Лев і Діва Сумісність

Сумісність Лева та Діви являє собою широкий потенціал для професійного розвитку. Як колеги вони утворюють просто прекрасне поєднання. Але союз двох закоханих між ними і якщо складеться, то не буде особливо пристрасним і цікавим для партнерів.

Лев, зустрівши Дівчину, швидше за все навіть не зверне на неї увагу. Вона ж вперто буде відкривати для Лева свій до неможливого впорядкований і підпорядкований жорстким правилам світ. Лев імпонує Діві своїм запасом здорового глузду, але Діва не дуже приваблює Лева. Якщо трапилося так, що вони утворюють романтичний союз, Лев стає більш приземленим. У відносинах з Дівою він починає прикладати всі зусилля до організації матеріальної основи для сім’ї. Його життя наповнюється рутиною, що, безсумнівно, обтяжує представника царського знака.

Сумісність знаків Лев і Діва і в любовних стосунках більш схожа на ділове партнерство. Діва починає по-своєму організовувати простір, тим не менш, демонструючи свою неперевершену точність в дрібницях і прагнення все розкласти по поличках. Леву доведеться не раз переступити через свою гордість, вислуховуючи її уїдливі висловлювання і терплячи непомірне занудство своєї обраниці. Для нього в ній немає ні найменшої краплі чуттєвості, яка повинна підживлювати пристрасну натуру Лева.

У відносинах з Левом Діва теж страждає: вона відчуває, що царське велич партнера їй недосяжно. Поряд з таким обранцем у неї починає розвиватися комплекс неповноцінності, а напади ревнощів стануть поступово отруювати їх спільне життя. Намагаючись утримати поруч з собою коханого, Діва буде старанно показувати, що вона гарна господиня і видатний кулінар.

Леву, зацікавленому в продовженні відносин з Дівою, слід бути більш м’яким у своїх висловлюваннях. Діві більше імпонує спокійне і чітке пояснення незрозумілої для неї ситуації. У тому випадку, якщо Львові і Діві вдасться подолати ті негативні моменти, які виникають між ними в силу їх вроджених особистісних якостей, їх сумісність може стати гармонійною і вони можуть стати міцною щасливою парою.

У цих відносинах Діва отримає необхідну їй захист благородного хижака, а Лев знайде м’якого сердечного друга, готового покласти все на вівтар їх любові. У такій ситуації сумісність знаків Лев і Діва стає основою міцного союзу, який стоїть в першу чергу на взаємоповазі і трепетно ніжний відношенні один до одного.

<-IMAGES->

Між цими знаками часто виникає професійний союз. Це дійсно міцна пара. Спочатку Лев може навіть не відчувати до Діви сильних почуттів, навіть просто не звертати на неї уваги. Діва поступово показує Леву свій правильний і впорядкований світ. У Львів дивовижний запас здорового глузду, звичайно, коли в справу не втручається марнославство. Діва захоплюється цим якістю, але їй доведеться частіше це показувати Леву. Він, у свою чергу, хоча в душі схвалює здібності і зусилля Діви, а також часто на неї спирається, але рідко виявляє свою подяку.

Поряд з Дівою Лев починає займатися створенням основи для сім’ї, щоденними справами, роботою, що для нього не завжди приємно. Також Лев часто не бачить в Діві чуттєвості, тому що фокусує свою увагу на матеріальному. У цьому шлюбі Діва буде активно демонструвати свої класичні якості: прагнення до порядку, точність у дрібницях, а також кокетство, що виражається в деякої таємничості, яка буде дратувати Лева.

Леву потрібно буде довго стримувати свою непомірну гординю, вислуховуючи уїдливі зауваження і занудні догани Діви. Її будуть дратувати домашні спектаклі Лева і тяга до світського життя. Звичайно, варіанти можливі, але чистокровний Лев і така ж рафінована Діва в шлюбі явно не уживуться.

Ще однією відмінністю Лева від Діви є велика сексуальність, і це може викликати проблеми в їх інтимного життя. Лев надто екстравагантний для консервативної Діви. Хоча в багатьох випадках цей шлюб ґрунтується на почуттєвому потязі.

Діва розумом усвідомлює, що Лев занадто прекрасний для неї, це викличе в ній ревнощі по самим дрібних приводів, вона будь-якими способами буде змушувати партнера залишатися з нею (в основному використовуючи свої чудові кулінарні та господарські здібності). А адже в їх спільного життя так багато хорошого…

Лев, зі свого боку, бажаючи зберегти свій шлюб, повинен уникати різких висловлювань і рухів. Діви будуть більш зрозумілі чіткі слова і конкретні справи. Лев і Діва, впоравшись зі своїми відмінностями, в мирному житті знайдуть безсумнівну радість від того, що знайшли один одного. У Лева буде м’який і відданий друг-підлеглий, щиро захоплюється його достоїнствами, якого можна буде по-королівському захищати. У Діви з’явиться поруч мудрий, щедрий і люблячий друг, досить сильний, щоб на нього покластися у складній ситуації, дійсно гідний поваги.

Якщо Лев зможе пояснити Діві, що не зазнає постійної критики і причіпок, а Діва зможе вселити Леву необґрунтованість його гордовитих вимог, то між ними встановляться трепетні і теплі відносини.


Залишити відгук