Лев і Скорпіон Сумісність

Союз цих партнерів дуже яскравий і потужний з точки зору енергетики. Сумісність знаків Лев і Скорпіон ґрунтується на діловому співробітництві, проте є багато інших, більш цікавих моментів. І Лев, і Скорпіон володіють високою життєвою активністю, стрімко завойовуючи простір навколо себе. Різниця лише в тому, що Скорпіон ставить перед собою завдання досягнення матеріальних благ, а Лев бажає лише одного – загального захоплення і поклоніння. Ідеальний варіант – коли Лев забезпечує партнеру фізичний комфорт, а у відповідь отримує ті емоції, які йому життєво необхідні.

Сумісність Лева і Скорпіона заснована на їх однаковому прагненні завоювати життєві позиції: досягти успіху в кар’єрі, високого положення в суспільстві і забезпечити себе з фінансової точки зору. Ці партнери просто незамінні один для одного в стресових ситуаціях. Скорпіон завжди зберігає властиве йому холоднокровність і може знайти вірне рішення за лічені секунди. Лев, у свою чергу, в будь-який момент готовий зробити стрибок.

Проблема може виникнути, коли Скорпіон захоче відчути себе господарем становища, а Лев, не терпить, щоб над ним хто-небудь командував, почне гарчати на партнера. Природа заклала в ньому прагнення домінувати у відносинах, і будь-які прояви лідерства з боку Скорпіона будуть жорстко каратись. Крім того, Скорпіон дуже скупий на прояв почуттів, а значить, Лев не отримає належного щирого захоплення. Гармонії у відносинах вдасться досягти в тому випадку, якщо обидва партнери спочатку стануть дотримуватися рівність і виявляти взаємну повагу.

<-IMAGES->

Безперечно, сильний характер Скорпіона привабливий для протилежної статі. Союз Скорпіона і Лева буде ґрунтуватися в більшості випадках на діловому партнерстві. Цей альянс буде динамічним. Для Лева важливо повноцінна емоційне життя, а Скорпіон залежний від фізичного комфорту. Якщо Лев візьме на себе матеріальну сторону відносин, Скорпіон буде просто щасливий. І готовий поділитися цими емоціями з Левом.

Коло замикається, і утворюється якась невидима нитка, яка буде пов’язувати партнерів довгий час. Це змусить Скорпіона і Лева рухатися в одному напрямку для досягнення цілей. Однак не варто забувати, що Скорпіон завжди прагнути, хоч і не явно, бути господарем становища, а Лев — сильний лідер. Леви мають потребу в захопленні і поклонінні, а Скорпіони часто неуважні до оточуючих. Їх якості краще всього проявляються в стресових ситуаціях. Скорпіон ніколи не втрачає самовладання, завжди знає, як і коли прийти на допомогу. Стриманий в емоціях, Скорпіон ретельно приховує свою вразливу і ніжну душу.

Цілі у цих партнерів одні, обидва прагнуть до кар’єрного росту і успіху, чудово розуміють один одного і завжди приходять на допомогу у вирішальний момент. Обидва знака знають собі ціну і впевнені у своїх силах. Головна роль у таких відносинах відводиться емоціям та амбіціям. Скорпіон любить пофілософствувати і втягує в цей процес Лева, який більш приземлений.

Лев із задоволенням буде займатися домашніми справами, якщо Скорпіон забезпечить йому достатній матеріальний достаток. Проте Леви обожнюють просто тринькати гроші, що може стати справжнім потрясінням для економного і запасливого Скорпіона. Тому, що компромісу можна досягти, якщо не контролювати, хто і на що витрачає свою частину коштів.

Бурхливі сексуальні фантазії Скорпіона можуть захопити Лева на початку відносин, але пізніше Леву знадобиться більш явні прояви турботи, бажано відчутні і дорогі. Скорпіон може втратити інтерес до Лева, як сексуального партнера, якщо Лев занадто часто і явно буде показувати свою зухвалу і холодить гідність. Ревнощі Скорпіона може звести з розуму Лева. Льву того ж недостатньо уваги і захоплення, на які так скупий Скорпіон.

Скорпіон має власницькі амбіції, Лев ж хоче домінувати. Так що проблем в такому шлюбі чимало. Але якщо ці партнери постараються, то, незважаючи на відмінності, можуть зблизитися. Якщо в союзі ще на початку відносин складаються партнерські і рівні стосунки, то такий зв’язок тривати довго.


Залишити відгук