Терези й Козеріг Сумісність

Ця пара далеко не ідеальна. Сумісність знаків Козеріг і Ваги заснована на спільному подоланні багатьох труднощів. Терези – дуже складний, суперечливий знак. Зовні вони дуже товариські і доброзичливі, а їх посмішка зачаровує кожного, хто опиниться поруч. Однак це характеризує їх тільки в періоди рівноваги. Шальки терезів, як відомо, постійно коливаються, тому представники повітряного знака перебувають у вічному пошуку істини, зважуючи всі за і проти і своєю нерішучістю переводячи оточуючих.

Для того щоб вивести із рівноваги таку людину, не потрібно особливої хитрості. Досить кинути в його бік кілька двозначний погляд або неоднозначну фразу, і ось Ваги вже втратили спокій, намагаючись зрозуміти, в чому ж справа. Добре, якщо поруч виявиться людина, яка знайде в собі сили заспокоїти обранця та потім разом з ним насолоджуватися періодом рівноваги Ваг.

Козероги зазвичай не товариські, їх замкнутість сильно обмежує коло спілкування цього земного знака. Вони схильні приховувати свої переживання, але в той же час їх мовчазна наполегливість у досягненні мети разюча. Таким людям досить важко зрозуміти причини занепокоєння Ваг, а вже постійно врівноважувати партнера, нахвалюючи його фізичні і душевні якості, Козеріг навряд чи здатний.

Коливання в настрої Ваг та їх нерішучість викликають роздратування у Козерога, однак представник стихії Землі ніколи не піде на відкритий конфлікт, а компроміс і наступне за ним примирення дасть можливість Терезам знову грати на нервах партнера своєю неадекватною поведінкою.

Сумісність Козерога і Ваг досить складна для обох, оскільки Козеріг часто залишає партнера наодинці з його надуманими проблемами, чого Ваги приходять у відчай. Для того, щоб зрозуміти один одного, їм знадобиться досить багато часу. Еволюція їх відносин принесе чимало страждань обох знаків, але в результаті вони можуть стати щасливою і гармонійною парою, незважаючи на певні дивацтва. У будь-якому випадку обом доведеться запастися незвичайним терпінням.

<-IMAGES->

Сумісність у Терезів і Козерога дуже нелегка, адже в цих відносинах беруть участь не тільки антагоністичні стихії Повітря і Земля, але і вони обидва народилися під знаками лідерів, Терези й Козеріг – це Кардинальні знаки. Всі Кардинальні знаки – хочуть бути лідерами, так і в цих відносинах, і Терези й Козеріг – хоче бути головним. Їх чекає багато змагань між ними.

У змаганні Ваг і Козероги жоден з двох не бажає поступитися місцем лідера іншому. У кращому випадку, вони зможуть поділити лідерство навпіл в цих відносинах. У гіршому лідерство повністю перейде до одного з них, при цьому він придушить переможеного і досягне блискучої перемоги. Але програла сторона не буде здаватися, Кардинальні знаки ніколи не здаються, тому вона буде час від часу намагатися зайняти лідерське становище у відносинах. І скандали будуть виникати знову. Їм бажано поділити лідерське становище навпіл і удвох прагне до поставленим цілям, але це буде нелегко.

Цілком можливо, доля хоче занадто багато чого від відносин Терезів і Козерога. Для обох дуже важливо досягнення поставленої мети. Якщо ви знаєте пару, з антагоністичними стихіями і Кардинальними знаками, як в даному випадку Терези й Козеріг, і ці люди доводять вам, що у них у відносинах все супер! Значить вони або брешуть вам (в крайньому випадку один з них), або їм допомагають сприятливі аспекти інших особистих планет, а можливо, просто, в одного з них невірна дата народження!

У Терезів і Козерога дуже різні погляди на життя і переконання. Вони досить різні за характером. Якщо ви знаєте таку пару – ця пара заслуговує величезної захоплення і поваги, адже вони обидва зуміли виробити в собі ту терпимість і безкорисливість, які допомогли їм пристосуватися один до одного, з такими різними характерами.

Але для того, що б бути разом, до цього маємо прагнути обидва. Якщо буде прагне тільки один, а інший не буде нічого робити – для жертвує собою це буде мукою. Неймовірно важко приносити себе в жертву відносин, які тільки він один намагається вберегти. Якщо над відносинами працює тільки один, а інший нічого не робить – це вже мучеництво. Дуже важко приносити себе в жертву відносин, які не потрібні іншим. Це до того ж і важко, і того, хто заслужить німб – він здасться залізним колом, без сяйва. Поодинці дуже важко досягти звання святого або ангела. Така тяжка робота над відносинами, може перейти в справжній мазохізм.

Козерога і Ваг об’єднують однакові якості: терпіння, м’якість, чутливість, енергійність твердість і ідеалізм – це може допомогти їм у збереженні відносин. Козерогом управляє планета Сатурн. Вагами управляє планета Венера.

Коли вони погодяться, що Світ набагато краще, ніж Конфлікт, можна сподіватися на «хороший старт». Але хороший старт може триватиме недовго. Але не треба їх звинувачувати. Ну, хіба Ваги здатні бути несправедливими? Ну, хіба Козеріг здатний бути не розсудливим або нерозумним? У всьому винні їх планети управителі. Жоден з астрологів живуть у цьому світі, не назве планети Венеру і Сатурн – приятелями. Венері, керуючої Вагами, притаманна м’яка поблажливість, ліберальність, іноді, бажання витрачати гроші і отримувати задоволення і, рідко, час від часу — деяка повільність.

Сатурн, управитель Козерога, — прихильник жорсткої дисципліни, консервативної твердості, — не любить надмірностей, особливо для задоволень, воліє заощаджувати гроші, стриманий в емоціях і своїй поведінці. Що щодо повільності — для нього це теж саме, що і лінь, а лінь це ухилення від обов’язків, — Сатурн вчить Козерогів робити все вчасно, і не відкладати на завтра справи, які можна зробити сьогодні.

Якщо буде потрібно, Козероги не будуть витрачати дорогий час і свою енергію на різні суперечки, сльози і розчарування або ж нерішучість, які так звичні для Венери. Козероги просто на просто на час віддадуться Долі, бурчачи обожнювані сатурніанського вислови на кшталт: «тихіше їдеш-далі будеш», «терпіння — це гідність» або «хто спішить — той людей смішить». А Ваги до сказаного додадуть щось на кшталт «все буде добре» або, що теж важливо, «і в самому поганому, можна, якщо постаратися, знайти щось хороше».

Як ви помітили, ці дві філософії Терезів і Козерога схожі один на одного і не суперечливі, навіть доповнюють і збагачують один одного. Можливо, вам здасться, що це досить різні філософії і точки зору, але насправді тут є одна точка зору, вони лише виражена протилежними способами. Як приклад: стакан наполовину повний або порожній? Насправді, все залежить від того, як ви дивитеся на своє життя – песимістично (як стриманий Козеріг) або ж з надією (як оптимістичні Ваги). Якщо обидва будуть прагне до відносин, вони зустрінуться десь на половині, між песимістичністю Козерога і оптимістичністю Ваг.

У відносин між Вагами і Козерогом є ще один плюс – це те, що вони обидва мають велику силу. Вони мають величезну рішучість досягти того, що хочуть і підпорядкувати інших особистої волі, досягти мети будь-яким шляхом. Хоч шляху у них досить різні, але вони досягають бажаних вершин. А коли Терези й Козеріг об’єднують свої зусилля і рухаються в одному напрямку, вони здатні досягти все що захочуть, будь то кар’єра, соціальний статус. Головне для цього – це мати загальну мрію чи бажання, а також хотіти зробити щасливим іншого.

Головна мрія у Терезів – це світ. А головне достоїнство і доброчесність у Козерога – це його мудрість і терпіння. Терезів і Козерога способи об’єднати їх обопільні інтереси у музиці, а також мистецтві, тяга до наук особливо гуманітарних. У мистецтві, в будь-яких його видах, їм обом подобається класика, а не сучасні напрямки. Звичайно, в будь-якому правилі бувають виключення.

Терези обожнюють все вишукане, красиве, елегантне – це можуть бути і предмети меблів, або ж порцеляни, кришталю. А Козерогам подобаються якісні речі, які можуть прослужити не один рік. Козерога буде більше хвилювати ціна предмета і його практичність, починаючи від одягу і закінчуючи меблями. У той же час Терезам важливіше колір з чого воно зроблено естетичність предмета. По-цьому вони можуть зійтися в думці щодо предмета, якщо тільки він буде відповідати їх загальним вимогам.

Козеріг буде бурчати на Ваг за їх нерішучості або оптимізму, який нічим не виправданий. А Терези будуть ображатися на Козерога за його скутість, скупість і грубість, за те що він схожий на інспектора, який стежить за тим, що б Ваги не прогулювали уроки життя.

Але якщо їм пощастить, то Ваги пом’якшать песимістичність Козерога, а Козеріг зробить так, що Терези будуть почувати себе більш надійніше та врівноваженіші разом з ним.


Залишити відгук