Лев і Телець Сумісність

Відносини стихій Води і Вогонь завжди вважали найбільш несерйозними і нестабільними, але за статистикою, якщо такі знаки сходяться, то це точно надовго. Коли потрібно, вода дозволяє вогню розгорітися, але не занадто сильно, адже в будь-який момент вона готова його загасити. Сумісність Лев і Телець знаків в любові і шлюбі найвища. Це виразно міцний союз. Вони постійно протистоять один одному в усіх сферах відносин, але саме цим і доповнюють іншого, створюючи єдине ціле.

Лев – це безумовний лідер у такій парі. Він злегка егоїстичний, веде активний спосіб життя, завжди досягає поставлених цілей. Телець, навпаки, завжди спокійний, працьовитий, він повністю присвячує себе сім’ї та домашнього вогнища. Лев здатний його придушити, адже, незважаючи на ревнощі партнера, він завжди буде залишатися волелюбною людиною, яка буде прагнути до власної самореалізації, ризикуючи на такому шляху та іноді здійснюючи безвідповідальні вчинки, про які потім може пошкодувати.

В парі Лева і Тельця життя ніколи не буде йти спокійно, але через роки вони обидва зможуть навчитися один в одного багато і їх сумісність почне згладжувати гострі кути. Наприклад, Лев буде вчитися терпінню, цінувати всі свої виконані досягнення, намагатися довіряти людям, першим просити вибачення, якщо він не правий. Лева буде вражати працьовитість Тельця і його організованість, адже навіть якщо його робота стане на місці, він ніколи її не покине, а постарається добитися досконалості. Тельцю у Лева також є, чому повчитися. Він дуже цілеспрямований, любить пробувати нове, після досягнення якої-небудь мети, відразу знаходить нову, і продовжує свій шлях, не зупиняючись на досягнутому. Це захоплює Тельця, хоч іноді він не розуміє, куди той рветься, адже потрібно відпочивати.

При сумісності Лева і Тельця розбіжності виникають дуже часто з-за різних характерів. Телець, люблячий сталість, воліє залишатися вдома і подивитися в свій вихідний якийсь фільм по телевізору. Впертий Лев постійно прагнути вирватися в компанію до друзів, щоб не порушувати прийнятих традицій. Якщо Телець буде на нього тиснути, тоді той знайде усамітнення в якому-небудь справі. У кращому випадку це буде хобі, комп’ютерна гра, автомобіль, в гіршому – алкоголізм. Эгоистичному Тельцю відразу доведеться миритися з свободолюбною натурою партнера, щоб уникнути неприємностей.

<-IMAGES->

Один з найбільш складних і суперечливих спілок – це Телець-Лев. Постійні конфліктні ситуації будуть в даній родині кожен день. Телець – дуже упертий, а Лев – дуже самодостатній, і його егоцентризм не знає меж. Але саме через його самовпевненості, Телець хоче бути з ним. Але для Лева Телець занадто нерішучий і м’який. Деколи, Леву буде здаватися, що Телець просто боїться різних життєвих ситуацій. І з часом просто почне дорікати його в боягузтві. Але Телець не з тих, хто все прощає і забуває. І всі ці закиди він буде використовувати проти Лева в меркантильних і корисливих цілях. З їх відносин не вийде навіть союзу за розрахунком.

Якщо чоловік – Лев, а жінка – Телець, то можливо, завдяки спільним зусиллям, вони зможуть бути разом. Але якщо ж навпаки, то це практично неможливо. Цей союз зазвичай утворюється з-за стрестей, але так як Лев-чоловік не однолюб, то незабаром він почне змінювати. А надто ревнивий і консервативний Телець не зможе йому цього пробачити.

Пара Лева і Тельця будується на стабільності і ґрунтовності. Коли виникає необхідність захисту своїх володінь – вони забувають про конфлікти і об’єднуються для спільної боротьби. Фінансова успішність Тільця стане стимулом для Лева розвиватися далі.

Телець малює собі якусь картину життя і намагається її потім матеріалізувати, не звертаючи уваги на інтереси свого супутника. Лев же дуже волелюбний, і для того щоб жити — йому треба діяти, а не думати. Вони повинні або йти вперед і розвиватися, або розійтися. Найчастіше в союзі Телець-Лев зустрічається останнім, але скрізь є винятки з правил.

Телець буде вчитися у Лева цілеспрямованості та впевненості, а Лев у Тельця – любити життя і радіти простим речам. Телець, звичайно ж, захоче обмежити Лева своїми консервативними поглядами, але Лев на це не поведеться. Він не звик сидіти вдома і обмежувати свої потреби.

Почуття Тельця до Лева будуть штовхати його на духовний розвиток й зміни. Але це дуже непросто для Тельця. Лев прагне до волі, нововведень і славі. А Тельцю цього не зрозуміти. Він не хоче прощатися зі своїм нажитим минулим і щось в житті міняти, не маючи на це стовідсоткової впевненості. Ніхто не хоче змінювати свої погляди, що і є причиною частих скандалів в такому шлюбі. Чесно кажучи, це характерно не тільки для Левів і Биків, з цією проблемою стикаються багато пар, незалежно від знаків Зодіаку.

Але все ж, завжди є вихід з будь-яких складних ситуацій. І якщо Телець і Лев захочуть бути разом, то у них це вийде. Телець повинен навчитися піклуватися про своєму супутнику і постійно їм захоплюватися, не обмежувати його незалежність і самолюбство. А Лев, у свою чергу, повинен змусити Тельця повірити в їх спільне щасливе майбутнє і показати йому красиву безтурботне життя. І якщо вони обидва будуть впевнені у завтрашньому дні, то вони створять надійний і міцний союз.


Залишити відгук