напору швидко впадають в жорстоку депресію. Інша сторона медалі – фантастичне вміння Ваг ладити з царственої кішкою. Венера обдарувала цей повітряний знак неабиякою хитрістю і чарівністю. Ваги здатні перетворити Лева в пухнастого кошеня, виливаючи солодкі компліменти на його адресу або навіть відверто льстя.

Поруч з таким партнером Лев швидко втрачає пильність, і ось вже Ваги правлять балом, повністю контролюючи ситуацію. Цікаво, що з усього Зодіакального кола більше нікому так не вдається справлятися з Левом. Однак останнього таке положення речей анітрохи не пригнічує, а навіть навпаки – Цар звірів досягає головної мети – захоплення і поклоніння його вірнопідданих, до яких відносяться Ваги.

Сумісність знаків Лев і Ваги у фінансовому питанні не сама позитивна. Вся справа в тому, що Леви звикли отримувати все найкраще, а Терези не можуть впоратися з любов’ю до прекрасного. Тому разом вони витрачають весь місячний дохід в перший же день.

Подібність цих партнерів виражається в їх сентиментальності та артистичності. Обидва знака пристрасно бажають отримати від життя якомога більше любові та щастя, тільки різниця в тому, що Ваги смиренно чекають, а Леви найчастіше починають люто вимагати цього від оточуючих. Як би те ні було, а Терезам вдається непомітно дресирувати свого обранця, а Лев у цих відносинах мліє від щастя і безтурботності.

Для Лева і Ваг тема розмови не має особливого значення. Який би ні був предмет обговорення, можете не сумніватися, Лев буде говорити як доброзичливий знавець, а представник знака Терезів стане сперечатися, часто приймаючи відразу обидві сторони, щоб не упустити жодної дрібниці. Лев привносить вогонь. Терези — повітря. В результаті виходить досить палка суперечка.

Висловлювання Лева мають (як він вважає) приймати більш або менш беззастережно, якщо вже не з відкритим захопленням і періодичним схилянням колін, а Терези обожнюють сперечатися (вони називають це дискусією) з будь-якого приводу. Лев, ледве почавши говорити, впевнений у своїй правоті. Терезам це незрозуміло. Як можна зробити розумний вибір між двома можливостями, не обговоривши як слід всі «за» і «проти»? Складність в тому, що на подібне обговорення Ваг може знадобитися чимало часу. Лев не повинен сердитися і виявляти нетерпіння. Вся ця нерішучість набагато болючіше для людини знаку Терезів, ніж для тих, хто з ним спілкується.

Лев повинен зрозуміти, що півсловом «дискусія» Ваги не передбачають драматичних сцен або спалахів гніву. Зрештою, це ж тільки заважає. Це не дає розвинутися чудесним збалансованим відносин і знищує найменшу надію досягти гармонії. А оскільки гармонія, рівновага і світ — святе для кожного представника знака Терезів, потрібно усвідомити, що вони починають всі ці суперечки щоб не посваритися, а тільки щоб спробувати змусити кожного чесно і логічно обговорити стан речей. Це ясно?

Лев не завжди розуміє, але, можливо, намагається зрозуміти частіше, ніж багато інших, що чесність — свята цінність для людей знаку Терезів. Оскільки тут ми маємо справу з моделлю вібрацій стихій Повітря й Вогонь, між ними можливо величезна кількість зв’язків на різних рівнях, іноді односторонніх, але зазвичай взаємних. Льву і Ваг легше досягти справжньої щирої, дружби, ніж багатьом іншим. Їх вібрація — секстіль, і тому життя надасть їм майже нескінченне число спільних можливостей в різних областях. Скористаються вони цими можливостями, чи ні і що з цього вийде, буде залежати від їх Місячних знаків та інших планетарних аспектів між їх картами народження.

Об’єднаними силами Лев і Ваги здатні досягти майже всього на світі — від успішного роману або шлюбу до міцної дружби або бізнесу. Їх стихії — Вогонь і Повітря, й коли один «роздуває» іншого до яскравого факела, виграють обидва… якщо Лев стежить, щоб не спалити весь кисень у повітряних розумових процесах Ваг. Неприємні прояви темпераменту Лева можуть врешті-решт змусити Ваги зникнути. Будь-яка дисгармонія порушує рівновагу Терезів доставляє половину, підпорядковану Венері, в стані депресії — стані, чужому цього зазвичай веселому, оптимістичним Сонячного знаку.

Проте вони знаходять порозуміння досить часто, щоб зробити себе відносини досить-таки гладкими. Обидва розділяють одне і те ж почуття обурення будь несправедливістю. Лев сердечен і великодушний. Ваги чесні і неупереджені. Коли вони поєднують ці якості, справи, що здавалися безнадійними, постають зовсім в іншому світлі. Безнадійні справи і переможена сторона дивно залучають обох, але у своєму ідеалізмі вони досить практичні і, можливо, саме тому так щасливі. Якщо хтось і здатний перетворити поразку в перемогу того, хто здавався вже проигравшимуто це Лев і Ваги. Добре, якщо вони опиняться поруч, коли ви сіли на мілину. Лев, яким управляє Сонце, надійно захистить вас, а людина знаку Терезів, яким управляє Венера, проллє такий цілющий бальзам на ваші рани, що вони заживуть майже миттєво.

Леву так само важко сказати «так», як Терезам сказати «ні», і це — одна з причин, чому вони так добре уживаються. Але краще я це поясню. Гордий представник знака Лева будь-якої статі звичайно скаже «ні» замість «так», якщо йому щось наказувати. Королі і Королеви народжуються, щоб віддавати накази, а не підкорятися.

Завдяки інстинкту, Ваги точно знають, як поводитися з Левиним «его», і тому можуть перетворити гарчання в муркотіння, просто змінивши наказ так, щоб він був схожий на прохання. Це називається лестощами. Терези рідко командують. Вони схиляють, лестять і радять так приємно і солодкомовних, що Лев ніколи не здогадується: що Ваги домагаються, щоб він чинив так, як їм хочеться. О, вони приємні, ці люди знака Терезів! Дивовижно приємні.

Оскільки Ваги ненавидять напруження, яке виникає, якщо на королівський наказ Лева відповісти простим «Ні», вони, скоріше, відгукнуться мелодійним «так», а не почнуть спір (якщо, звичайно, справа терпить), що відмінно влаштовує «великих кішок». Тільки пам’ятайте про венерианском вміння прикидатися покірним, керуючи водночас ситуацією, і венеріанської звичкою відповідати частіше веселим «так», ніж роздратованим «ні», хоча ці прекрасні риси, може бути, і не утримують Ваги від необхідності повирішувати питання деякий час, перш ніж здатися. Я впевнена, що всі ви вже розумієте, що слово «обговорювати» для Терезів — ввічлива заміна слова «сперечатися». Але ж спір не повинен обов’язково кінчатися сваркою, вірно? Це просто милий і мирний обмін думками. Лев буде обдурений цієї тонкої стратегією частіше ніж ви можете подумати.

Іноді незмінний оптимізм Ваг дратує інші Сонячні знаки, але «великим кішкам» це, мабуть, подобається. Обидва відображають вібрації чоловічих позитивних денних сил, так що ви частіше виявите їх виділяють світло, ніж унывающими в темряві. До деякої міри кожен Лев або Левиця, прагнуть захистити слабких і безпомічних, а кожна людина знака Терезів до деякої міри відчуває владну потреба домагатися справедливості. Ці близькі один одному цілі дають підставу для добрих відносин.

Вони поділяють також глибоку потребу у творчому самовираженні, переважно в мистецтві, допоможуть бути також щасливі, керуючи шпиталем, взуттєвим магазином або власним будинком, якщо заохочується вільне творчість. Однак час від часу між ними можуть виникати деякі непорозуміння. Люди знаку Терезів люблять брати на себе відповідальність, тому що Ваги — Кардинальний знак лідерства. Лев любить бути головним, тому що… ну… як же може Король або Королева не бути головними?

Леви і Левиці не народилися під Кардинальним знайомий, але вони народилися під Постійним знаком, а це майже все одно, що лідер. Якщо будь-яка з цих основних потреб Лева і Ваг не буде задоволена, Лев може перетворитися в скривджену або рычащую Кішку, а Ваги можуть стати уособленням проблеми і тривоги. Тоді їх порушиться гармонія, тому що лучащееся благодушність Лева зміниться гордовитої вимогливістю, а ввічливі дискусії Ваг стануть швидко переходити до сварки.

Хоча завжди є можливість, що Левова гордість і марнославство, у поєднанні з силою і владністю цього знака, може виявитися не під силу більш м’якому, керованого Венерою людині знака Терезів, здатності Лева пробуджувати в інших прихований ентузіазм може виявитися цілком достатньо, щоб врівноважити Терези.

Представник знака Терезів повинен пам’ятати, що Леву потрібно віддавати почесті, виражати повагу і захоплення. Це нелегке завдання. Але Ваги можуть закликати на допомогу чарівність Венери. Ніхто не зуміє сказати комплімент привітніше, ніж Ваги, і ніхто не оцінить його з великою радістю, ніж Лев.

Терези обожнюють все прекрасне, а Леви воліють найбільше і найкраще, так що разом вони можуть бути дуже марнотратні, якщо тільки в однієї з них (чи обох) Місяць не знаходиться в більш прижимистом і економному знаку, наприклад, у Тельці, Козерозі, Діві або Раку. Якщо їх Місяця знаходяться в знаках Повітря чи Вогню, як і їх Сонця, ці двоє, можуть кидатися грошима і прагнути до розкоші. При цьому у них, швидше за все, виникнуть деякі суперечки: куди жбурнути гроші.

Ваги захоплюються Левової відвагою і готовністю зрушити гори, якщо буде потрібно, і іноді навіть самі зводять їх, щоб мати задоволення подивитися, як чудова Кішка їх знищить. Гори можуть бути побудовані з елов, але ця гра подобається обом. Вони обожнюють змагатися в дотепності, але тут треба зазначити різницю. Левине почуття гумору часто зникає, якщо жарт стосується самого Лева. Ваги більш спокійно ставляться до насмішок, в свою адресу.

Немає сумніву, що Сонце і Венера в Галактиці гармоніюють, а значить, майже всі якості і риси характеру «великої кішки» і людини знака Терезів добре сумісні. Вони обидва артистичні і сентиментальні, обидва люблять компліменти і радісне збудження. Лев вимагає щастя від життя і любові. Ваги чекають його як чогось природного. Між вимогою і очікуванням безумовно є різниця. Не велика, але все ж.

Лев занадто часто гарчить, наполягаючи на своєму праві зібрати всі оплески, і представнику знака Терезів, можливо, в кінці кінців доведеться нагадати йому, що гумка розтягується в обидва боки, а те, що піднімається, має опуститися, і що для запобігання дорожніх аварій потрібен як червоний, так і зелений світло і т. д. Ну, ви знаєте всі ці логічні міркування Ваг. Вражаюче, але Лев дійсно струнко вислухає все, вибачиться і відкриє нову сторінку. Жоден інший Сонячний знак не може так спритно змусити «велику кішку» крутити колесо і перекидатися.

Секрет дресирування тварин — в очах і в біч. Очі людини знака Терезів лагідні і добрі, його біч невидимий, а легкі удари його. «МУР-р-р», — каже Кішечка. «Ти чудова!» — усміхаються Ваги. І обидва їдуть в королівській кареті. Куди? О, я не знаю. Куди-небудь, куди Лев не хотів їхати. Навіщо? Щоб зробити щось, від чого вперто відмовлявся. Ви Можете в це повірити? Дивно, які дива можна зробити за допомогою м’якого переконання і невидимого оксамитового бича!


Залишити відгук