Ваги Сумісність

Ваги відносяться до двоїстим знакам зодіаку, в характері яких химерно сплітаються кілька протилежностей. Дуже часто Терези залишаються незрозумілими, тому що в різний час вони являють на світло абсолютно різні ідеї, вчинки і думки, які інколи суперечать один одному. Для Ваг найважливішим і в роботі, і в особистому житті, є збереження рівноваги, баланс, стійкість, тому скрізь і в усьому вони шукають те, що додасть їх життя більшу стабільність.

Представник зодіакального знаку Терези, безсумнівно, є людиною творчою і неординарним. Він схильний ідеалізувати і відносини з партнером, і особистість свого обранця, живучи, швидше, у вигаданому світі, ніж у реальності. Терези не люблять боротьби, завоювання. При наближенні труднощів вони воліють перечекати їх де-небудь у сторонці, або взагалі зникнути з «поля бою», ніж вступати у протидію. Ваги є завжди прекрасними друзями, які підтримають у важку хвилину, ніколи не зрадять. Вони, скоріше, пожертвують своїми власними домаганнями, ніж дозволять близьким людям відчувати нужду і позбавлення. У своєму прагненні зробити супутника життя щасливим, Ваги заходять настільки далеко, що іноді перетворюються у тінь коханої людини, повністю розчиняючись в його бажаннях. Але якщо хто-небудь посміє принижувати, тиснути на Ваг, кривдник отримає несподівано сильний і непохитний відсіч.

Жінка Ваги слід моді і стилю, вона завжди гарна, і має багато шанувальників. Вона ніколи не вибере в супутники життя людини грубого, розв’язного, тому що більше всього на світі не любить вульгарності і вульгарності. Чоловік Терези завжди підтягнутий, елегантний. Зовні він завжди спокійний і врівноважений, але темперамент представника цього зодіакального сузір’я є воістину невгамовний. Перед тим, як створити міцний союз, чоловік Ваги переживе не одну любовну історію, насолоджуючись фліртом і обожнюванням жінок. У своїй обраниці чоловік Ваги шукає зовнішню привабливість, а почуття і стосунки він схильний поставити на другий план. Його мало хвилює, скільки розбитих сердець він залишив позаду себе – його турбують лише власні почуття і переживання.

Найбільш сумісними знаками з Вагами вважаються Близнюки, Лев, Стрілець і Водолій. Найменш сумісними знаками з Вагами, як правило, вважаються Рак і Козеріг.

<-IMAGES->

Ця таблиця показує середні результати відносин Ваг з кожним із знаків зодіаку. Посилання в таблиці ведуть на додаткові статті про сумісність Ваг, які більш докладно описують даний вид відносин.

Кожна комбінація Ваг з іншими знаками зодіаку має свої сильні і слабкі сторони, і майже кожна з них володіє своїми особливостями і унікальними особливостями. У зв’язку з цим кожної можливої комбінації присвячена окрема стаття, в якій більш детально розглянуті всі сильні і слабкі місця цих відносин. Астрологічна зв’язок часто може відрізнятися від класичних канонів, тому ми рекомендуємо ознайомитися з описами самих знаків, вивчити особливості їх характеру, а також подивитися на відносини з точки зору кожного партнера окремо.


Залишити відгук