Ваги і Близнюки Сумісність

Чого чекати від з’єднання двох повітряних знаків Близнюків і Терезів? Звичайно ж, повітря, зведений у квадрат, дарує легкість, свободу і відсутність будь-якої відповідальності. Близнюки і Терези — сумісність знаковТакая середовище чудова для друзів, які можуть доповнювати один одного в роботі. Однак обопільне прагнення до свободи і всіляке уникнення відповідальності шлюбний союз Близнюків і Терезів можуть призвести до швидкого краху. Статистика розлучень між цими знаками є тому підтвердженням.

Сумісність знаків Близнюки і Терези вказує на те, що взаєморозуміння у них виникає вмить. Вони ніби живуть на одній хвилі, товариські знаки завжди знайдуть про що поговорити, відчуваючи приблизно схожі емоції. Це дуже важливий момент для обох знаків, в особі один одного вони знаходять споріднену розуміє душу. Їм весело і цікаво, вони з задоволенням візьмуться за спільну роботу або відправляться подорожувати удвох.

Бізнес-союз Близнюків і Терезів можна охарактеризувати так: одна голова добре, а дві краще. У тандемі двох творчих особистостей народжуються самі неймовірні ідеї, але для їх втілення в життя потрібен хтось третій. Цього третього, швидше за все, знайде чарівний і вміє захоплювати інших людей Ваги. І тоді вся рутинна робота буде звалено на плечі того нещасного, а повітряна парочка займеться створенням нового проекту. Ні Близнюки, ні Ваги не схильні доводити справу до кінця.

Дивитися на ці два знака також цікаво, як на повітряних гімнастів під куполом цирку. Їх розумова гімнастика може бути і чудовою, і запаморочливою. Повітря, їх рідна стихія, невидимий і невловимий, він скрізь і ніде.

Так як Ваги ніякі можуть прийняти рішення, а Близнюки постійно змінюють його, ніколи не знаєш, чого від них очікувати. Такий союз, будь то друзі, родичі, подружжя або ділові партнери, — це сумісність Терезів і Близнюків їх Сонячних знаків, яке, загалом, сприятливо.

Ваги — Кардинальний знак Повітря, Близнюки — Рухливий. «Кардинальний» означає «головний», і це передбачає лідерство. «Рухливий» означає нескінченні зміни, а це перш за все спілкування. Близнюки можуть чудово спілкуватися з Вагами на одній повітряної хвилі — до тих пір, поки ті не почнуть сперечатися. Ну, як же — лідерство повинно бути за ними.

І не дозволяйте їм посміхатися, чарівно демонструючи ямочки на підборідді, — ви й не помітите, як почнете думати інакше. Коли Терези не можуть добитися свого сверхинтеллектом і дедуктивним методом мислення, вони поб’ють вас широко розкритими безневинними очима і посмішкою Венери — і опозиція просто розтане.

Хто може чинити опір такій комбінації краси, грації, шарму, логіки, розуму, яскравості і лестощів? Близнюки можуть — і роблять це часто. Зрештою, переконання, схвалення, поєднання шарму і розуму були винайдені Близнюками! Близнюки винайшли цю гру, а Ваги її засвоїли, адже першими на Зодіакальному колі стоять Близнюки, а Ваги слідують за ними. Ці люди дуже люблять говорити. Правда, ніхто з них не любить слухати. Вони можуть говорити довго і на будь-яку тему, і у них дуже сильне уяву.

Ваги володіють особливим розумом, пояснює їх символіку: як тільки їм в голову приходить якась ідея, їх розум тут же автоматично включає протилежне поняття. Чи Можете ви зрозуміти, на що це схоже? Хтось каже «гаряче!», а у вас в голові спалахує: «холодний». Хтось заявляє: «довго», а ви упевнені, що «коротко». Якщо ви чуєте «швидкий», ви миттєво думаєте: «повільний». Ви відчуваєте, що вам погано, а ви виглядаєте добре. Ви ще тут? Сядьте, закрийте очі. Запаморочення пройде. Ви розумієте, чому у багатьох Ваг таке здивований вираз обличчя і такий далекий погляд? Половину свого життя вони роблять абсолютно протилежні речі!

Тепер, коли ви дізналися, як працює розум Ваг, ви зможете зрозуміти звичайну дилему Ваг. Що є істина? Яке слово має бути остаточною відповіддю? Травма нерішучості…

Близнюки надходять просто. Вони відкидають те, що було вчора, щоб насолоджуватися цим і не думати про майбутнє, поки воно не настане. Ваги так не можуть. Що, якщо ув’язнення, було неправильним? Хоча, звичайно, це могло бути правильним. І як повернути це, щоб виправити? Поганий чи хороший? Реальний або уявний? Позитивний чи негативний? Крайнощі полярності, проблема протилежності! Терези не наважуються відмовитися від зайвого з-за страху відкинути єдино вірний висновок.

На відміну від Ваг, Близнюки жонглюють полярностями і протиріччями одночасно, поєднуючи протилежні думки всередині свого двоїстого «я». Тепер ви розумієте, чому ці два Сонячних знака не самі надійні люди на Землі. Якщо ви бачите Ваги, коли все у них абсолютно зрівноважений, — це чудово! Якщо ви зловите Близнюка, коли він відправив одного з близнюків спати і говорить з вами один, — чудово! Але частіше їх двоє, троє чи четверо, а це вже просто натовп.

Незважаючи на подібність у природі цих двох багато відмінностей. Близнюки вирішують все швидко. Прийняття рішень для них як спалах. Ні жалю, ні тривоги, ні очікування, ні питань — тільки дія. Ваги балансують, зважують, судять, думають, порівнюють і… відкладають до завтра. А іноді завтра і не настає. Рішення може бути помилкою, а Терези не можуть, не хочуть помилятися. Однак якщо Близнюки щось вирішили, це ще абсолютно нічого не значить.

за Хвилину рішення може змінитися, плани теж. Але якщо після складного балансування що остаточно вирішили Ваги, вони будуть твердо стояти на своєму, вважаючи, що не можна поліпшити те, що було так ретельно зважено. Ваги обережніше Близнюків. У той час як Близнюки вважають, що нічого розплутувати вузол, який можна розрубати. Терези ніколи не стануть різати те, що може бути обережно, нитка за ниткою, распутано. Кому потрібна швидкість, якщо потім вам доведеться повернутися назад, щоб виправляти власні помилки?

Дитяча щирість Близнюків може змусити їх робити прекрасні дурниці — наприклад, вимовляти ім’я якого-небудь друїда двадцять сім раз, коли падає зірка, або подумки покататися на коника. Терези не стануть витрачати час на подібну нісенітницю — вони, незважаючи на їхні веселі обличчя, холодно-логічні. І Близнюки і Терези були б щасливі, — і самі з собою, і один з одним, — якби вони навчилися більше відчувати і менше думати.


Залишити відгук