Терези і Водолій Сумісність

Сумісність знаків Терези і Водолій по праву можна назвати ідеальною. Цих партнерів пов’язує глибоке споріднення душ і взаємний потяг. Їх тягне один до одного як на фізичному рівні, так і на духовному. Це злиття двох знаків повітряної стихії дає їм загальні погляди на навколишній світ, що дозволяє їм завжди розуміти і підтримувати один одного. Роман Терезів і Водолія зазвичай розвивається стрімко: вони закохуються, виникає бурхлива пристрасть і закінчується все пишною пишним весіллям.

Ці партнери дуже романтичні, їм цікаво спільне перебування. Кожен готовий прикрасити життя партнера своєю позитивною аурою і оточити ніжною турботою. Водолій в очах партнера є втіленням самих прекрасних почуттів. Він надихає Ваг, завдяки чому вони не просто приходять в стан рівноваги, а починають буквально парити в повітрі, досягаючи раніше недосяжних висот. Ваги стають духовним наставником Водолія, збагачуючи його часом неспокійний внутрішній світ. Водночас Ваги відкриті і легкі в спілкуванні, намагаючись уникати конфліктів. Такий партнер для Водолія добре підходить.

Незважаючи на духовну близькість, є і одне протиріччя: сумісність Терезів і Водолія визначає для знака Терези — необхідність жертви. Вона полягає у прийнятті волелюбності партнера, тоді як самі Ваги прагнуть до згуртованості у відносинах і створення міцної сім’ї. Тим не менш, Водолій хоч і не може жити без свіжого повітря, закохавшись, не стане вдаватися до флірту і випадковим зв’язкам. Йому також імпонує майстерне вміння Ваг вести бесіду і їх високий інтелектуальний рівень.

Ваги чарують партнера і всіма силами намагаються привернути його увагу. Водолій скритний і не завжди відповідає обранцеві досить емоційно, із за чого Ваги страждають. Їм доведеться витратити багато сил на те, щоб Водолій нарешті проявив ту чуттєвість, якої їм так не вистачає.

З боку може здатися, що Водолій і Терези зайняті веселою грою — пусканням бульбашок, Ваги надувають бульбашки, а Водолій їх лопає. І удвох їм дуже добре і весело, тільки через якийсь час ця гра їм набридає. Ваги засмучуються, а Водолій виходить з себе, думаючи, що Ваги його не зрозуміли так, як треба.

Ваги думають, що винен у всьому Водолій, точніше кажучи, його впертість (це правда — адже всі Водолії вперті). Водолій у свою чергу, звинуватить у всьому Ваги, що їм потрібно і дуже хочеться неодмінно бути головними (і це теж правда, адже Ваги – це Кардинальний знак Зодіаку — лідерства у відносинах). Після гучного скандалу після того, як вони розкажуть один одному, що вони думають. Ваги постараються виявити лояльність і почнуть просити прощення дуже щиросердно, що Водолій відчує, що не зовсім правий, хоча і не скаже про це Ваг: Водолії не відносяться до тих людей, які змінюють своє ставлення до особистих помилок, навіть якщо і не праві.

Крім всього цього Водолій скаже, що всі ці міркування – марна трата часу. Людям або судилося бути разом вічно, або ж ні. І якщо не судилося, тоді навіщо взагалі розмовляти на цю тему? Адже можна просто помахати рукою один одному і розійтися на всі чотири сторони світу. А якщо судилося бути разом вічно, тоді не потрібно витрачати час на з’ясування стосунків, адже в житті так багато дуже цікавих речей! Тільки такими розмовами про «доленосності» Водолії зазвичай ведуть суперечку, з усіма людьми. Але цей варіант не спрацює так просто, як з іншими людьми, якщо вести суперечку з Вагами: Ваги – майстра, все що пов’язано з аргументацією, а також в частині логіки, у суперечках та обговореннях вони неперевершені аси.

Але впертого Водолія є один козир у рукаві – це його особиста капелюх. Він просто-напросто одягає її і йде геть! Терези і Водолій – це ментальні знаки Зодіаку, вони люблять розмовляти. Розмови відточують їх уми, хвилюють їх обох і надихають, навіть якщо вони розмовляють про найбуденніших речах. У відносинах і сумісності між Вагами і Водолієм, постійно буде існувати емоційна, чуттєва та інтелектуальна база для бажання шукати миру. Навіть якщо у них виникне велика сварка, у них буде шанс помірятися, адже у обох залишиться гіркоти на душі; пам’ять про те, що вони чудово розуміли один одного.

У Терезів і Водоліїв є багато різних інтересів і хобі: вища освіта, релігія, філософія діти, подорожі, мистецтво і тварини. Так само у них присутні подібні ідеали і ставлення до життя, обидва можуть побачити один в одному щось цікаве.

У їх відносинах присутні неминуче захоплення і повагу один до одного, навіть у ті моменти, коли вони сперечаються про те. Сумісність Терезів і Водолія сильна і міцна, адже обидва дуже добре розуміють один одного, розуміють почуття і вчинки — правда, вони можуть це заперечувати.

Іноді ексцентричний Водолій може зачепити Ваг. Що їм не сподобається. У теж час любов до розгляду справи з двох сторін Вагами, може, для Водолія здатися зрадою. Адже для нього існує тільки одна сторона справи – його сторона.

У них різні реакції на конфлікти і суперечки, в цьому їх основна відмінність. Коли вони зрозуміють це, вони зможуть розраховувати на взаємне співробітництво. Водолії зможуть навчитися у Терезів невозмутимому спокою, а також стриманості. А Ваги навчиться у Водолія розуміння того, що в світі немає чорного і білого – все перемішано.

Після вибуху емоцій Водолії просто пропадають на якийсь час, відмовляючись контактувати з навколишнім світом. З часом вони забувають що їх турбувало, і знову почнуть бути по-нормальному божевільними, люблячими і чарівними. Але Ваги бути може, будуть продовжувати вимагати роз’яснень замість того, щоб просто-напросто все пробачити і забути. Ваги не мають нічого проти пояснення своєї поведінки і бажають того ж від Водолія. А Водолії не люблять порозуміються, адже вони завжди праві!

Ваги більш материалистичны, ніж Водолій. Ваг їх особистий світ і турбує більше, ніж благополуччя всесвіту турбує Водолія. Найголовніше — це те, що обом і Терезам і Водоліям, потрібно пам’ятати, що більш підходящої пари їм буде знайти дуже важко.


Залишити відгук