Терези та Овен Сумісність

Ваги і Овни – повна протилежність один одному. А вони, як відомо, завжди притягаються. Тому, представники двох знаків не можуть один без одного, але, в той же час, постійно знаходяться в мовчазній конфронтації. Чудово доповнюючи один одного, Терези та Овен або швидко звикають, або Баран весь час намагається довести свою беззастережну правоту.

Сумісність знаків Терези та Овен – поняття дуже абстрактне і залежить від багатьох факторів. Люди-Овни звикли до того, що кожен день їхнього життя – це яскравий метушливий свято, де немає місця врівноваженого спокою, нудного розглядання оточуючих і розміреним дій. Терези ж, навпаки, майже завжди перебувають у стані рівноваги. Вони ніколи не кинуться з головою у вир подій, і, вибираючи між компанією і тихим дозвіллям, віддадуть перевагу другому варіанту.

Ваги – улюбленці Венери, яка дарує їм величезний заряд оптимізму, особистої чарівності і неперевершеною харизми. І якщо Баран спочатку щось швидко робить, і тільки потім починає замислюватися про те, чи правильно було прийнято рішення, то люди-Ваги, навпаки, дуже багато думають і сумніваються, перш ніж зважитися на якийсь більш-менш важливий вчинок у своєму житті. Від наслідків неправильного вибору обидва страждають однаково, тільки Овни швидше знаходять в собі сили забути про програші, і рухатися далі.

Овни ніколи не зізнаються, що десь глибоко в душі, дуже-дуже глибоко, вони заздрять, але, в той же час, і захоплюються тими якостями, яких у них немає, але які вони спостерігають у Терезів. Наприклад, люди, які народилися під астрологічним знаком Терезів, вміють знаходити спільну мову майже з усіма, починаючи від маленьких дітей, і закінчуючи солідними і серйозними начальниками на роботі.

Вони ніколи не полізуть у конфліктну ситуацію першими, а якщо конфлікт усе-таки відбувся, Ваги докладуть всі зусилля, щоб вирішити його мирним способом, не опускаючись до банальним грубощів і з’ясування стосунків. Овни можуть тільки мріяти про такому душевному рівновазі. Адже Марс, який є покровителем Баранов, штовхає їх на вирішення проблем, використовуючи більш агресивні методи. Але в даному аспекті, сумісність знаків Терези та Овен вказує на те, що від такого союзу виграють обидва представники цих астрологічних знаків.

Питаючи про щось важливе, Терези рідко відчувають себе на рівних з тим, кому вони задають питання. У цей момент вони стають дуже вразливими і чутливими, будь недобре і різке слово у відповідь може дуже сильно зачепити їх. Овни ж, навпаки, свої питання ставлять таким тоном, що вони перетворюються на справжні накази, виконувати які слід в першу чергу, інакше всім навколо буде дуже погано.

Тон у Овнів, коли вони розмовляють про щось важливе, стає командним. Баран завжди повинен отримає те, чого він хоче, і не важливо, якими методами і способами він це отримає. Терези ж вміють переконувати навіть самого незговірливого співрозмовника. У них тихий, спокійний голос, який заколисує і змушує зовсім по-іншому подивитися на ситуацію.

<-IMAGES->

Люди, що народилися під знаком Терезів, читаючи цей розділ, можуть вигукнути, що я ставлюся до них несправедливо, тому що я сама Овен (вони завжди стверджують, що хто несправедливий до них). Заздрять Овни вражаючому спокою керованих Венерою Ваг, коли їх чаші збалансовані, як це іноді буває? Так. На Кармічному колесі життя ці два знака протилежні, тому кожному з них не вистачає того, що є в іншого. Щонайменше, типовий Овен ніколи не відкрито визнає, що він у чомусь заздрить Терезам, хоча потай Овни хотіли б наслідувати їх спокійного рівноваги.

Слово «рівновага» походить від слова «ваги» — або навпаки. В обох випадках ці слова і цей Сонячний знак пов’язані. Ніщо так не важливо для Ваг, як рівновага. Вони бояться втратити його і тим не менш часто втрачають. Овен може в душі заздрити Терезам, коли приймає швидке рішення, а потім отримує неминучу емоційну травму. «Чи Правильно я вчинив? Потрібно було сказати «так» чи «ні»?» І це після того, як вже пізно що-небудь змінити. Повірте мені, нерішучість, коливання Овна після скоєного набагато більш болючі, ніж коливання до, від яких страждають Ваги.

Немає нікого більш чарівною, розумнішою і оптимістичніша, ніж Ваги, які міцно тримають рівновагу. Вони неперевершені в умінні гармонійно поєднувати групи людей і уникати тертя (коли не залучені в це особисто). Чоловіки і жінки знаку Овна захоплюються і поважають Ваги за чесноти, які їм самим не вистачає. Але і Овен — Сонячний знак, протилежний Терезам, таким чином. Ваги теж повинні захоплюватися чеснотами марсового типу і поважати їх.

Звучить це як наказ? Одне з найбільш помітних відмінностей між Овном і Вагами полягають у тому, що саме просте твердження Овна звучить як вимога. Навіть коли Овен задає питання, швидше здається, що він наказує, ніж питає. З іншого боку (а ми повинні бачити обидві сторони, так як маємо справу з Вагами), коли керовані Венерою Ваги задають питання або висловлюються, їм вдається змусити вас відчути себе вразливою і не здатним захиститися.

Не має значення, чи питають Ваги: «Чому ти настільки неосвічені люди?» — чи помічають: «Те, що ти робиш, говорить про повну відсутність виховання», — це викличе ноту, нагадує «втрачену струну». Вони кажуть м’яко, лагідно, немов обволікають співрозмовника кленовим сиропом. Ось чому Ваги можуть сперечатися з Овном годинами поставити враження, що саме Овен було неможливо грубий і нестерпний. Нічого дивного в тому, що Ваги часто стають юристами, які можуть виграти в суді будь-які словесні поєдинки.

Якщо Ваги-юристи можуть обвести суддю навколо пальця і залучити на свою сторону байдужу частину присяжних, то можете собі уявити, що відбувається в битві умів між ними і імпульсивним, поривчастим, емоційним Овном. Можливо, Ваги звинуватять Овна в тому, що з такою поспішністю серйозні рішення не приймають, що він безрозсудно кидається вперед, не думаючи про можливі наслідки. Потім Ваги нагадають про красу символу «Леді правосуддя» зі збалансованими терезами в руках.

Овен обуриться: «Так, але на очах у неї пов’язка! Як же вона відрізнить правильне від хибного?» Ваги лагідно пояснять: «Ну, дорогий, пов’язка на очах рятує від упередження». Потім Овен може запитати Ваги, знає він (або вона) історію осла, який помер голодною смертю, тому що не міг вирішити, з якого конюшинового поля почати… зрештою Ваги посміхнуться, і так як на Барана сильно впливає ця чарівна аура Венери, то вогонь, зашипев наостанок, згасне. Доброзичливий, відкритий Овен не може довго чинити опір посмішці і доброго слова, до того ж він дуже наївний і не підозрює Ваги в тому, що вони використовують свою чарівність як зброю, проте Ваги саме це і роблять. Під час їх відносин Ваги майже завжди будуть залишатися холодними і нерухомими. Але коли агресивність Овна стає нестерпною, ця зазвичай м’яка особистість може лютуватись.

Ваги інстинктивно уникають неприємних сутичок, але заради власного дорогоцінного спокою, якщо відчувають, що їм серйозно щось загрожує, починають діяти, і, як правило, рішуче. Щоб уникнути бійки. Овну доведеться зрозуміти і прийняти логіку Ваг.

Правда, Овни хоч і поважають протилежний Сонячний знак, але неохоче рахуватися з судженням Ваг і тим більше приймати його. Овен усвідомлює, що Ваги справедливими, логічними і чудово мислять і їх рішення майже завжди правильні, але поки Ваги приймуть рішення, типовий Овен зійде сума, чекаючи результату. Саме слово «рішення» викликає у Терезів панічний жах. Овен надходить зовсім інакше. Треба прийняти рішення? Відмінно. Підкинь монету або просто роби те, що інстинктивно вважаєш правильним, а потім забудь це — ось девіз Овна.

Пірнай вниз головою. (А якщо водойма дрібний. Овен наб’є шишку і, наліпивши пластир, продовжить шлях.) Це зовсім не означає, що Овен не бачить потенційну цінність хорошого, рівного, безпечного шляху, просто йому цікаво швиденько збігати і направо і наліво і подивитися, що там. І це одне з тих якостей, яка захоплює Ваги в протилежному Сонячному знаку.

Якщо ви хочете перевірити астрологічні пізнання людей, запитайте їх, який з цих двох знаків має насильницький характер. Перш ніж відповісти, подумайте гарненько. Терези — це Повітря, а Овен — Вогонь. Вогонь більш мінливий і несамовитий, ніж повітря, але Ваги — головний знак із трьох символів Повітря, а значить, Овен також головний, але все ж не можна забувати, що в природі повітря зовсім не такий нешкідливий елемент, як здається. А якщо він стає агресивним? Ви коли-небудь спостерігали спокійний, м’який торнадо, циклон або ураган?

Також згадайте, що основна складова повітря — азот, завдяки якому і виробляються потужні вибухи. Отже, хто ж володіє більш небезпечним характером. Овен або Ваги? Більшість книг по астрології, посилаючись на те, що Вагами управляє Венера, описує їх як лагідних, мирних, спокійних і милих. І дійсно, якийсь час вони такі. Тільки не треба їх сердити. І все ж ми повинні визнати, що, намагаючись наслідувати деяким позитивним рисам Ваг, Овен міг би отримати чималу користь.

Ці двоє часто сперечаються. Але, чесно кажучи, мета сварки для Терезів — перемогти і досягти остаточного миру і справедливості, а для Овна — перемогти і довести, що він правий (навіть коли це не так), щоб задовольнити сильне «его» Марса. Зв’язок між Овном і Вагами (поєднання стихій Вогонь і Повітря) — зазвичай вдалий досвід для обох. Але якщо між їх гороскопами існує негативний Сонячно-Місячний аспект, у них можуть бути періоди, сповнені суперечностей і конфліктів.

Гармонійні аспекти світил дають Терезам атмосферу свободи думки і дії, що добре діє на самолюбство Овна. Типові Ваги зазвичай звертаються з Овном м’яко, що допомагає виявити найкращі якості природи Марса. Замість того щоб насильно підганяти Овна під якийсь шаблон поведінки. Ваги частіше визнають його індивідуальність і поважають її.

Під впливом природного інстинкту наслідувати протилежного Сонячного знаку Овен часто виявляє, що відносини з другом, родичем, товаришем по роботі коханим знака Терезів не зачіпають його хоробрість Марса і не заважають його рухливості, а роблять його характер більш терпимим, збалансованим.

І, з іншого боку, нерішучість Ваг поступово зникає, вони більш твердо йдуть до мети. Як завжди буває зі знаками, які розташовані протилежно на Кармічному колисе, ця комбінація працює краще, коли складена з осіб протилежної статі. Якщо Овен і Ваги однієї статі, періодично виникаюче почуття заздрості, жалю і змагання часто позначаються на їх відносинах.

Овен повинен намагатися зрозуміти, що Терезам необхідно зберігати енергію, не витрачати її без гострої необхідності, що часто змушений робити Овен під впливом Марса. Це спосіб Ваг підтримувати фізичне та емоційне рівновагу, а зовсім не лінь. Коли ж Овен щиро намагається тверезо оцінювати їх розбіжності і чесно намагається симпатизувати природі Ваг, Терезам слід з любов’ю і радісною вдячністю повернути цю милість, що значно підніме душевний настрій Овна. Ваги швидше будуть щасливі і приємні, ніж примхливі і ворчливы, якщо Овни будуть чесними по відношенню до них.


Залишити відгук