Ваги і Рак Сумісність

Союз цих двох знаків – це взаємовідношення Повітря і Води. Воно може бути грайливим, бурхливим або просто непередбачуваним. Досягти гармонії Раку і Ваг неймовірно важко, проте винагороду обидва партнери отримують настільки цінне, що забуваються всі рани, завдані один одному в процесі «притирання».

Сумісність знаків Рак і Ваги в першу чергу грунтується на досягненні компромісу. В той момент, коли партнери навчаться трохи здавати так завзято обороняемые позиції, доля подарує їх союзу справжнє щастя. І Рак, і Ваги бажають знайти розуміння в очах партнера, але не намагаються самі зрозуміти свого обранця. А адже в цьому і є ключ до перемоги в маленькій любовної війні.

Рак – досить складний з емоційної точки зору знак. Його чуттєвий світ багатий і непередбачуваний. Над ним періодично тяжіють спогади або ж передчуття щастя чи біди. Він часто рефлексує, страждає від депресії і безпричинно ридає. Такою поведінкою можна звести з розуму всіх навколо. Сумісність Раку і Ваг характерна тим, що Ваги – дуже м’який і терпимий знак. У разі досягнення розуміння між партнерами, Терези зможуть спокійно ставитися до перепадів настрою своєї другої половини, а в періоди милостивого спокою Раку між ними панує ідилія, підкріплювана відмінним почуттям гумору обох партнерів.

Крім усього іншого, сумісність знаків Рак і Ваги ґрунтується на тому, що Рак – місячний знак, а Вагами управляє Венера. Місяць і Венера дружні у своєму спокої. Ваги – досить ласкаві, щоб розуміти емоції Раку, але в той же час дуже логічні, щоб впевнено йти по життю. У відносинах Ваги орієнтуються на партнера, тоді як Раку в першу чергу хвилює його власний стан.

В цьому криється причина частих суперечок між ними. Інша проблема такого союзу – часом вбивча правдивість Ваг і крайнє неприйняття Рак будь-якої критики. Не сходяться їх життєві позиції і в грошовому питанні. Ваги легше відносяться до всього матеріального. Вони люблять відпочити, часто відвідують вечірки. Таким чином вони врівноважують свою м’яку натуру, адже на те вони і Ваги. Для Раків пріоритет – стабільність, і легкості партнера їм зовсім не зрозуміти.

Коли Рак позбавляється фінансової та емоційної стабільності одночасно, його не впізнати. Місячний знак стає настільки агресивний, що знаходитися поряд неможливо. Ваги повинні лавірувати, не допускаючи перегинів зі свого боку. Тоді світ в родині буде забезпечений. З усіх знаків Зодіаку саме Ваги покликані врівноважити непостійну чуттєвість Раку, привнести в його життя умиротворення. А Раки в свою чергу подарують Терезам вміння мріяти і радіти життю. Аналізуючи сумісність Раку і Ваг, слід пам’ятати, що у них багато спільного. Обидва вони сентиментальні, наділені чудовою уявою і можуть бути дуже ніжні один до одного.

<-IMAGES->

Між знаками Рака і Ваг аспект квадрата, і це поєднання стихій Води і Повітря. Відносини стихій Вода і Повітря завжди непрості і завжди цікаві. В них важко досягти гармонійно саме це і робить їх перспективними завдяки почуттю, яким будуть винагороджені ці двоє, коли досягнуто хвилюючою душу перемоги над своїми явними і, треба сказати, численними відмінностями.

саме життя змушує їх пізнати важкий шлях компромісу. Оволодівши цим уроком, можна піднятися на більш високий рівень щастя — легкі шляхи туди не приведуть. Це дійсно стоїть мета. Іноді це важко, але з часом згладжуються всі гострі кути, якщо є щире зусилля з обох сторін. І знаєте, що буде головною нагородою? Задоволення від свідомості того, що ви перебороли себе і що в змаганні з власною природою трохи наблизилися до ангелів.

Я не гарантую крила і тому подібне, але пара німбів, можливо, з’явиться. Точніше, дві аури, що світяться прекрасними квітами сумісності… Німбів над головами один одного вони, скоріше всього, не помітять, зате побачать уявні ріжки. Така людська натура, і не треба імітувати ангелів. Перший урок, який повинна вивчити ця пара, — це перестати так відчайдушно намагатися бути понятими і намагатися більше розуміти. Тільки цей ключ відімкне замкнені двері між ними, за якої лежить шлях до Миру і Добра.

Як я говорила в «Дванадцяти присвятах в любов» на початку цієї книги, знак Раку — це дорослішання. Раки відчувають так багато, що, здається, не можуть цього висловити; їх мрії турбують їх передчуттям щастя і наближенням смутку, так само як і спогадами про вчорашній день. Вони нічого не можуть вдіяти, коли плачуть від невиразного страху та депресії, і Місяць періодично володіє їх емоціями, і вони так само безпомічні перед її магнетичним тяжінням, як океан з припливом і відливом. Іноді вони тихі і замислені, а іноді вражають оточуючих дивним «місячним» гумором — трохи з сумасшедшинкой, який часто допомагає їм забути про свої страхи і неодмінно веселить кожного, кому пощастило опинитися поруч.

Коли «дитя Місяця» і людина знака Терезів зустрічаються, це може виглядати дуже мило. Терези обожнюють сміятися, і вони схожі на ритмічні ліричні вірші, а фрази Раку так чудово звучать під музику сміху Ваг. Це чисте розвага, і випадкові свідки, які опинилися поруч з їх будинком або офісом, можуть несподівано отримати задоволення від цього музичного дуету. Я кажу — будинок або офіс, тому що доля найчастіше зводить знаки в життєвій ситуації, пов’язаній з будинком або з кар’єрою. Здається, їм легше досягти гармонії в сімейному колі або в якості ділових партнерів, ніж в ролі друзів, коханців або подружжя (але, розглядаючи останній варіант, не забувайте про можливу перемогу і золоті нагороди).

насправді у Раків і Ваг набагато більше можливостей, ніж у інших пар в поєднанні різних стихій та однієї якості, тому що їх керуючі планети Місяць і Венера не ворожі. Так як Сонце управляє особистістю, а Місяць емоціями, цим двом легше зрозуміти один одного через емоції. Проблема в тому, що пробитися крізь панцир до істинної природи людини Місяця завжди непросто.

Ваги терплячі, і вони можуть розташувати до себе Раку м’яким ставленням… і очікуванням. Щоправда, одного лише м’якості і терпимості може бути недостатньо, адже «місячні» люди чутливі понад міру. До того ж, незважаючи на вроджену доброту. Терези — знак Повітря, а, умственность і логічність Повітряних знаків іноді заважає їм по-справжньому зрозуміти, що рухає іншими людьми.

Ваги стають блискучими адвокатами і мудрими суддями, але з них найчастіше виходять погані психологи. Вони не стануть шукати глибинних причин, зайняті захоплюючою грою людських відносин на поверхневому рівні, а з цим важко проникнути під панцир, який захищає від Раку зовнішнього світу. Ваги, які хотіли б зрозуміти, що змушує краба повзати боком, повинні повчитися глибоке співпереживання, а не намагатися досягти мети найкоротшим шляхом.

Одна з головних їхніх відмінностей в тому, що Ваги орієнтовані на інших людей, а Раки — на себе. Якщо це виглядає, ніби Раки більш егоїстичні, це недалеко від істини. Ваги більше переймаються проблемами друзів, спільної справи чи світу в цілому, ніж своїми власними. — І вони скоріше екстраверти, тоді як люди більше Місяця інтраверти. Насправді, дуже багато Раки — м’які, вразливі і чутливі люди, часто люблять і ніжні, найбільшу увагу приділяють все-таки собі.

Оскільки концентрація на собі в кінцевому рахунку позначається на здоров’ї, Раки хворіють частіше, ніж могли б. Витоки хвороб Ваг частіше криються у нездоровому способі життя, тенденції до стадності, любові до вечірок, переїданні, переливанні і перерабатывании. Раки, бачачи таке, звичайно нервують, намагаються переконати Ваги, що ні до чого спалювати себе, як свічку, та ще з двох кінців відразу. Але якщо б це було по-іншому, як би Ваги могли залишатися в рівновазі?

Гроші — це інша область, де ці двоє дивляться в різних напрямках. І фінансова надійність і емоційна для Раку одно важливі і життєво необхідні. Якщо у них є щось одне, вони бувають дратівливі і нещасні. Якщо у «їх немає ні того, ні іншого, вони стають такими колючими й неможливими, що навіть рідні матері перестають виносити їх, що для Раків просто непереживаемо. Але якщо у них є все, вони чарівним чином перетворюються в найбільш слухняних, милих і ніжних істот — навіть з точки зору Ваг, які чекають від людей дуже багато, як ніби може бути рівновага плюсів і мінусів у характері кожної особистості.

Незважаючи на проблеми зі здоров’ям і недолік фізичної сили. Раки в кінцевому рахунку виявляються значно витривалішими в мистецтві виживання, ніж Ваги. Саме Ваги скоріше піддадуться психічному тиску, нервовий зрив виведе їх з рівноваги, а емоційні розчарування чреваті серйозною хворобою.

Коли захворює на Рак, це може тривати довго, але тільки тому, що він так несамовито чіпляється за все підряд, не відокремлюючи погане від хорошого. Іноді потрібно м’яке нагадування Ваг, що пора б перестати триматися з усіх сил за те, що давно пора кинути. Але хіба так просто навчитися відпускати? Терезам доведеться пережити чимало неприємних моментів, намагаючись звільнити клешні Краба від шкідливих звичок, хибних ідей і безпідставних страхів.

Якщо таке перетягування каната триває довго, тонка тканина нервової системи Ваг незримо зношується, і може наступити деяке виснажене духу, яке, в свою чергу, веде до апатії, захлестывающей веселий, ніжний і оптимістичний характер Ваг. Серед людей, як і в природі, надлишок води зробить повітря сирим, туманним і холодним, але коли води рівно стільки, скільки потрібно, повітря ніжний, свіжий і повний цілющих сил.

Якщо Ваги намагаються зберегти щось у секреті від Раку, вони даремно втрачають час. Раки використовують всілякі хитрощі, щоб витягнути з вас те, що вони хочуть знати. Рак може запитати: «Що про мене думає ця людина, тільки чесно?» Ваги відповідають: «Думаю, мені не варто втручатися». Рак наполягає: «З твого боку це нечесно, хіба я не допомагав тобі інформацією, коли ти цього потребував?» Ваги коливаються, зітхають, здаються і розповідають Раку, все, що він хоче знати, стежачи за об’єктивністю і намагаючись пригадати все хороше поряд з поганим.

Коли Рак почує те, що йому потрібно, він може заявити: «Я так і думав, що ніколи більше не буду з ним розмовляти!» — і в роздратуванні піти з кімнати, залишивши Ваги майже в сльозах із-за того, що його, миротворця від природи, перетворили в підбурювача. Раки сверхсверхсверхчувствительны до найменшої критики і дуже майстерно витягують всю правду, а потім плачуть в образі або кусаються в люті через половини цієї правди, а ви знаєте, що напівправда позбавляє Ваги рівноваги і виводить з себе.

Найкраще, що вони можуть, це сконцентруватися на дуже реальних перевагах іншого, іноді абсолютно різних. Спеціально для Ваг хочу розповісти, що саме реальність «місячних» мрій, змішана з неймовірною чіпкістю, дозволили Раку Хелен Кеплер, що опинилася повністю сліпий і глухий, коли їй був рік і вісім місяців, здобути тріумфальну перемогу над нещастям. Вона з відзнакою закінчила коледж, навчилася в’язати, вишивати, друкувати на машинці, плавати, гребти і їздити на велосипеді.

Подорожуючи по світу, вона вела надихаючі бесіди (хоча так мало в своєму житті чула звук людської мови) і писала численні статті і книги, щоб зміцнити віру в інших. Точно так само чутливість, інтуїція і завзятість Раку дозволили Нікола Теслі використовувати свою чудову пам’ять і винахідливість, осягнути чудеса електроніки і першим здійснити практичне застосування двофазного струму, запатентувати 140 винаходів величезної практичної важливості, одне з яких зробило можливою концепцію радіомовлення та отримання електричних ланцюгів. Незважаючи на байдужість і відсутність інтересу, він тримався за свої мрії, працюючи все життя, хоча й одержав визнання лише після смерті. Кожне «дитя Місяця» зроблено з того ж матеріалу, що Хелен Кеплер і Нікола Тесла.

У свою чергу, Раки можуть розмірковувати про те, на що був би схожий сьогоднішній світ, якщо б не властиві Терезам бажання справедливості і потреба у творчому самовираженні. Саме миротворець знака Терезів Махатма Ганді поєднав вчення індуїзму з «Нагірною Проповіддю» Ісуса в досконалій гармонії мудрості і любові.


Залишити відгук